سوال هزینه صدابرداری زنده

شروع موضوع توسط fareza ‏17/2/11 در انجمن Recording ( ضبط صداها )

تاپیک سوال هزینه صدابرداری زنده تالار Recording ( ضبط صداها ) در persian-music.org.

1. fareza

fareza عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام خدمت دوستان و استاتید
    میخواستم هزینه صدابرداری زنده برای کنسرت رو بپرسم با وسایل خودشون یعنی وسایل آمفی تئاتر ...من صدابردار ساعتی چقد باید پیشنهاد بدم سر آخر هم کارها رو مستر کنم برای کنسرت سنتی ....
    ممنون

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    بستگی به نوع صدابرداری و نوع تجهیزات موجود در سالن هستش.
    ساعتی هم تا جائیکه من میدونم کار نمیکنن.
    شما نگفتید که کار برای صدابرداری گویندگی هستش یا موسیقی. ؟
    چند نفر نوازنده ؟
    ضمن اینکه ممکنه تجهیزات سالن مورد تائید صدابردار نباشه که قاعدتا نخواهد بود و صدابردار تر جیح میده از سیستم خودش استفاده کنه.
    اینها رو کاملا توضیح بدید تا حدود قیمت رو بهتون بگم.

3. fareza

fareza عضو سایت

امتیازات:
    +5 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام کاک امید سعادتی بود شخصا از این سایت خوبتون تشکر کنم
    من خودم حدود 20 ساله تو کار موسیقی هستم و حدود 8 سالی کار استودیو و آهنگسازی سنتی و سکوانس انجام میدم نوع موسیقی بانوان و سنتی بود که دیروز تموم شد سازها تار . سنتور . دف .و ضرب .کیبرد. کمانچه و خواننده به همراه کر و با میکسر دایناکرد 10000 و وسایل کلا مال مجتمع بود ولی با لب تاپ رکورد آخر شب رو زدم و مستر کردم خیلی خوب در اومده در ضمن وسایل مجتمع بیشتر برای سخنرانی تا اجرای موسیقی سه شب اجرا و دو شب آخر در 2 سانس به خاطر اجرای بانوان فقط به من اجازه دادن با بدبختی صدابرداری کردم محدودیت بسیار بود وگرنه وسایل و همکاران بود حتی اجازه ندادن همکارم در اتاق اپراتور باشه و..........

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    با این مشخصاتی که میفرمائید تو بندر با سیستمهای صدابردار شبی 900 تا 1 میلیون میگیرند.
    اونجا رو اینکه سفارش دهنده شما کی باشه و مقدار بودجه شون چقدر باشه رو نمیدونم.
    اما فکر کنم شبی 800 رو حداقل باید بگیرید.

5. aneseh j

aneseh j

شغل :
    دانشجو
    امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام.یه سری اطلاعات کلی راجب ویژگی های صدابرداری live و صدابرداری موسیقی ،اینکه سوادشون باید در چه حدی باشه،چه وسایلی نیاز هست،محیط کاریشون چطوریه،درآمدشون چقدره تقریبا،چه کمبودهایی دارن و سختی کارشون چیه،ساعت های کاریشون چطوریه لازم دارم.ممنون میشم کمکم کنید

6. shima-naeimi

shima-naeimi عضو سایت

شغل :
    مدرس نقاشی
    امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    با اجازه اساتید...
    صدابرداری یکی از رشته های دانشگاهی هست واقعا علم و تجربه بالایی میطلبه.در ایران این رشته چند سالی هست که در موسسه نهاوند تدریس میشه و مدرک دانشگاهی بهتون تعلق میگیره.صدابرداری دنیاییست بسیار پیچیده و البته جذاب.کمبود ها که در ایران خیلی زیاده.البته هستند استودیو های مثل استودیو پاپ و یا امثالهم که تجهیزات کاملی دارند و به طور کلی این امکانات هزینه ی بالای هم میطلبه و خیلی همه گیر هم نیست.در ایران اکثر کسانی که موفق هستند قطعا سختی های زیادی متحمل شدن تا به صورت تجربی این حرفه رو فرا گرفتن و واقعا سطح بالایی هم دارن.
    مثلا در شهر بندر عباس نشنیدیم که امکانات انچنانی داشته باشه اما به شخصه از میسک و مستر کارهای اقای محبی لذت میبرم که کاملا استاندارده و نشون میده که صدابرداری ها هم حرفه ای صورت گرفته.

7. aneseh j

aneseh j

شغل :
    دانشجو
    امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    ممنون از راهنماییتون.اما من اطلاعات بیشتری لازم دارم برای پروژم.متاسفانه توی سایتا چیز زیادی راجب این حرفه نیست

8. shima-naeimi

shima-naeimi عضو سایت

شغل :
    مدرس نقاشی
    امتیازات:
    +40 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    دقیقا چه اطلاعاتی؟خب شما توی تهران که دستتون باز تره میتونین با اهل فن از نزدیک ملاقات کنینو سوالاتتون رو مطرح کنید.تو همین سایت هم دنیایی از اطلاعات وجود داره .سرچ کنید حتما به نتایج جالبی میرسین

بارگذاری...