سوال در مورد vst در اف ال (و درخواست وی اس تی خوب )

9/4/15
107
22
18
planet earth
سلام من سرچ کردم در مورد وی اس تی و بیشتر گیج شدم :(
وی اس تی نرم افزار مستقله یا تو خود اف ال ریخته میشه ؟ مثلا کانتکت یا نکسوس چیه ؟
بهترین وی اس تی ها (از نظر تنوع صوتی و.. ) رو از کجا میشه فهمید چین ؟ چون حجمشون واقعا بالاست نمیتونم دانلود کنم . مثلا برای درام و گیتار الکتریکو بیس و اکوستیک و ویولینو اینا وی اس تی میخوام . چی پیشنهاد میدین ؟ ممنون

Sprical

عضو سایت
10/1/12
40
37
18
Mashhad
سلام
وی اس تی یا پلاگین برنامه هایی هستند که توی یه نرم افزار میزبان (مثلا اف ال استودیو) اجرا میشن، و الزاما مستقل نیستند و صرفا رابط کاربری رو ساده یا امکاناتی رو در اختیارت میزارن که یک نرم افزار نداره مثل صداهای جدید یا افکت های مختلف!
هیچ وی اس تی بهتری وجود نداره بسته به سلیقه یا سبک مورد نظرتون باید انتخاب بشه.

9/4/15
107
22
18
planet earth
خیلی زیاده الان نمیدونم چی رو دان کنم برام خوبه . این کانتکت نرم افزاره اصلا توی اف ال نیست !! بعد ظاهرا یه چیز دیگه رو دانلود میکنن که تو کانتکت میاد خیلی پیچیده شد :(

23/11/16
86
84
18
وی اس تی ها بعضی هاشون مستقل هستن مثلا AGL رو شما نصب میکنی و نیازی به کنتاکت نیست
بعضی ها هم به صورت لایبرری کنتاکت هستن که اون هارو باید تو کنتاکت لود کنی تا استفاده کنی
به نظرم فعلا زیاد درگیر نصب vst های مختلف نشو میتونی یه مدت با vst های پیشفرض خود اف ال کار کنی
به مرور بسته به نیازت اضافه میکنی بهش. برای خانواده گیتار vst های ample sound خوبن
برای افکت های گیتار الکتریک هم از guitar rig استفاده کن
برای درامز هم از addictive drums یا ez drums

9/4/15
107
22
18
planet earth
یه پست گذاشتم که نوشته حذف شده . یه سایتی هست که ample sound رو گذاشته ولی 30 گیگ اینا هست و اسمای مختلفی داره . کدومو باید دانلود کنم ؟ میشه راهنماییم کنی ؟ و در ضمن اینکه کانتکت ظاهرا جدیداش کرک نمیشه درسته ؟ باید قدیمی رو نصب کنم ؟

kavir_0361

عضو سایت
13/12/11
386
294
63
تهران
Ample از اکوله له داره تا کنتر باس
مخفف اسماشو مینویسه روی هر پارت مثلا ABA میشه گیتار بیس اکوستیک
Ample bass acoustic
کانتکت تا ورژن5.8.1 که کرک شده ورژن جدیدتر ندیدم من ازش هنوز

9/4/15
107
22
18
planet earth
اهان . ممنون . فقط اینکه من تو یوتیوب هرچی که دیدم به وسیله ی خود امپل تیوب (یا کانتکت ) داشت اهنگو میزد . من انتظار داشتم که از پیانو رول اف ال اینکار انجام بشه چون کیبورد ندارم میخوام بک گراند درست کنم !!

درود
دوستان توضیح دادند که وی اس تی چیست
بنده در حجم های کم بهترین وی اس تی هارو معرفی میکنم تا با حجم کن دانلود کنید

پیانو : Ez Keys

این یک سینت هست که صداهای خیلی زیاد و متنوع دارد و حجمش کم است : راب پپن BLUE II

درام : Battery4

گیتار کلاسیک : AGML Ample

12/8/18
12
2
3
22
سلام من سرچ کردم در مورد وی اس تی و بیشتر گیج شدم :(
وی اس تی نرم افزار مستقله یا تو خود اف ال ریخته میشه ؟ مثلا کانتکت یا نکسوس چیه ؟
بهترین وی اس تی ها (از نظر تنوع صوتی و.. ) رو از کجا میشه فهمید چین ؟ چون حجمشون واقعا بالاست نمیتونم دانلود کنم . مثلا برای درام و گیتار الکتریکو بیس و اکوستیک و ویولینو اینا وی اس تی میخوام . چی پیشنهاد میدین ؟ ممنون
vst برنامه های هستن که توشون سمپل دارن ینی نمونه های صدا اصلا در واقه شما مثلا vst پیانو رو دانلود میکنی و نصب میکنی حالا برا اف ال یا کیوبیس و بعدش اونو تو برنامت اضافه میکنی و بعد خود پیانو میاد دیگ یا هرچی که گرفتی پیانو باشه گیتار باشه و کانتکت هم خودش یه برنامه هست که که یه سری vst هارو اجرا میکنه ینی شما برای این ک بخواین یه vst رو اجرا گنین باید برنامه کانتکت رو حتما داشته باشین در کل vst چیز خاصی نیست که بخوای گیج بشی یه چیزی شبیه به برنامه پیانو در اندروید حالا با چیزای اضافه تر و بیشتر در بخش ها مختلف vst نکسوز خیلی خووبه و کلی سمپل دااره کانتکت هم ک باید vst های دیگش رو بگیری دیگ مث ویالون پیانو گیتار من خودم از همین دوتا vst استفاده میکنم وااقعا خوبه مخصوصا نکسوز که کلی نمونه داره و برای نکسوز هم حجمش 3 گیگه ویالون که تحت کانتکت اجرا میشه حدودا با خود کانتکت 3 گیگه البته استخراج نشدش ولی ارزش دانلود کردن رو داره برای حجم هم هرچقد vst قوی تر بهتر باشه حجمشم بدون شک بیشتر میشه دیگ چیز طبیعی هست