شروع اهنگ سازی !

شروع موضوع توسط Game_builder ‏18/3/15 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک شروع اهنگ سازی ! تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

1. Game_builder

Game_builder

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    سلام من تصمیم رو گرفتم میخام از اول تابستون شروع به یادگیری اهنگ سازی بکنم با توجه به زیاد بودن سنم (18.5 سال ) میدونم باید زیاد وقت بذارم
    اما من هیچ سازیو بلد نیستم و فعلا هم نمیتونم یاد بگیرم و تا 1 یا 2 سال دیگه هم شاید نتونم سازی رو یاد بگیرم ایا امکان یاد گیری اهنگ سازی برای من مقدوره ؟
    ایا مباحثه اهنگ سازی برای لیریک با موسیقی متن فرق میکنه ؟
    من هم دوست دارم موسیقی متن کار کنم هم اهنگ سازی برای خوانندگی اگر در اینده ساز گرفتم میخام متال و هارد راک کار کنم و اهنگ بسازم
    .
    اگر مقدوره از کجا یاد بگیرم ؟ نرم افزارو منظورم نیست یادگیری نرم افزار که اسونه منظورم یادگیریه تئوری . اصول و... هست اگرکتابی میشناسین برای خرید حتما معرفی کنین که خودمو بالا بکشونم

2. shahkar_bashar

shahkar_bashar عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    سلام دوست عزیز... تا حدی که من اطلاعات دارم باید به خدمتتون برسونم..اموزش موسیقی و مخصوصا اهنگسازی دارای مراحلیه که ابتدا از تئوری موسیقی شروع میشه .. شما ابتدا باید با قوانین و اصول اولیه موسیقی اشنا بشید و در مرحله ی بعد با ساز انتخابی تو مراحل عملی و ایجاد ایده ی مدنظرتون قدم بردارید..بوده مسیقیدان هایی که تئوری موسیقی نمیدونیستن اما با استعداد درونیشون وبدون چارچوب خلق موسیقی میکردن اما مسیر بدیهیش چیزیه که خدمتتون عرض کردم و با شناهخت هارمونی ها وتونالیته ها و ... با شناخت سازی تخصصی شروع به اهنگسازی کنید
    این نظر شخصیه منه و امیدوارم کمکی کرده باشم

• خوشم اومد خوشم اومد x 3
  3. Game_builder

Game_builder

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    پس نمیتونم تا 2 سال دیگه شروع کنم تا اون موقع میشم 21 ساله به نظر شما دیر نیست ؟

4. shahkar_bashar

shahkar_bashar عضو سایت

امتیازات:
    +28 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    نه اینکه نتونین شروع کنین...شما میتونی کتاب تئوری بنیادی موسیقی رو شروع کنی به مطالعه و با مباعث موسیقی اشنا شی و در کنارش حتی تو نرم افزار های Fl , cubase و ... شروع به تمرین یا کار کنی ..اشنایی با ساز پیشرفت شمارو چندین برابر و مفید تر میکنه

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  5. Game_builder

Game_builder

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    داددش اخر متوجه نشدم میتونم کتاب اصول و تئوری رو بخونم و اهنگ سازی کنم یا خیر ؟
    همونطور که گفتم 1 تا 2 سال دیگه میخام ساز رو شروع کنم ولی در کنارش اهنگ سازی هم میخام بکنم
    الان از تابستون میتونم یاد بگیرم به خوندن کتاب تئوری ؟
    کتاب پور طراب رو دانلود کردم خیلی کم بود بعد اینکه برای ساز بود بیشتر یعنی باید ساز داشتیم تا میفهمیدیم چی میگه
    کتابی میشناسین که من شروع کنم به خوندنش ؟

6. Game_builder

Game_builder

امتیازات:
    +39 / 0 / -0
    کسی کمک نمیکنه ؟

بارگذاری...