سکوت یک خشم از Aminshabneshin

شروع موضوع توسط امین پیشه ور ‏8/9/09 در انجمن پروژه های تایید شده ( آرشیو )

تاپیک سکوت یک خشم از Aminshabneshin تالار پروژه های تایید شده ( آرشیو ) در persian-music.org.

1. امین پیشه ور

امین پیشه ور مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,319 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    [FONT=&quot]سلام به تمام دوستان این کار سبک ترنس و زیر شاخه آمبینت هست
    [/FONT] [FONT=&quot]کار در اف ال 8 هست و تمپو کار:125
    [/FONT] [FONT=&quot]مسترینک با خوده اف ال بوده و اف ایکسهای اف ال
    [/FONT] [FONT=&quot]سینتی سایزرهای استفاده شده درش به این صورته
    [/FONT] [FONT=&quot]پرکاشن:
    [/FONT] Groove Agent 2
    [FONT=&quot]بیس لاین:
    [/FONT] Hypersonic 2
    [FONT=&quot]لید و آرپژ:
    [/FONT] PoiZone 2
    [FONT=&quot]آرپژ:
    [/FONT] Sytrus
    [FONT=&quot]پد:
    [/FONT] Atmosphere

[FONT=&quot]مثل همیشه من از این موزیکم یه هدف دارم و یاد آوری یه موضوع و اونم ((سکوت یک خشم))که امیدوارم دوستان بتونن با آهنگ انس بگیرن
    [/FONT] [FONT=&quot]البته فکر کنم دوستان متوجه این عنوان شدن ومن دیگه بیشتر توضیح نمیدم... .
    [/FONT] [FONT=&quot]در آخر: هدف اجرای این موزیک اعمال تجربه ام بر این موزیک بوده درسته که تمامشو تویه این موزیک پیاده نکردم ولی با شناخت سبک انتخابیم این موزیکو برای حذف یا تایید تکنیکهای کارام خوبه پس دوستان زحمت بکشن و برای بهتر شدن کارام نظراتشونو بگن که مثل همیشه مدیون نظرات شما دوستان هستم... .
    [/FONT] [FONT=&quot]ممنون

[/FONT] http://www.4shared.com/file/131050894/fb3a199c/Sokoot_Yek_Khashm.html

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏8/9/09
    • خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. Payam_omrani

Payam_omrani عضو سایت

امتیازات:
    +24 / 0 / -0
    نرم افزار:
    امین جان از تم موزیک خیلی خیلی خوشم اومد
    مستر کار جا داشت بهتر از اینا باشه
    در کل کار خیلی قشنگی شده بود

3. impartible

impartible عضو سایت هنرمند

شغل :
    آهنگساز و تنظیم کننده
    امتیازات:
    +291 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام aminshabneshin عزیز

موزیک شما رو گوش کردم و حقیقت متاسفانه نتونستم اون هدفی را که فرمودید از این موزیک حس کنم . جای خالی ملودی مشخص کاملا حس میشد و در این موزیک تنها ملودی های پراکنده با استفاده از فضا سازی و آرپژ شنیده میشد .
    شاید با داشتن یک ملودی مربوط به هدفتان ، بهتر میتوانستید شنونده را به هدفتان نزدیک کنید . البته منتقل کردن هدف موزیک به شنونده در کارهای بی کلام مشکل تر میباشد ، پیشنهاد میکنم اگر به این سبک علاقه مند هستید راجع به روانشناسی موسیقی تحقیق و مطالعه بفرمائید تا با یه سری تکنیکهای که در این سبک استفاده میشود بیشتر آشنا شوید و در کارهای بعدی از آن استفاده کنید .
    منتظر کارهای بعدی شما هستم دوست عزیز .

4. Psymfonius

Psymfonius هنرمند ارشد Gold User

شغل :
    آزاد
    امتیازات:
    +164 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, StudioOne
    سلام.آمین جان آهنگتو گوش کردم.آهنگ ملایم و خوبی هست.اما چند نکته که به ذهنم رسید:
    --صداهای پد جنس خوبی دارند.
    --صدای کیک یکمی رو بود و با آهنگ حس میکنم خوب ادغام نشده.روی میکسش جای کار بیشتری هست.(صداهای کیک دیگه ای رو هم امتحوان کن ببین بهتر میشه)
    --اون صدای های هت که کشیده تر هست خیلی Hi هست.کمی اذیت کننده هست.(مخصوصا با هدفون یا هدست)
    --بقیه موارد رو که دوستان گفتند.
    در کل آهنگ تم خوبی داره.موفق باشی.

5. امین پیشه ور

امین پیشه ور مدیر ارشد تیم مدیریت مدیر ارشد

امتیازات:
    +1,319 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    ممنون از Rockboy عزیز که کارمو گوش کردین خوشحالم که شمارو با این سخت پسندیتون راضی کرده:smile (85):
    در مورد مسترینگ با شما موافقم چون این آهنگو تویه محل کارم مستر کردم و زمانی برای گوش دادن با هدفون نداشتم... .

thd_music عزیز متاسفم شمارو نتونستم به حسی که میخواستم نزدیک کنم البته در مورد روانشناسی موسیقی هم با امید یه بحثهایی داشتم که تونستم با کارم که اسمش ((سر انجام لحظه هایت))هست و تویه همین سایت گذاشتمش اونو راضی کنم ... ولی مثل اینکه با این کار بازم دارم از هدفم دور میشم

از شما دو خواهش دارم:
    اول اینکه(( سر انجام لحظه هایت )) رو گوش کنید و حتما نظرتونو بگید
    اینم لینکش http://persian-music.org/showthread.php?t=176
    و بعد اگه امکانش هست یه فایل PDF فارسی که درباره روانشناسی موسیقی هست برام بذارید

راستی در مورد ملودی : من معمولا این کارو تویه موزیکام انجام میدم وتویه این موزیک که دیگه عمدا چون تعدادتصمیمات در خشم متعدده و هر نوع فکر یا تصمیمی میشه گرفت... .(یه چیزی تویه این مایه ها:smile (22):)

در کل ممنون که وقت گذاشتین و گوش دادین:smile (20):

DJ-AM!Xعزیز و همشهری خوبم
    درمورد جنس پدها اینومیتونم بگم که معمولا پدهارو ترکیبی قرار میدم این پد ترکیب هایپر و اتمسفر بوده وخیلی خوشحالم که خوشتون اومده و به این کار ادامه میدم... .
    صدایه کیک هم من معمولا اینگونه کیکهارو استفاده نمیکنم ولی به خاطر جدیت کارم اینکارو کردم که مبینم موفق نبودم
    مسترینگو هم که واجب شد حتما سر حوصله درستش کنم
    به هر حال ممنون که مثل همیشه وقتتو واسه من گذاشتی:smile (31):

6. impartible

impartible عضو سایت هنرمند

شغل :
    آهنگساز و تنظیم کننده
    امتیازات:
    +291 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام دوست عزیز ، چشم ، حتما موزیک شما رو گوش میکنم و نظرم رو خدمتتوت عرض میکنم . در مورد روانشناسی موسیقی عرض کنم این مجموعه خیلی بزرگ میباشد و در قالب کتابهای گوناگونی موجود میباشد و متاسفانه فایل pdf ندارم که برای شما و دوستان ارسال کنم ، ولی در مورد کار شما من تحقیق میکنم ، هر کتابی که مناسب تر به نظر میومد را به شما معرفی میکنم .
    موفق باشی دوست عزیز .

بارگذاری...