سوال در مورد یک پلاگین گیتار الکتریک

شروع موضوع توسط m.keeper41 ‏24/2/15 در انجمن آموزش ، سوال و جواب درباره میکس و مسترینگ

تاپیک سوال در مورد یک پلاگین گیتار الکتریک تالار آموزش ، سوال و جواب درباره میکس و مسترینگ در persian-music.org.

1. m.keeper41

m.keeper41

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    سلام دوستان، من یه سوال دارم راجع به پلاگین های گیتار الکتریک و ایجاد صدای درست حسابی.. من توی کیوبیس دارم از پلاگین Musiclab Realstrat استفاده میکنم ولی سوالم کلی تر هست چون تو یه جای دیگه هم این مشکلو داشتم... کلا چون تا حالا با گبتار الکتریک کار نکردم زیاد سر در نمیارم چیه داستانش؛ ، دنبال یه صداهای خش دار و کشیده ی معمولِ صدای گیتار هستم واسه یه تنظیم ،ولی این پلاگین لامصب هر کاریش میکنی یه صدا در میاد ازش!.. صدای اولیه خود پلاگین یه صدای معمولی و سافت گیتار الکتریک هست ولی من اون صدای به اصطلاح اووِر درایو و گرفته ی گیتارو میخوام.. میخوام بدونم این که صدا رو کلا تغییر بدی کجاست؟ چه تنظبماتیه چیه کلا؟

2. M.Minoo

M.Minoo مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

امتیازات:
    +924 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, flstudio
    دوست عزيز وي اس تي كه شما استفاده ميكنيد صداي كلين گيتار رو بهتون ميده شما بايد از يك شيبه ساز امپ گيتار استفاده كنيد تا انواع صداهاي دلخواهتون رو بدست بياريد بهترين گزينه گيتار ريگ هستش . امپهاي شركت ويو در مجمومه محصولات ويو هم خوبه . همشون هم پريست دارن . هم ميشه بصورت دستي تنظيمات دلخواه رو بهشون داد

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. m.keeper41

m.keeper41

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    ممنونم ، دانلود کردم اونی که گفتین حل شد

بارگذاری...