سیتی سایزر بخرم یا میدی کنترلر

8/2/10
16
2
0
سلام حالتون خوبه
من گیتار برقی میزنم و میخوام آهنگ سازی رو شروع کنم دنبال کی برد یا همون ارگ میگشتم یه یکی از دوستان گفت تو که می خوای اهنگ سازی کنی برو سینتی سایزر بگیر دوباره یکی دیگه کفت نه برو میدی کنترلر بگیر حالا من سر دوراهی ؟
چه کار کنم نظر شما چیه البته فکر نمیکنم که این دو تا فرق زیادی با هم داشته باشن دارن یا ندارن؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
چه کار کنم نظر شما چیه البته فکر نمیکنم که این دو تا فرق زیادی با هم داشته باشن دارن یا ندارن؟
از هر دو تا ميتونيد به عنوان كيبورد براي كارهاي ميدي استفاده كنيد.
مهم اينه كه شما تا به حال با كيبورد كار كرديد ياخير؟
و اينكه آيا ميخواين با سينتي سايرها موسيقي بسازيد يا ميخواين با كامپيوتر كار ساخت موسيقي ر وانجام بديد؟

امین پیشه ور

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
13/6/09
605
1,935
93
شیراز
ببین چه هدفی را میخوای دنبال کنی؟!

میخوای با کامپیوتر کار کنی یا با سیتی سایزر...؟

ولی به نظر شخصی من سیتی سایزر محدودیت زیادی داره ولی کامپیوتر میتونه کمی زیادی بهتون بکنه(میدی کنترلر)... .

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
هر دو دستگاه خوب هستن . اما شما بايد سينتي سايزر رو بگيريد كه اول كيبورد نوازي رو ياد بگيريد تا با قوانين شستي و صداهاي ديجيتال آشنا بشيد تا راهي باز شه واسه ادامه مراحل بعدي ...

با سلام
من فکر میکنم سینی سایزر به دردتون نخوره چون برای کسی مثل شما که گیتار میزنید کار کردن با سینت یه مقدار مشکله. شما بهتره یک دستگاه کیبورد arranger تهیه بفرمائید زیرا امکانات میدی کنترلر رو داره و همچنین توسط ریتمهای موجود در اون میتونید ماکت پروژتونو بسازید.
هم قیمت کیبورد از سینتی سایزر کمتره و این روزا با وجود وی اس تی و کامپیوتر و انواع مختلف نرم افزار هیچکس سراغ سینتی سایزر نمیره.
موفق باشید.

8/2/10
16
2
0
دوستان من می خوام کار متال انجام بدم سینتی و یا کی برد و یا میدی کنترلری هم که برام میارن بیشتر از صد تو من برام آب نمی خوره چون از زاهدان برام میفرستن
راستش من از همین الان می خوام اصولی کار کنم هم میخوام دستی کار کنم هم با نرم افزار چون کار با ابزار الکترونیکی نیاز به ترم افزار هم داره ولی اگه بخوام تمام تمرکز خودمو روی نرم افزار بزارم اون موقس که اگه یه جایی برم یه دستگاه جلوم باشه کم می یارم و اصولا برای خارجی ها مهم اینه که کارو خودت با دست بزنی نه بگی هه هه من فقط بلدم با نرم افزار کار کنم نرم افزار خاصی رو هم در نظر ندارم با همشون بلدم یه جوری کار کنم ولی اونایی که زیاد باهاشون کار می کنم اوایل با hip hop ejay بود ولی الان با ملودی اسیستانت و اف ال کار مینکم تا حالا کی برد نزدم ولی خیلی خوب میتونم سریع یاد بگیرم ؟
و یه چیز دیگه اصولا با سینت میشه به جای میدی کنترلر استفاده کرد یا نه؟ هنوز قانع نشدم که کدومو بردارم ؟ فقط اگه میشه سریع جواب بدید چون من باید تا 22 بهمن خرید کنم و بعدش دیگه نمی تونم

Pedram Pelak

Producer
هنرمند
19/10/09
233
35
28
West Coast
دوست عزیز شما ابتدا باید فاکتور مهمی رو در نظر بگیرین که بهش اشاره نکردین ! اصلا چقدر میخواین هزینه کنین این خیلی مهمه !

8/2/10
16
2
0
دوست عزیز اینا رو اگه من بخوام بخرم بیشتر از 100 تومن برام آب نمی خوره حتی اگه گرون باشه

2/10/11
27
2
0
کرج
آیا میشه ازکیبرد مثل یاماها یا ...به جای میدی استفاده کرد؟؟؟یا هیچ فرقی نمیکنه ؟

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
7/9/13
181
96
28
اهواز
دوستان من کیبرد دارم و به عنوان میدی کنترلر ازش استفاده میکنم مدتیه به فکر خرید ورکستیشن افتادم و متاسفانه تفاوتش رو نمیدونم چیه با کیبرد و اینکه توی کنسرت ها کیبوردی که استفاده میشه سیتی workstation هست به چه عنوان از اون استفاده میکنن؟ مثل Kronos..

آخرین ویرایش: