سورس آهنگ ترنس flp

6/9/09
2
0
0
با سلام خدمت برو برچ اف ال این سورس و خودم درست کردم لطفا نظرات خود را اعلام کنید
دوستانی که تازه وارد هستند می توانند کار های بیسی که گذاشتم را یاد بگیرن
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

:smile (74)::smile (31):

دوست عزيز با تشكر از شما.
لطفا اسم پلاگينهاي مورد استفاده رو هم دكر كنيد.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
6/9/09
2
0
0
چشم

ولی من اینو به صورت زیپ گذاشتم فکر می کنم همه پلاگین هاش باشن

kikikian

هنرمند
17/8/09
179
60
28
آهنگ تو گوش کردم دوست عزیز
چندتا مشکل اساسی داره

1.رو هیچ گامی نیس
2.بدون آکورد
3.چندین نوع بیس به کا رفته اما کلا همه یه نتو دارن تکرار می کنن.
4.هیچ افکتی اعمال نشده
5.کار هیچ قالبی نداره
6.ریتم خیلی تکرار می شه و فقط صدای کیک شنیده می شه
7.خیلی بد تموم می شه آهنگ

bje977

هنرمند
20/8/09
27
8
3
قائمشهر
دوست عزيز سلام
نميدونم چند وقته با اف ال كار ميكنيد ولي از پروژه تون معلومه كه بيشتر از يكي دو ماه نهايت 3 ماهي نيست كه با اين نرم افزار اشنا شديد.:smile (10):دوست عزيز پيشنهاد ميكنم يه سري به سايت ها و وبلاگ هاي اهنگ سازي بزني و چند تا سورس دانلود كني و ببيني چه تفاوتهاي بين اين سورس با سورس ديگران ديده ميشه.

اين نكته رو هم بگم كه بنظر من اگه قرار باشه دوستان از اين بيسي كه گذاشتي چيزي ياد بگيرن ، اون چيز، چيزي جز فالش نيست

دوست عزيز اميدوارم از نظرم در مورد سورست ناراحت نشده باشي، چون مطمئنم اگه تا چند وقت ديگه با اف ال بيشتر كار كني متوجه اين موضوع ميشي:smile (20):
بازم ميگم اميد وارم از نظرم ناراحت نشده باشي:smile (20):

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
19/11/09
23
0
1
كرج
آقا چرا استعداد يك هنرمندو زيره سوال ميبريد خوب بلخره اين كارو گذاشته تا نظر مارو بدونه

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
آقا چرا استعداد يك هنرمندو زيره سوال ميبريد خوب بلخره اين كارو گذاشته تا نظر مارو بدونه
دوست عزيز كاري كه گذاشته ميشه مطمئنا براي نقد و بررسي و مطرح شدن مشكلات و يا نقاط قوت هستش.
پس اگه كاري مورد داره اون شخص بايد در مورد رفع اون اقدام كنه و تجربه ش رو بالا ببره.
اينجا هيچكس با كسي خصومت نداره.!! دوستان صرفا نظراتشون رو بيان كردن.
كه نظرات خوب و سازنده براي سازنده كار هم مفيد خواهد بود.
خوشبختانه در اين مدت كه اين فروم داره فعاليت ميكنه هيچ وقت سعي نشده كه به احساس كسي توهين بشه مگه اينكه اون شخص ظرفيت انتفاد رو نداشته باشه.
موفق باشيد.

17/5/10
3
0
0
سلام بچه ها
از همکاری تون واقعا ممنونم
مخصوصا pesar_taha
برای من اگه میتونی کاور آهنگ DJ PROJECT & CONNECT-R - say goodbay پیدا کن
مرسی از تو

8/2/10
291
22
18
همه ی اون هنرمندان و آهنگسازان از اول که هنرمند یا آهنگساز به دنیا که نیومدن البته باید اشکال های کار ها رو هم بگیم. از قدیم گفتن دوست با دوست آینه ی هم دیگه.

اگرچه متاسفانه من الان سرکار هستم و اینجا هم اف ال نداره خونه گوشش میدم تا نظرم رو هم خدمت شما عرض کنم. موفق باشی