سوال در مورد میکروفن jts js-1e

شروع موضوع توسط sia.music20 ‏27/1/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک سوال در مورد میکروفن jts js-1e تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. sia.music20

sia.music20 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, sonar
    دروود.........دوستان من دیروز این میکروفن رو 110 هزار تومن خریدم و زیاد با میکروفن های کاندنسر کار نکردم و چون این اولین بار با این میکروفن ها کار میکنم و همچنین تجهیزات کافی ندارم نمیتونم به طور کامل از خوب بودن این میکروفن مطمئن بشم.خواهش میکنم از دوستانی که اطلاعاتی در ارتباط با این میکروفن دارند در اختیار بنده قرار بدن و همچنینی در این رنج قیمت حالا با 10 20 تومن اختلاف میکروفنی بهتر از این هم هست؟؟؟؟؟
    یک سوال دیگه داشتم که چون من این میکروفن رو به میکسر میزنم آیا باید تموم رنج ها و افکت های روی میکسر رو ببندم و یا باید باز باشه اگه آره در چه حدی ؟؟متوسط؟کم؟
    سپاس گذار میشم کمک کنید............

2. creeep

creeep عضو سایت

امتیازات:
    +9 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, sonar, soundforge
    در مورد میکروفنت نظری ندارم چون تست نکردم ولی برای میکسر صدارو کلین بگیری بهتره از همه جهت:smile (35):

3. topmusic

topmusic عضو سایت

امتیازات:
    +13 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio, nuendo
    مبارک باشه دوست عزیز.البته حالا که دیگه گرفتی,اما اگر بهرینگر B1 میگرفتید بهتر بود.چون شناخته شده هست و خیلی از دوستان این انجمن هم باهاش کار کردند.
    موردی که هست اینه که jts برند مورد علاقه بعضی فروشنده هایی هست که فقط تو فکر سود بیشتر هستند.چون برند بورسی نیست قیمتهاشون رو بالاتر از ارزش و کارایی واقعی میدن.
    اما در کل در این رنج قیمت:
    behringer c3 65000 T
    behringer b1 115000 T
    بهتر از اینها دیگه میره تو مایه های 200 تومن .مدلهای nova یا behringer b2

4. sia.music20

sia.music20 عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, nuendo, sonar
    در مورد میکروفنت نظری ندارم چون تست نکردم ولی برای میکسر صدارو کلین بگیری بهتره از همه جهت....

یعنی منظورتون اینه که تمام high mid low effect رو کامل ببندم؟؟؟؟؟؟؟؟

مبارک باشه دوست عزیز.البته حالا که دیگه گرفتی,اما اگر بهرینگر B1 میگرفتید بهتر بود.چون شناخته شده هست و خیلی از دوستان این انجمن هم باهاش کار کردند.
    موردی که هست اینه که jts برند مورد علاقه بعضی فروشنده هایی هست که فقط تو فکر سود بیشتر هستند.چون برند بورسی نیست قیمتهاشون رو بالاتر از ارزش و کارایی واقعی میدن.
    اما در کل در این رنج قیمت:
    behringer c3 65000 T
    behringer b1 115000 T

یعنی b1 و b2pro بهتره از این؟؟؟؟چون یدونه b2pro داشت نمیدونم گیره بود چی بود نداشت میگفت 150 تومن ولی گفت این بهتره از b2pro......b2pro چینه ولی این تایوانه...... دوستمه فروشنده یعنی دروغ گفته؟؟؟؟؟؟؟اگه خیلی سره برم 40 تومن بزارم روش بگیرمش؟؟؟؟؟؟زوود لطفا........

5. Beauty Song

Beauty Song عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    nuendo, reason, sonar
    b2???اصلا حرفشو نزن..من یکدونه b1دارم و یکدونه rudeNt2aخدایی نسبت به قیمت بهرینگره بهتره...فکر کنم شما همون ببری پس بدی و همون بی2 یا 1 رو بگیری بهتره..چون اینا امتحانشونو پس دادن رفیق

بارگذاری...