سوال در مورد میدی کنترلر

armin.khosravi

عضو سایت
28/4/14
214
74
28
22
mydreams
سلام دوستان کسی میتونه راهنماییم کنه این ولوم های روی میدی کنترلر برای چی هستن و چطوری میتونم در Fl STUDIO ازشون استفاده کنم ممنون میشم اگه کسی میدونه راهنماییم کنه به شدت کنجکاووم مرسی.

فایل های ضمیمه

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,269
1,716
113
مثل باقی‌ کنترلر‌ها دیگه. اینها همشون assignable هستن. میتونی‌ هر پارامتر رو بهش assign بکنی‌ داخل DAW. معمولان Midi-Learn اینجوریه که روی یک چیزی رایت‌کلیک میکنی‌ ( مثلا پن، یا فیلتر، یا هرچی‌) و Midi-Learn رو انتخاب میکنی‌، بد یک دگمه یا فیدر روی کنترلر رو تکون میدی و اون پارامتر "Learn/link" میشه و assign می‌شه به اون دگمه یا فیدر .

توئ این ویدئو Midi-Learn برای FL Studio رو توضیح داده.

armin.khosravi

عضو سایت
28/4/14
214
74
28
22
mydreams
مثل باقی‌ کنترلر‌ها دیگه. اینها همشون assignable هستن. میتونی‌ هر پارامتر رو بهش assign بکنی‌ داخل DAW. معمولان Midi-Learn اینجوریه که روی یک چیزی رایت‌کلیک میکنی‌ ( مثلا پن، یا فیلتر، یا هرچی‌) و Midi-Learn رو انتخاب میکنی‌، بد یک دگمه یا فیدر روی کنترلر رو تکون میدی و اون پارامتر "Learn/link" میشه و assign می‌شه به اون دگمه یا فیدر .

توئ این ویدئو Midi-Learn برای FL Studio رو توضیح داده.
ممنونم از لطف و محبتت دوست خوبم متوجه منظورتون شدم اما مثلا وی اس تی spire رو باز میکنم و برای تست ولوم ها رو تعقیر دادم اما هیچ اتفاق خاصی روی پارامتر ها در daw و vst نیوفتاد

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,269
1,716
113
آخه اول باید لینک بکنی‌ تا اون پارامتر assign بشه. این کار رو کردی؟ من چون با Fl Studio کار نکردم دقیقا نمیدونم پلگین‌ها چه طور لینک میشن. فکر کنم توئ این ویدئو نشون میده.