سیر تحولی هارمونی& هارمونی قرن 20

16/4/14
65
23
8
40
سلام دوستان. در این تاپیک میخایم در مورد هارمونی. و سیر تحولی اون صحبت کنیم.
یکی از مشکلات افرادی که میخان هارمونی رو یاد بگیرن. ویا ازش بصورت کاربردی. استفاده کنن.
این هستش که بعد از مطالعات منابعی که موجوده هست که بطور کلی. به مکتب روس. آلمانی. فرانسه. یا ارمنستان.
در بازار موجوده.
بعد از مطلعه ویادگیری دچار سردرگمی میشن. چرا که هارمونی های در موسیقیهای که شنود میشه. کاملا متفاوت.
حالا در این تاپیک . قصد داریم از دوستانی که مجرب هستن. و یا آموزش میدن. از جمله مدیران این سایت. در راین راستا. کمک شایانی نموده. ومسیر وراه درست مشخص کنن. تا اون افرادی که تازه به راه پیوستن. حداقل مسیر راه براشونمشخص بشه.مرسی
 
  • تشکر
واکنش‌ها: پیمان نژادعسگر

Farhood

Capo del clan
21/12/11
3,048
10,101
113
54
.
شهروز عزیز، هارمونی مبحثی نیست که در یک فروم بشه آموخت، حالا سیر تحولی و مکاتب مختلفش هم بماند! هر مرجعی قابلیت های خودشو داره. ذات فروم برای این نوع سرویس دهی ساخته نشده. هارمونی هم مثل مثلاً فیزیک گرانش یک مبحثه برای خودش که باید توسط یک معلم حضوری تدریس بشه، و تازه بدون ساز هم نمیشه آموخت. خیلی ها حتی با مطالعه ی مستقیم از طریق کتاب های آموزش هارمونی نتونستند یاد بگیرند، شما از یک فروم چه انتظاری داری! شاید اینجا بشه رفع اشکال کرد، ولی آموزش؟! در مورد مبحث هارمونی بهترین سرویسی که یک فروم میتونه ارائه کنه، تحلیل هارمونی قطعات هست، و اون هم مناسب کسانی هست که قبلاً هارمونی رو آموزش دیدند. برای آموزش هارمونی، مثلثِ کتاب، معلم و ساز ضروریه.
 
  • تشکر
  • عالیه!
واکنش‌ها: mohammad rezaa و pe32_64
16/4/14
65
23
8
40
بله دوست عزیز. حرف شما کاملا متین هستش. و من نیز موافقم. و مانابع مختلف رو مطالعه کردم. وهدف از این تاپیک هم همینه هستش. که اونایی که این راه جلوتر و زودتر رفتن کمک کنن به افراد دیگه.