شادمهر عقیلی

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

Pedram Pelak

Producer
هنرمند
19/10/09
233
35
28
West Coast
من یه نکته ای بگم من که اصلا در حد و اندازه های همچین بحث هایی نیستم و جسارت این رو ندارم تو کار مدیریت دخالت کنم خدایی نکرده ! اما زمانی یه تالار رپ مدیر بودیم هر زمانی که یه شخص یه تاپیک میزد و میگفت مثلا نظرتون درباره اقای ایکس چیه و اسطوره هست و این حرفها بلافاصله اون رو حذف میکردیم ! چون در عرض یک ساعت بیش از 30 صفحه درگیری و بحث و کل کل به وجود میومد و اگر ولش میکردیم تا صدها صفحه هم میرفت ! البته اینجا با اونجا کاملا متفاوته چون بلاخره اینجا یه پایگاه تخصصی هست گرچه تو همین تاپیک که اکثر نظرات رو احساسی و تعصبی میبینم ! طبیعیه تو چنین بحث هایی مقایسه هم پدید میاد چون ما اگر بخوایم به یکی لقب بهترین بدیم باید اون رو با در مقایسه با بقیه بسنجیم نمیشه بگیم خوب اون یکی دیگست این هم یکی دیگست ! مثلا ما کی میگیم جایی تاریک هست ! زمانی که نور در اون وجود نداشته باشه ! یا زمانی میگیم یه شخصی ثروتمند هست وقتی خط فقر در جامعه مشخص شده باشه ! پس چنین تاپیک هایی همیشه صحنه رویارویی هواداران متعصب اسطوره هایی هست که هر کدوم دلشون میخواد ثابت کنن که ارتیست مورد علاقشون بهترین هست !

29/12/09
418
98
28
شهرکرد
ضمن احترام جسارتا من کمی با نظر دوست خوبم mrfaramir مخالفم
یکی از ویژه گی های سایت های تخصصی بالا بردن اطلاعات کابران هستش
با پاک کردن صورت مسئله نمی شه چیزی رو حل کرد.اگر من چیزی رو می دونم وظیفه دارم اونو در اختیار همه قرار بدم. شما هم اگر چیزی رو میدونید یه جورایی رسالت دارید که منو بیدار کنید
دوست خوبمون saeedforghani میگه "حاضرم بادلیل ثابت کنم،"
خوب من مشتاقانه دوس دارم بشنوم دلایلشو. شاید من اشتباه میکنم!
فقط یه خواهشی دارم از مدیران گرامی البته در حد پیشنهاد
اون هم این که دسترسی به تالار "گفتگوی آزاد پیرامون موسیقی" برای درجه کابری بالاتر از New Member باشه تا شاهد پست های یوزر هایی که فقط واسه پست دادن در تاپیک خاص عضو میشن نباشیم
ما باید ثابت کنیم که میتونیم منطقی بحث کنیم و به یکدیگر احترام بگزاریم.
به این فکر کنید که شاید یک نفر از اون آدمهایی که در فروم های خاص که همه میدونید به صورت کاملا غیر منطقی و صرفا از روی سلیقه پست میده ، بیاد و این مطاب رو بخونه و کمی روشن تر بشه

fereshteh

هنرمند
8/8/09
39
30
0
بندرعباس
siiro: "فقط یه خواهشی دارم از مدیران گرامی البته در حد پیشنهاد
اون هم این که دسترسی به تالار "گفتگوی آزاد پیرامون موسیقی" برای درجه کابری بالاتر از New Member باشه تا شاهد پست های یوزر هایی که فقط واسه پست دادن در تاپیک خاص عضو میشن نباشیم"

با تشكر از دوست عزيزمون siiro به خاطر پيشنهاد درستشون بايد عرض كنم كه در مورد درجه كاربري كاملا با شما دوست عزيزم موافقم ولي از طرف ديگه مناسبتره كه اين نوع تاپيك ها مسدود بشن شما درست ميگين كه ممكنه بعضي از اشتباهات رفع بشه اما اين در صورتيه كه تعصب بي موردي وجود نداشته باشه وقتي گروهي خودشون،خودشونو متعصب خطاب ميكنند ( با توجه به اين كه تعصب يعني اصرار بيهوده و پيروي كوركورانه از كسي يا چيزي ) ميشه اينطور نتيجه گرفت كه اگه شادمهر عقيلي رو در كنار مايكل جكسون هم بذاريم اين گروه از دوستان بي درنگ به شادمهر راي خواهند داد (!!!) با اين تفاصير فكر ميكنم ديگه جاي ترديدي باقي نميمونه كه بحث كردن و استدلال بيشتر در اين مورد بي فايدست.
موفق باشيد.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,302
113
46
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
دوستان عزیز :

در بخش اخبار موسیقی ایران تاپیکی به عنوان اتاق طرفداران هنرمندان ایجاد کردم.
که قراره در صورت استقبال دوستان یه تالار مجزا در قالب قوانین خاص خودش براش ایجاد بشه.
که میتونه برای دوستان جای خوبی برای نقد و بررسی اثار هنرمندان مورد علاقه شون باشه.
اتاق طرفداران هنرمندان.

saeedforghani

هنرمند
27/3/10
85
51
18
اصفهان
تعصب: جانب داری کردن از کسی یا از طریقه و مذهبی حمایت کردن، به چیزی دلبسته و مقید بودن و سخت از آن دفاع کردن(فرهنگ فارسی عمید)

خب فکرشا نمی کردم تا پای دلیل و منطق و استدلال بیا وسط دوستان اینقدر ناراحت بشن و دست به توهین تمسخر بزنن و پیشنهاد حذف تاپیک را بدن،یه جورایی احساس قدرت کردم و بیشتر عاشق شادمهر شدم تا بعضی از پست ها را خوندم...

در ضمن من همیشه میگفتم ای کاش شادمهر نمیرفت ولی حالا دیگه...

برای من مهم نیست تاپیک حذف بشه ولی خیلی خیلی مهمه که آقای siiro سر حرفش باشه، که اگه هست من از طریق پیام خصوصی و یا حتی ایمیل دلایلم را براشون میگم،

ولی خداییش خیلی تاپیک ضایعی شد، تا حرف منطق و دلیل اومد وسط میخوان حذفش کنن...

16/4/09
587
179
0
.::SYNTHTOPIA::.
تاپیک بدلیل مشکلاتی که مشخص هست بسته میشه
پس از این هم دوستان برای مسایلی که مربوط به fan club میشه از قسمت گروه های کاربری سایت استفاده کنند.
با تشکر

وضعیت
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)