سوال در مورد fantom x

Ramtin Shabanian

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
11/4/10
2,014
2,470
113
30
G Studio
شما از این ساز دارید؟

خب کاری نداره که
اون بالای ساز 4 تا knop هست اولی از سمت راست که بالاش نوشته Tempo رو بچرخونی به میزان دلخواه میتونی sustain داشته باشی ولی تحته شرایطی:

چهار تا چراغ LED تو این قسمت هست که با زدن دکمه بغلشون هر کدوم روشن میشه حالا شما باید حالت رو بزاری روی چراغ اول این چراغ ها هرکودوم که روشن باشه knop ها کار خواصی انجام میده که وقتی چراغ اخر روشنه خودت میتونی برای خودت خصوصی سازی کنی و تعریف کنی که هر knop چه کاری انجام بده

هر سوالی بود من در خدمتم

BHP

27/10/10
7
0
0
north of iran
عزیز میشه از پدال sustain هم استفاده کرد ؟؟؟؟؟؟
شما تاحالا از پدال sustain استفاده کردین .......

Ramtin Shabanian

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
11/4/10
2,014
2,470
113
30
G Studio
یله میشه من الان دارم استفاده میکنم

BHP

27/10/10
7
0
0
north of iran
عزیز تو کیبرد های فانتوم خاصیت Left hold که
روی ارنجرهای یاماها وجود داره هم وجود داره ؟؟؟؟؟؟

Ramtin Shabanian

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
11/4/10
2,014
2,470
113
30
G Studio
مگه میشه وجود نداشته باشه دوست من!

بله و بسیار بسیار بسیار کامل تر از اون چیزی که در کیبرد های یاماها دیدی.

بزار خیالت رو راحت کنم رولند با سریه fantom ابروی شرکت خودش رو خریده.
کاری نیست که با این ساز نشه انجام بدی.

Sina.d

عضو سایت
VIP
5/4/10
263
121
43
نروژ
عزیز تو کیبرد های فانتوم خاصیت Left hold که
روی ارنجرهای یاماها وجود داره هم وجود داره ؟؟؟؟؟؟
دوست عزیز
اون Left hold که شما روی کیبوردهای ارنجر ازش استفاده میکنی با سیستمی که روی سینتی سایزرهای Workstation وجود داره با هم فرق میکنند.
روی کیبوردهای ارنجر Left hold برای قفل کردن پخش اکورد هستش اما در سینتی سایزرها شما باید
ارپژ بسازی و برنامه ریزیش کنی که چه چیزهایی رو برات روی Left hold مثلا بصورت مداوم پخش کنه.
درکل اگه به فکر کارایی های ارنجری هستی سراغ سینتی سایزر نرو چون برای اینکار ساخته نشده.

با سلام به شما دوستان.آیا کسی رولند e35 تمیز برای فروش سراغ داره.خیلی برام مهمه.یه جورایی بدست آوردن دل مادرمه.چون چند سال پیش بدون رضایت ایشون فروختمش حالا در بدر دنبال یه تمیزش میگردم.مادرم به مناسبتی برام خریده بودن.همیشه میگن نمیبخشمت!.دوستان کمکم کنین ممنون میشم.در ضمن آیا در تهران رولند نمایندگی داره؟اگه پاسخ مثبته آدرس و شماره شو برام پی ام کنین ممنون میشم.دعاگو هستم.یا حق.

30/9/18
1
0
1
52
سلام دوستان من تازه رولند ایکس ۶ خریدم ...میخواستم راهنمایی بفرمائید چگونه میتونم صدا بسازم و اونو ذخیره کنم و در ضمن قسمت ربع پرده این ساز کجاست و چجوری عمل میکنه وایا میشه مثل کرگ ۳ اونرو ذخیره کرد ممنون از پاسختون و سپاسگذارم
[doublepost=1538491719,1538327910][/doublepost]دوستان کسی اینجا نیست پاسخ بنده رو بده متشکرم