سورس as/ trance project radio edit /dmmd

شروع موضوع توسط mohsen dmmd ‏17/10/13 در انجمن برنامه اف ال استودیو FL Studio

تاپیک سورس as/ trance project radio edit /dmmd تالار برنامه اف ال استودیو FL Studio در persian-music.org.

1. mohsen dmmd

mohsen dmmd Banned عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    [h=2][/h]
    سلام به همه دوستان
    گل

Daw:
    Fl Studio11
    Vst:Sytrus
    Harmless
    wasp
    تنظیم dmmd

Plugins:Fl Plugins

mix@master.0%

سورس

as.zip

اهنگ

dmmd as.mp3

[MP3]http://upir.ir/files/dmmd-as.mp3[/MP3]

نظر فراموش نشه
    ممنون
    dmmd

2. Reza Soleymani

Reza Soleymani عضو سایت

امتیازات:
    +563 / 1 / -1
    نرم افزار:
    flstudio
    پاسخ : سورس as/ trance project radio edit /dmmd

بر روی fill و cymbal ش کار کنید بیشتر/ هم جاشون یه ذره عقب جلو بود هم جنسشون/ به نظر من بهترین روش برای بهبود قدرت شما تو ساخت fill گوش دادن به سمپل پک های محصولات vengeance .
    اگه واسه جنس صدا ها بیشتر وقت میذاشتید بهتر از این هم میتونستید انجام بدید.
    اف ایکس اضافه کنید. برای جلوگیری در یکنواختی یک آرپژ که حداقل 1.5 اکتاو رو شامل بشه و مناسب با آکورداتون بسازید و استفاده کنید در جای جایش/ استفاده از افکت cut off بر روی بیس و سایر اجزا هم به زیبایی کمک می کند و هم ذهنتون روبرای مانور تو موزیک بیشتر می کنه
    به هر حال روش بیشتر کار کنید هارمونی/ یه جاهایی نحوه انتخاب آکورداتون رو (برای تغییر فضا) تغییر بدید.
    کلا سعی کردم نکاتی در جهت بهبودی تنظیمتون بگم . من نمیدونم چقدر تجربه دارید تو کار با نرم افزارتون اما عقیده ام اینه که هرچی بیشتر به محیط نرم افزار و صدا سازی ها آشنا بشید و موزیک زیاد گوش بدید و در عین حال به مغز هم استحرات بدید می تونید خلاقانه تر رو پروژه ها کار کنید.

خیلی خیلی آرزوی موفقیت می کنم. دوست دارم کار های خوب از تو این اف ال بکشید بیرون. :).

- - - - - - - - - -

یه نکته دیگه یادم رفت اضافه کنم. سعی کنید تو انتخاب نام Track ها دقت کنید مثلا اگه جایی را با fill نام گذاری کردی دHihat loop رو اونجا نذارید دیگه ؛ خیلی داشتن دید به همراه رنگ بندی مهمه تو تنظیم.

3. mohsen dmmd

mohsen dmmd Banned عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    پاسخ : سورس as/ trance project radio edit /dmmd

ممنون بابت نظر گران مایه شما دوسته خوبمReza Soleymani من خیلی وقت تو استراحتم اینا پروژهای قدیمه منه ولی چشم حتما تو پروژهای بعدی بهتر میکنم ولی اینکار بیشتر برای اموزش بچهای سایت پروژهای نهایی بعدا تو قسمت پروژه تکمیلی میزارم کسی همه چیزایی که بلده نمیزاره ولی این پروژها خیلی میتونی دید شما رو نسبت به افل باز کنه من افلو کامل مسلطم ولی چه کنم یکم تنبل شدم الان دوماه نرم افزار تو خونه پاک شده نصب نکردم اینام از سرکارم میزارم من توبازارم موزیکو برای دلم میسازم و کمک برای دوستان زنده باد ایرانو ایرانی

بارگذاری...