شاهکاری دیگر از گروه اینفکتد ماشروم. بررسی البوم جدید به نام (More Than Just The Name (2020

Soheil Monfared

هنرمند
عضو سایت
22/5/12
2,355
2,205
113
35
Vengeance Land
1585056469497.png
دیشب به ساعت ما حوالی ساعت 11 شب. توی اینستاگرام گروه به صورت رسمی انتشار این البوم اعلام شد!

همینطور که از کاور البوم مشخصه . البوم اینده ای دور رو داره به ما نشون میده
اینفکتد ماشروم همیشه طبق رسم دیرینشون هر بار که البومی خلق میکنن
یک زیرشاخه جدید انگار به اون سبک اضافه میکنن و همیشه چندین سال جلو تر بودن و یک چیزی اضافه کردن به موزیک.
از البوم Return To The Sauce که سال 2017 منتشر شد بعد از چند سال فاصله گرفتن گروه از Psytrance
دوباره به این ژانر برگشتن و این ژانر رو با استایل امروزی تر اش دوباره زنده کردن.
کاور البوم که شخصیت ها یا روایت هایی از البوم های قدیمی تر رو نشون میده که توی یه فضای ازمایشگاهی/اینده قرار دارن
توی دو البوم قبل از این البوم گروه کمی سبک سیاق متفاوت تری از قبل رو به خودش گرفته بود
که این البوم رو میشه یجور بازگشت به صدای قدیمی تر این گروه محسوب کرد یا شاید ترکیبی از چند البوم قدیمی تر که به شکلی کاملا هنرمندانه و بدون خود تکراری در این البوم انجام شده
توی ترک سوم البوم این موضوع به وضوح دیده میشه. سولو های گیتار الکتریک و الگوه های ریتمیک وکال و موزیک به شکلی که توی البوم های قدیمی تر شنیده میشد. مثل Viscous Delicious.
در این البوم Duvdev و Erez تنها نبودن و به اتفاق Astrix و Bliss و چند نام دیگه ترک هارو تولید کردن
در عین اینکه انسجام البوم حفظ شده و البوم اینفکتد ماشروم باقی مونده انگار رد پا های دیگه هم غیر از خودشون توی البوم شنیده میشه
اگه به البوم قبلی یا Head Of Nasa and 2 Amish Boys نگاه کنیم ترک اخر این البوم Lost In Space نام داشت
که بنظر میاد این البوم ادامه ی اون داستانه و بعد از گم شدن در فضا یا همون Lost in space به اصطلاح به این دوران یا واقعیت میرسیم که اول بهش اشاره کردم همون اینده دور یا شایدم به نظر من مشخص شدن اینکه تمام این اتفاقات توی خارج از زمین رخ داده بوده
و تمام این اتقاقات و موجودات خیالی البوم توسط این دو خلق شده بودن که این بار به شکل دو دانشمند شاید در زمان اینده ظاهر شدن.

شدیدا پیشنهاد میکنم اگه شما هم شنونده این گروه هستید این البوم رو حتما گوش کنید!
برای همین من لینک دانلود رو هم براتون قرار دادم که میتونید ازین لینک دریافتش کنید :

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

آخرین ویرایش: