شاد باش نوروز 1393

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,194
8,528
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
سلام دوستان عزیزم
چند ساعتی بیشتر به شروع سال جدید نمونده
در سال جدید آرزوی سلامتی می کنم برای همه شما و همه ی اونایی که دوستشون دارید
با اینکه اکثر ما سال سختی رو گذروندیم، ولی آینده روشن ِ :rolleyes:

2a32q5g0wo6tju40cuvg.jpg

بنگر ز صبا دامن گل چاک شده
بلبل ز جمال گل طربناک شده
در سایه گل نشین که بسیار این گل
از خاک برآمده است و در خاک شده

خیام​

11/4/12
1,603
334
83
QOM CITY
یا مقلب القلوب و الابصار یا مدبرالیل و النهار
یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
حلول سال نو و بهار پرطراوت را که نشانه قدرت لایزال الهی و تجدید حیات طبیعت می باشد
رابه تمامی عزیزان تبریک و تهنیت عرض نموده و سالی سرشار از برکت و معنویت
را ازدرگاه خداوند متعال و سبحان برای شماعزیزان مسئلت مینماییم

من هم پيشاپيش اين عيد باستاني رو به تمام عزيزان هم وطنم اعم از كرد-لر-ترك-فارس و ... تبريك عرض ميكنم به ويژه به انجمن تخصصي موسيقي ايران كه اين مدت خانه ي دوم من بود.
به تمام دوستان و اساتيد محترم تبريك عرض مينمايم.

Reza Soleymani

عضو سایت
سال 7036 ميترايى آريايى و 3752 زرتشتى برابر با 1393 خورشيدى را به همه شما شادباش ميگويم.
دوست ندارم آرزوی خاصی داشته باشم. چون باور دارم وقتی یه چیزی وارد مرحله آرزو بشه ، یه جورایی دست نیافتنی هم میشه.
اما دلم می خواد کمتر آدم غمگین و گرفتار ببینم. متاسفانه چهره خیلی ها این روزا غمگینه ( گرفتاری ها و مشکلات بین هموطنامون سال به سال داره بیشتر میشه و بیان دردها فکر نمی کنم در حیطه سایت خوبمون باشه . پس وارد جزئیات نمیشم)
دلم می خواد هر سال که میگذره آگاهی هامون بیشتر بشه. بیشتر درد شناس هم باشیم . همدیگه رو بخندونیم. به حرف های هم بیشتر گوش بدیم.
از لحاظ اجتماعی: دلم می خواد کشوری با این همه ثروت یک دونه کارتون خواب و کودک کار نداشته باشه. کسی شب زیر پل چادر نزنه
از لحاظ هنری: دوست دارم موسیقی کشورمون ( جدا از موسیقی سنتی و اصیل خودمون) توی بقیه شاخه ها مخصوصا این موزیک پاپمون از این انحتاط خارج بشه. واقعا تعداد کارهای خوب ( کارهایی که از لحاظ شعر و آهنگ و تنظیم قوی باشه) به نسب کار های بد تعداد کمی دارند. دوست دارم موسیقی کشورم ولوی تمام مسائل مدیریتی ( و سیستمی) به جاهای خوب برسه.
ترانه سرا ، آهنگساز ، تنظیم کننده، خواننده و هیچ موزیسینی مجبور نباشه به خاطر وضع مالی نا مناسب جدای از علاقه هنریش شغل دوم و یا سوم داشته باشه.
واسه بچه های همین سایت: دوست دارم اونهایی که تجربه زیادی کسب کرده اند تو ی سال جدید کارهایی دلشون می خواد رو منتشر کنند
از همه اساتید و مدیران این سایت خوب سپاسگزاری می کنم. من تقریبا توی این دوسالی که عضو بودم ( مخصوصا این سالی که گذشت) خیلی چیزا در مورد دنیای موسیقی یاد گرفتم. یعنی خودم متوجه شدم ذهنم باز تر شد.
و در نهایت از ایزد مهربان برای همه شما و خانواده های محترمتون سلامتی ، شادی و نشاط رو خواستارم ♥

AliRezA Nasehi

کاربر با تجربه
عضو سایت
6/1/12
1,080
1,871
113
30
تهران
alireza-nasehi.com
درود بر دوستان عزیز.
سال نو رو تبریک می گم و حلالیت می طلبم اگر کسی رو رنجوندم.
امیدوارم در سال نو زندگی بهترین آکوردها رو واستون کنار هم بچینه و زیباترین هارمونی رو خلق کنه.
زیباترین آرزوها رو برای شما و خانواده ی محترمتون از خداوند مهربان خواهانم.
شاد باشید.

آخرین ویرایش:

tars

عضو سایت
20/5/13
290
222
43
34
persian-music
ای دریغ از تو اگر چون گل نرقصی با نسیم
ای دریغ از من اگر مستم نسازد آفتاب
ای دریغ از ما اگر کامی نگیریم از بهار

نرم نرمک می‌رسد اینک بهار

سال سبزی داشته باشید. پر از موفقیت

Dr.Noise

هنرمند
عضو سایت
23/2/10
1,948
2,708
113
32
نیشابور
facebook.com
درود دوستان و اساتید و همراهان همیشگی مدرسه موسیقی Persian -Singers
خیلی ساده و به زبون خودم میگم ...
سال نو مبارک ...
سالی پر از انگیزه برای شادتر زندگی کردن رو براتون آرزومندم و امیدوارم که در این سال جدید ، هر روز از روز قبل براتون پر بارتر باشه ...
به امید موفقیت روز افزون ...
بدرود

Sent from my ST15i using Tapatalk

F. METAL

هنرمند
کاربر با تجربه
عضو سایت
9/9/13
1,153
2,548
113
55
Germantown, Maryland, USA
بنده هم نوروز باستانی رو به تمام دوستان و اساتید انجمن تبریک میگم. ایشالا سالی‌ پر از سلامتی، سرافرازی، و موفقیت برای خودتان و اطرافیانتان باشه. دوستانی که به مسافرت میروند هم اگه خودشون رانندگی‌ میکنند، Just Drive Safe.

ایمان احمدزاده

مدیر ارشد مرجع تخصصی موسیقی ایران
تیم مدیریت
مدیر ارشد
سلام رفقا
من هم سال جدید رو تبریک میگم
امیدوارم امسال بهترین اتفاقا براتون بیفته
جیب پر پول و دل شاد براتون آرزو میکنم

M.Minoo

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
22/12/09
1,021
1,087
113
iran
دوستان ،لحظه ها لحظه های ناب و منحصر بفردیه اوقاتی برای اینکه بخودمان بنگریم که طی 365شبانه روز گدشته ایا اونی بودیم که خودمان را راضی کند یا خیر، ایا در زندگی برای اطرافیان و دوستان مفید بودیم ایاامروز از روز مشابه در سال قبلش فقط ازنظر زمانی جلوتریم یا........ کاش پاسخهایمان به این گونه سوالها لااقل خودمان را راضی کند،سال نو مبارک

hexenpro

عضو سایت
22/7/10
196
209
43
31
Tehran
www.soundcloud.com
من هم به نوبه خودم سال جدید رو به کاربران، هنرمندان، مدیران و گردانندگان این انجمن تبریک عرض می کنم.
لحظه تحویل سال نو از خدا خواستم تا کمکم کنه تا در زمینه اهنگسازی پیشرفت کنم تا آهنگ هایی در خور توجه و با ارزشی در اینده بتونم اراه بدم! شاید خواسته زیادی باشه ولی این همه ارزوی قلبی منه. در ضمن جناب @Light این جمله شما خیلی امید بخش بود. مرسی

با اینکه اکثر ما سال سختی رو گذروندیم، ولی آینده روشن ِ :rolleyes:

hamid_pe2

میکس و مسترینگ
تیم مدیریت
مدیر تالار
2/12/11
1,513
1,591
113
خرمشهر
کل عام و انتم بخیر و الف سلامه ، عیدکم مبارک و ایامکم سعیده

با سلام خدمت تمامی مدیران و کاربران عزیز منم فرا رسیدن سال 1393 رو به همه ی شما عزیزان تبریک میگم امیدوارم سالی سرشار از خوبی و خوشی و پیشرفت داشته باشید . :)

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,285
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
سالی به شرح ذیل ور برای همه تون آرزو میکنم.
1-سلامتی و تندرستی.
2- عشق و محبت وکانون گرم خانواده
3-اطلاعات علمی و عملی بیشتر و بهتر
4- کارهای خوب و درست
5- پول !!! :D
عید همه مبارک عزیزان