شروع اواز پاپ سنتی برای یک مبتدی...

شروع موضوع توسط hesamgool ‏5/1/13 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک شروع اواز پاپ سنتی برای یک مبتدی... تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. hesamgool

hesamgool عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان...
    بدون تفره رفتن برم سر اصل مطلب...!
    والا 2 سالی میشه که ساز گیتار رو ادامه میدم...ترم دوم سلفژ هستم...ساز گیتار بدون درست خوندن هیچ زیبایی و...نداره...از همین جهت میخوام اواز کار کنم...
    سبکی که مد نظرم هست پاپ سنتی هست یعنی تلفیقی از پاپ و اواز سنتی...یه چیزی تو مایه های احسان خواجه امیری...
    موندم که از کجا باید شروع کنم...
    برای شروع و پایه باید چی رو بلد باشم...
    استادی رو میشناسید که سبک اموزشیش پاپ سنتی باشه که برم پیشش...یا باید جدا جدا ادامشون بدم...
    پیشاپیش از راهنمایی هاتون ممنونم

2. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    سلام . ابتدا باید دید که شما پیش زمینه یا توانایی خوندن در این سبک رو دارید یا خیر . خیلی از هنرجویان وقتی میخوان شروع به خواندن کنند سبک آوازی خودشون رو غلت و صرفا سلیقه ای انتخاب میکنند که در خیلی از جاها به نتیجه ی مطلوب نرسیدن . ولی در کل اگر این توانایی سبک مورد نظر رو در اجرا دیدین میتونید برای پیشرفت بهتر نزد یک استاد آواز پاپ برید . سلفژ به شما کمکی نمیکنه . سلفژ بدرد کسانی میخوره که تقریبا میخوان سبک کلاسیک رو ادامه بدن . و تا حدی میتونه فقط رو تیون کردن صدای شما کمک کنه و کمی گوشتون رو از نظر نت موسیقیایی قوی کنه ولی به اون هدفی که شما مد نظرتون هست نمیرسونه . نظر من این هست که شما پیش یک استاد پاپ برید و اصول خواندن رو که فراگرفتید با تمرینات شبانه روزی و گوش دادن به موزیک های سنتی و پاپ سنتی به موفقیت دست پیدا کنید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. mah moud

mah moud

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    برو مثل من که هیچی بلد نیستم یه چندتا آهنگ گوش کن
    وتکرار کن
    و تقلید
    دیدی حنجرت جواب میده برو همونو ادامه بده
    اگه دیدی جواب نمیده واقعاً خوب ولش کن......:smile (53):

4. ali_hamidi

ali_hamidi عضو سایت

امتیازات:
    +44 / 0 / -0
    نرم افزار:
    همین آقا احسان خواجه امیری هم که می فرمایین ردیف آواز سنتی رو کامل بلده طبق گفته ی خودش ! برای همین هم هست که موفقه !

از نظر بنده هم شما باید طبق گفته ی اون دوستمون ببینی با پاپ راحت تری یا سنتی ! سنتی خیلی سخته و گوش خیلی قوی میخواد!

خلاصه اش اینکه برای شما من فکر می کنم اگر کلاس پاپ بری و ارتباطی هم با موسیقی سنتی و کارهاش داشته باشی کفایت می کنه!
    ( در حدی که یه سری تحریرها رو بتونی ژوست اجرا کنی )

موفق باشی

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. آموزش.پاپ.سنتی.خوانندگی

,
  2. شروع موسیقی سنتی

,
  3. اهنگ مبتدی برای کلاس اواز