(سیستم های پیشنهادی) کیس مناسب برای آهنگسازی

شروع موضوع توسط Light ‏9/1/12 در انجمن راهنمایی برای خرید قطعات

تاپیک (سیستم های پیشنهادی) کیس مناسب برای آهنگسازی تالار راهنمایی برای خرید قطعات در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. Light

Light تیم مدیریت وبمستر

شغل :
    آچار فرانسه
    امتیازات:
    +6,498 / 3 / -1
    نرم افزار:
    cubase
    سلام دوستان گرامی
    مدتی هست که خیلی از دوستان برای خرید کامپیوتر مناسب سوال می پرسند
    تصمیم گرفتم برای راحتی شما توضیحات کاملی در این زمینه بنویسم
    لازم به ذکر است که تمامی قیمت های نوشته شده تقریبی می باشند و صرفا جهت اطلاع شما از حدود قیمت هاست

1- کامپیوتر مناسب برای آهنگسازی با بودجه 2 میلیون

قیمت تقریبی CPU: intel Core i7 2600 430.000

این cpu قوی ترین cpu موجود در بازار ایران است، دارای فرکانس کاری 3.4GHZ که در حالت توربو به 3.8GHZ
    می رسد
    در حال حاضر CPU های سوکت LGA 2011 هم از Intel معرفی شدند اما به دلیل قیمت بالا و نایاب بودن مادربورد های این سوکت در ایران، در لیست ما جایی ندارند.

قیمت تقریبی Motherboard: ASUS SABERTOOTH P67 310.000

مادربورد های سری SABERTOOTH که به سری نظامی مشهور هستند دارای کیفیت ساخت بسیار خوبی می باشند
    بر روی این مادربورد تا 32 گیگابایت حافظه رم قابل استفاده است
    مسخصات کلی مادربرد را در لینک زیر مشاهده بفرمایید
    ASUSTeK Computer Inc. - Motherboards- ASUS SABERTOOTH P67

قیمت تقریبی RAM: 4*4 GB RAM ADATA 8GB 1600 CL9 310.000

با در نظر گرفتن 16 گیگابایت حافظه رم می توانید بدون نگرانی از کمبود حافظه از پلاگین های سنگین در پروژه های خود استفاده کنید

قیمت تقریبی 100.000VGA: GeForce GTS 430

این کارت گرافیک قابلیت دادن خروجی تصویر به دو مانیتور را داراست
    یک عدد خروجی DVI و یک عدد خروجی HDMI

قیمت تقریبی Power: Green GP635B-US 110.000

پاور همیشه یکی از مهمترین دلایل ناپایداری سیستم هاست و از آنجایی که پاور ها بعد از مدتی مقدار 20 تا 30 درصد از توانایی خود را از دست می دهند باید پاوری انتحاب کنیم که در آینده دچار مشکل نشویم
    پاور 635 وات کاملا توانایی تامین برق این سیستم را داراست.

قیمت تقریبی SSD: 120GB Patriot Wildfire SATA III 350.000

شاید تصور کنید که 350 هزارتومان هزینه کردن برای هاردی با ظرفیت 120 گیگ عاقلانه نباشه
    هاردهای جامد به دلیل نداشتن هیچ قطعه مکانیکی، سرعتی نزدیک به 10 برابر هاردهای معمولی دارند و کاملا بی صدا هستند
    من بر روی هارد جامد سیستم عامل و سایر برنامه های مورد نیازم را نصب کرده ام تاثیر بسیار زیادی در سرعت و کارایی سیستم خواهد داشت

قیمت تقریبی HDD: WD Green 64MB buffer 2TB 220.000

این هارد دیسک نسبت به قیمت و کارایی بهترین مدل موجود در بازار است

قیمت تقریبی Case: Green X-7 COUGAR 170.000

خنک بودن کیس عامل مهمی در سلامتی قطعات گران قیمت شماست اما متاسفانه اکثریت افراد هنگام خرید سیستم به این مورد توجه خاصی ندارند
    این کیس از نوع full tower می باشد دارای محفظه برای قرار دادن 4 عدد هارد دیسک و 1 عدد هارد دیسک به صورت hot swap
    قابلیت hot swap به شما این امکان رو میده که بدون باز کردن درب های کناری کیس هارد اینترنتال رو به سیستم متصل کنید

مجموع قیمت این قطعات 2.000.000 تومان می شود

---------------------------------------------------------------------------------

این اولین بخش از موضوع سیستم های پیشنهادی بود
    در ادامه سیستم های مختلفی برای بودجه های مختلف معرفی خواهم کرد، و بعد به سراغ معرفی لپ تاپ ها خواهم رفت
    فقط یک نکته عرض می کنم شاید برای دوستان سوال پیش بیاد که چرا سیستم هایی بر پایه cpu های AMD معرفی نمی کنم، دلیلش این هست که من تجربه ایی با سیستم های amd ندارم و اگر cpu های اینتل رو پیشنهاد می کنم به معنی رد کردن cpu های amd نیست
    این تاپیک صرفا پیشنهادات بنده هست
    تاپیک قفل میشه تا بخش های بعدی رو به ترتیب قرار بدم
    موفق باشید.

• خوشم اومد خوشم اومد x 16
بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

عبارات جستجو شده:

1. کیس مخصوص آهنگسازی