سوال در مورد fast track pro

سلام به همه
می خواستم بدونم برای اتصال میکروفون به کارت صدای فست ترک پرو به میکسر هم نیازی هست و اینکه برای تغذیه کردن میکروفون هم وقتی از این کارت صدا استفاده کنم نیاز به فانتوم پاور هست یا نه ؟ مرسی

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران:
28/10/09
4
0
0
سلام،
می خواستم ببینم که در مورد طریقه ی اتصال پیانوی دیجیتال از طریق کارت صدا به لپ تاپ جهت ضبط و پخش می تونید راهنمایی کنید؟
من پیانوی Yamaha-ClavinovaمدلCLP-560دارم+ کارت صدا M-Audio_Fast Track Pro ولی نمی تونم صدا بگیرم از پیانو و ممنون می شم اگر خیلی ساده توضیح بدید.
ممنون

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
شما کافیه که یک کابل از خروجی پشت پیانو رو به ورودی کارت صدا وصل کنید و در هر برنامه ایی که بخوایید صدا رو ضبط و پخش کنید نکته خاص و پیچیدگی هم نداره براحتی می تونید record کنید

28/10/09
4
0
0
شما کافیه که یک کابل از خروجی پشت پیانو رو به ورودی کارت صدا وصل کنید و در هر برنامه ایی که بخوایید صدا رو ضبط و پخش کنید نکته خاص و پیچیدگی هم نداره براحتی می تونید record کنید
من الان همه این کارها رو انجام دادم ولی همچنان هیچی رکورد نمی شه! با Audacity تست کردم و بخاطر آماتور بودنم احتمال میدم ایراد از نحوه ی رکوردم باشه ،اگه راهنمایی کنید خیلی ممنون می شم.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
من فقط کابل midi وصل کردم ، درسته؟
خير دوست عزيز ... ميدي فقط پارامترها و دستورات رو ميفرسته و در انتقال صدا نقشي نداره.
شما اگه قصد داريد صدا ضبط كنيد بايد از خروجي كيبوردتون به ورودي كارتتون كابل بكشيد.

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
مرسی که اینقدر کلی و تکراری جواب دادید!!!
خواهش ميكنم دوست عزيز.
شما سئوال كردين بنده هم پاسخ دادم. اگه ابهامي در پاسخ ميبينيد بدونيد كه احتمالا سئوالتون رو بد مطرح كرديد. وگرنه پاسخ من واضح بود.

Light

تیم مدیریت
وبمستر
15/4/09
10,187
8,513
5,000
33
اهواز
www.unes.ir
مرسی که اینقدر کلی و تکراری جواب دادید!!!
اشتباه شما این هست که midi استفاده کردید
شما باید از خروجی معمولی که به AUX معروف هست و اکثر قطعات چنین خروجی رو دارن استفاده کنید
این عکس رو مشاهده بفرمایید کاملا متوجه میشید

کابل رو از این خروجی به ورودی FastTrack Pro وصل کنید همین

poya 268

عضو سایت
19/10/09
97
8
8
تهران
سلام
آیا کارت فست تراک رو میتونیم یه کارت حرفه ای به حساب بیاریم و ازش یه کاری در حد آهنگایه رضا صادقی و دیجی سروش داشته باشیم
البته کارای دیجی سروش خیلی با کیفیته
کارت فست تراک پرو بهتره یا ان آروی 10جفتشونم از شرکت ام آدیو هستن قیمتشونم بگین خیلی خجالت زدم میکنین
ممنون

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
بله fast track pro نسبت به قیمتش کارت مناسبی هست
قیمتش هم تصور میکنم تو رنج 260 تا 280 باشه

Hamidreza Mehrfar

مدیر ارشد
تیم مدیریت
مدیر ارشد
سلام
آیا کارت فست تراک رو میتونیم یه کارت حرفه ای به حساب بیاریم و ازش یه کاری در حد آهنگایه رضا صادقی و دیجی سروش داشته باشیم
البته کارای دیجی سروش خیلی با کیفیته
کارت فست تراک پرو بهتره یا ان آروی 10جفتشونم از شرکت ام آدیو هستن قیمتشونم بگین خیلی خجالت زدم میکنین
ممنون
خب بايد بگم اين موضوع كه اگه كارتي حرفه اي بخريد كاري حرفه اي هم ميسازيد كاملا اشتباه هست (البته كارت صداي خوب داشتن روي كار تاثير مثبت داره)
مساله ي ديگه اي كه توي ساخت يك آهنگ حرفه اي مهم هست تجربه ي شما و علم شما توي موسيقي و تنظيم و مسترينگ و ... هست
من خيلي ها رو ميشناسم كه با كارت صداي آنبورد كاري حرفه اي ساختند

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,851
8,280
113
45
بندرعباس
www.omidmohebbi.com
راستش اينقدر كه ما تو اين سايت در مورد اين كارت توضيح و تاپيك داريم فكر كنم امروز يا فردا از شركت m-audio جايزه هم بگيريم. !!
قبلا هم توي تاپيكهاي مشابه به دوستان گفته بودم كه توي دوبي و توي بهترين فروشگاهها يه مكان كوچيك براي تست نرم افزارها و ميكروفونها و البته مانيتورها براي مشتري داشتن كه همشون هم از همين كارت بهره ميگرفتن.
نمونه ش هم اينجاست .
كارتها كافيه كه بيت و سمپل ريت خوبي داشته باشن مابقي امكانات اونها بسته به نياز شماست.

JunioR

کاربر با تجربه
18/9/09
853
102
0
تهران
ممنون
nrv10 یک اینترفیس به همراه میکسر آنالوگ هست دوست من! قیمتش هم حدود 900 هزارتومن هست

7/8/10
64
1
0
ارومیه
خب بايد بگم اين موضوع كه اگه كارتي حرفه اي بخريد كاري حرفه اي هم ميسازيد كاملا اشتباه هست (البته كارت صداي خوب داشتن روي كار تاثير مثبت داره)
مساله ي ديگه اي كه توي ساخت يك آهنگ حرفه اي مهم هست تجربه ي شما و علم شما توي موسيقي و تنظيم و مسترينگ و ... هست
من خيلي ها رو ميشناسم كه با كارت صداي آنبورد كاري حرفه اي ساختند
این که میگین با کارت آنبورد کار حرفه ای دادن منظورتون فقط آهنگ بود یا وکال هم شامل میشه؟
چون تو موضوع رکورد وکال با آنبورد تجربه زیادی دارم ولی هرچقدر هم میکس مسترینگ حرفه ای باشه باز این احساس هست که وکال از آهنگ فاصله داره درست نیست؟
البته اگه شما راهکاری دارید که با کارت آنبورد بشه کیفیت مطلوب بدست اورد خوشحال میشم با منم در میان بذارید تا خرج کارت صوتی نکنم.