سوال در مورد گیتارهای dean

شروع موضوع توسط magnetic ‏20/11/11 در انجمن گیتار

تاپیک سوال در مورد گیتارهای dean تالار گیتار در persian-music.org.

1. magnetic

magnetic عضو سایت

امتیازات:
    +122 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    سلام به دوستان عزیز
    سوالم اینه که آیا گیتارهای dean سری های dave mustaine به درد لید نوازی حرفه ای میخورن؟کلا چجوری ان؟
    نمونه سازهایی که منظورمه ایناس ممنون میشم یه نگه بندازین و کمک کنین
    Dean Dave Mustaine VMNT Angel of Deth Electric Guitar: Shop Guitars & Other Musical Instruments | Musician's Friend
    Dean Dave Mustaine VMNTX United Abomination Electric Guitar: Shop Guitars & Other Musical Instruments | Musician's Friend
    Dean Dave Mustaine Signature VMNT Electric Guitar: Shop Guitars & Other Musical Instruments | Musician's Friend
    Dean Dave Mustaine VMNT"End Game" Electric Guitar: Shop Guitars & Other Musical Instruments | Musician's Friend
    مخصوصا آخری خیلی بش فکر میکنم
    ممنون

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. Sully

Sully عضو سایت

امتیازات:
    +147 / 0 / -0
    نرم افزار:
    reason
    بله خیالتون راحت که پیکاپ های Seymour dvae signature علاوه بر صدای خشن ریتمیکش برای لیدهای گرفته ی و اسپید دیو ماستین طراحی شده و فوق العاده ان.
    اما یه تفاوت بین این مدل هایی که نوشتید وجود داره. United Abomination و End game گیتارهای تمرینی هستن و پیکاپ های ساده ی DEAN روشونه و با اون دو مدله دیگه تفاوت زمین تا زیر زمینی دارن! اصلا هم توصیه نمی کنم علاوه بر اینکه تو ایران ندیدم و اگرم باشه با قینتشون انتخاب های بهتری داری.

اما...
    اما...
    اما Angel of deth و vmnt(که اولین VMNT بود خیلی محبوبه خود دیوه) فوق العاده هستن و همون چیزی که گفتم در موردشون صدق می کنه. مخصوصا خود VMNT که دیو هم گهگاهی که سولو میزنه بیشتر سولوهاش رو با اون میزنه.لبته اینم تو ایران ندیدم ولی Angel of deth رو دیدم .
    مدل DEAN GUITARS DAVE MUSTAINE VMNT CBK رو هم خودم داشتم قبلا و می تونم بگم از هر چیزی گوشم و ارضا می کرد.پیکاپ هاش فوق العاده بودن.
    اگه می خواین مطمئن باشی این مدلو خودم تظمین می کنم.خودم دوسال پیش حدود 1200 خریدم و 6 ماه بعد 1000 فروختم.
    می تونید صداشو اینجا بشنوین.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
بارگذاری...