سوال راجع به سیکوانسر موکو 1000

شروع موضوع توسط امیر بهمنی ‏18/12/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک سوال راجع به سیکوانسر موکو 1000 تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. امیر بهمنی

امیر بهمنی

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان من ارگ موکو 1000 خریدم و می خوام باهاش سیکوانسر کنم وقتی ضبط با ریتم اتوماتیک رو شروع میکنم ریتم های 1 تا 140 خود دستگاه رو می آره و میشه ملودی روی آنها زد ولی من می خوام از ریتم های لود شده روی حافظه 141 تا 145 استفاده کنم توی دفترچه ای راهنماش نوشته میشه از ریتم های لود شده هم استفاده کرد و باید راهی داشته باشه که من بلد نیستم اگه از دوستان کسی با این دستگاه کار کرده خواهش میکنم من رو راهنمایی کنه
    ممنونم (امیر بهمنی)

2. محمد سعید صمدی

محمد سعید صمدی عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +217 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, reason
    با سلام خدمت شما دوست عزیزم ... راستش من خیلی وقت پیش با یکی از گروه ها که همکاری میکردم مجب.ر شدم با این کیبورد کار کنم ... شما باید با علامت + زمانی که لود رو میزنین و دیسکت رو لود میکنین ریتم رو یه ریتمای اصلیتون توی حافظه ی موقتش اضافه کنین ... حتی بانک صدا رو هم همینطور... یکم دقت کنین سادس چیزی نداره ... شرمنده بخدا دقیق یادم نمیاد نتونستم خوب راهنمایی کنم

3. امیر بهمنی

امیر بهمنی

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    محمد جان ممنون از راهنماییتون من ریتم ها رو از فلاپی روی ارگ لود میکنم و ریتم ها کار می کنند ولی زمان سیکوانسر فقط ریتم های خود دستگاه خونده میشن و اجازه نمیده ریتم های لود شده رو در رکورد استفاده کنم بهر حال از راهنمایی شما ممنونم

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...