آخرین ارسال‌ها

سوال و جواب درباره نصب Mac Os بر روی PC

28/10/15
1
44
سلام دوستان با برنامه transmacرو فلش ساختم اما این ارور میده.کمک کنید.ممنون
برای مشاهده لینک‌ها لطفا ورود یا ثبت نام کنید

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
3/1/16
1
31
با سلام بعد از اینکه زبان رو انتخاب می کنم موسم قفل می کنه و نمی تونم هیچ گزینه ایی رو انتخاب کنم، چیکار کنم؟
از روی فلش بوت می کنم و موسم هم usb است

akhavan

کاربر با تجربه
9/9/12
1,683
39
Tehran
با سلام بعد از اینکه زبان رو انتخاب می کنم موسم قفل می کنه و نمی تونم هیچ گزینه ایی رو انتخاب کنم، چیکار کنم؟
از روی فلش بوت می کنم و موسم هم usb است
ماوس رو آنپلاگ کنید و دوباره وصل کنید احتمالا مشکل رفع خواهد شد .

sobhan_sr

عضو سایت
25/12/09
40
32
کرج
سلام به اساتید محترم. میخواستم ببینم برای کارت فایروایر Texas instruments ککست خاصی وجود داره؟ بعضی وقتا که مک رو مجدد نصب میکنم این کارت شناخته نمیشه و اذیتم میکنه. مثلا این بار که اومدم ماوریکس رو مجددا نصب کنم متاسفانه کارت رو نمیشناسه. سیستم نصب مک رو دقیقا مشابه دفعه های قبل طی کردم.ممنون
درضمن مین بوردم Giga Z87x-d3h هست. و مک رو از طریق Myhack نصب میکنم و سپس با Multibeast ککست ها رو نصب میکنم.

7/4/16
1
20
سلام من نسخه ی mavericks رو با transmac روی DVD ریختم بعد انتخاب DVDRom به عنوان first boot اصلا وارد محیط نصب نمیشم یعنی مثل اینکه DVD رو قرارندادم ممکنه بخاطر نسخه ی مکینتاش باشه؟ ممنون میشم راهنمایی کنید. مشخصات سیستم:
core 2duo e 8400
asus p5kpl
hd 5450
4gb ram
روی لپتاپ lenovo G50-70 هم همین مشکل رو دارم

برای سی پی یو 3 هسته ای + 4 گیگ رم کدوم ورژن پیشنهاد میشه ؟؟ سی پی یو اینتل
مادربرد گیگابایت
[doublepost=1460025065,1460024720][/doublepost]دوستان - چطوری باید فایل مک رو تو فلش کپی کنم که بتونم مک رو بالا بیارم ؟؟ برای نصب مک عایا به سی دی لوت نیاز داریم ؟

hamed jahanbakhsh

هنرمند
23/11/10
246
tehran
سلام دوستان تاپیک قدیمیه اما نیاز به کمک دارم
آقا من همون اول بسم الله نتونستم رایت کنم-مشیه بفرمایید چه جور رایت میشه؟Untitled.jpg

hamed jahanbakhsh

هنرمند
23/11/10
246
tehran
سلام دوستان تاپیک قدیمیه اما نیاز به کمک دارم
آقا من همون اول بسم الله نتونستم رایت کنم-مشیه بفرمایید چه جور رایت میشه؟Untitled.jpg
حل شد دوستان-نکته اینکه حتما از ورژن ۱۱ نرم افزار استفاده کنید-من با فلش نصب کردم

alio5

عضو سایت
6/8/14
31
21
اصفهان
این تاپیک ماله کی هست میشه راهنمایی کنید با این روش میشه سیرا آخرین نسخه ی مک را روی pc نصب کرد یا نمیشه ؟

10/9/16
8
30
دوستان عزیز سوالات و مشکلات خودتون رو در این تاپیک مطرح بفرمایید تا با کمک هم مشکلات رو برطرف کنیم
سلام ممنون
من نصب کردم اما ری استارت که میکنم فقط رو لوگوی مک میمونه هی چرخ میخوره وارد نمیشه
کامل نصب شد اما بوت ویندوزم پریده مجبور شدم f8 بزنم برم از اونجا مک رو اجرا کنم اما میمونه رو لوگو

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,109
32
اهواز
سلام ممنون
من نصب کردم اما ری استارت که میکنم فقط رو لوگوی مک میمونه هی چرخ میخوره وارد نمیشه
کامل نصب شد اما بوت ویندوزم پریده مجبور شدم f8 بزنم برم از اونجا مک رو اجرا کنم اما میمونه رو لوگو
دوست من این تاپیک مربوط به 6 سال پیش هست در حال حاضر روش های بسیار جدیدتر و بهتری برای نصب MacOS وجود داره که در اولین فرصت مقاله جدیدی خواهم نوشت

اما در مورد این سوال شما باید در با دستور v- بوت کنید تا ببینید دقیقا روی چه موردی سیستم فریز شده که بشه راه حل احتمالیش رو پیدا کرد

10/9/16
8
30
دوست من این تاپیک مربوط به 6 سال پیش هست در حال حاضر روش های بسیار جدیدتر و بهتری برای نصب MacOS وجود داره که در اولین فرصت مقاله جدیدی خواهم نوشت

اما در مورد این سوال شما باید در با دستور v- بوت کنید تا ببینید دقیقا روی چه موردی سیستم فریز شده که بشه راه حل احتمالیش رو پیدا کرد
ممنون دوست عزیز
با کد
با کد یک ،خط وی، خط ایکس، cpus=1 ، و گرافیک غیرفعال بالا میاد میره برا ثبت نام اما کیبورد کار نمیکنه که تایپ کنم نمیشه تو اون قسمت کیبورد مجازی بیارم یا راه دیگه؟
[doublepost=1546162722,1546161674][/doublepost]

ارور خاصی نمیده اگه این کد رو نزنم روی لوگوی اپل گیر میکنه این کد رو هم میزنم هیچ جا نمیزنه اروور تا جایی میره بعد هیچ نمیره
گرافیکم سر خود Cpu i5
Hp mini case 8300 i5 ram 4
مادربردم Hp هست
یک گرافیک معرفی میکنید مک رو ساپورت کنه؟
[doublepost=1546188116][/doublepost]اگه کیبپرد ps2 به USB تبدیل کنم درست میشه؟

صفحه ما در اینستاگرام

بالا