سوال راجب میکروفون akg c3000b

شروع موضوع توسط sia.music20 ‏7/6/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک سوال راجب میکروفون akg c3000b تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. sia.music20

sia.music20 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, sonar
    دوستان چون هر چی گشتم مطلب کامل و جامعی راجب این میکروفون پیدا نکردم خواهش میکنم هر کدوم از دوستان اطلاعاتی راجبش داره یا تجیربه باش داشته با همه اشتراک بزاره و همچنین مقایسه اون با میکروفون های هم رنج قیمتی مخصوصا rode nt-2a یا nt2000 .چون یکی از دوستام میخواد بخره بیستر واسه ضبط وکال ولی خوب میخواد همه کاره هم باشه. از من پرسید که منم با شما درمیون گذاشتم.
    با سپاس........

2. Shabahang

Shabahang عضو سایت

امتیازات:
    +107 / 1 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, wavelab
    دوست عزیز تاکید میکنم که این فقط یک تجربه شخصیه .....
    میکروفن های AkG با اینکه در بعضی از شرایط قیمتهای مناسبی دارند ، در عین حال از کیفیت و پاسخ فرکانسی خوبی هم برخوردار هستند ....C3000b شبیه ساز پدری است از AKG به نام AC300 که شاید قدمتی 20 ساله داره ....صدایی شبیه به صدای آنالوگ داره ولی گرمی صدا و محدوده فرکانسی جالبی نداره ....
    اما راجع به RODE ها ، چون شخصا تعصب خاصی در رابطه با این میکروفونهای خوش صدا و پُر کار دارم ، ترجیح میدم در همین انجمن بگردید و راجع به مُحسنّات این خانواده بدونید ....

3. sia.music20

sia.music20 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, sonar
    یعنی به نظرشما یه میکروفون Rode nt-2a بهتره اینه؟چون این دوستم یه دونه AKG C3000B پیدا کرده تو یه مغازه تو جمهوری امروز رفتیم دیدیمش.تمیزه میگه 380 تومن.می ارزه؟یا به نظر شما 100 تومن بزاره روش یه nt-2a بگیره بهتره؟

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    akg در مورد میکروفونهای نیمه حرفه اییش خیلی خوب عمل نمیکنه.
    این میکروفون خیلی مناسب نیست. به شخصه فقط برای سازهای کوبه ایی که خودم تست کردم مناسب دیدمش.
    من هم توصیه میکنم rode بگیرید.

بارگذاری...