[سورس] Faith By AliRezA Nasehi

شروع موضوع توسط AliRezA Nasehi ‏2/5/14 در انجمن برنامه کیوبیس Cubase

تاپیک [سورس] Faith By AliRezA Nasehi تالار برنامه کیوبیس Cubase در persian-music.org.

1. AliRezA Nasehi

AliRezA Nasehi کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +1,761 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    • خوشم اومد خوشم اومد x 5
  2. dj unk

dj unk عضو سایت هنرمند

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +257 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    سلام و درود . فقط میخواستم یه نکته ی مهم رو بگم . صدا هایی که استفاده کردی خیلی تکراری بود. یعنی توی خیلی از اهنگای الکترونیک گذشته این صدا ها استفاده شده . فکر کنم شما پریست هارو بدون هیچ تغییری استفاده کردید . درسته نکسوز پلاگینی هستش که نمیشه باهاش صداسازی کرد ولی با همون امکانات محدودشم میشه یه تغییراییی تو پریستاش داد . این خیلی مهمه که صدا های منحصر به خودتون رو داشته باشید (حداقل تو این سبک) . به نظرم نکسوز رو باید به عنوان تکمیل کننده ی پلاگین هایی مثل Massive و Sylenth دونست . موفق باشید .

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. skate board

skate board عضو سایت

شغل :
    MeChanic Engineer
    امتیازات:
    +69 / 0 / -0
    به نظرم نکسوز فقط اسمش هوا شده sonic dna رو به نکسوز ترجیح میدم ,خیلی برنامه ها اسمش هوا هست خودشون چیزی نیستن

4. dj unk

dj unk عضو سایت هنرمند

شغل :
    موسیقی
    امتیازات:
    +257 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    البته من منظورم این نبود که نکسوز وی اس تی ضعیفیه . اتفاقا اگه تمام اکسپانشن های نکسوز کرک بشن و در دسترس قرار بگیرن . میتونم بگم بدون شک یکی از قدرتمند ترین وی اس تی ها خواهد شد کمااینکه الانم یکی از پرکاربرد ترین هاست . منظور من این بود که نکسوز به دلیل این که نمیشه باهاش صدا ساخت و البته اکسپانشن هاشم هنوز به طور کامل قابل دسترسی نیست یکمی صدا هاش یکنواخت شدن و اگه تنظیم کننده توش تغییر ایجاد نکنه خیلی این تکرار به چشم میاد .

بارگذاری...