سوال در مورد صدای Audition در Cubase 5

شروع موضوع توسط Shabahang ‏17/10/10 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک سوال در مورد صدای Audition در Cubase 5 تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Shabahang

Shabahang عضو سایت

امتیازات:
    +107 / 1 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, wavelab
    من کارت 003 دارم ، زیاد با CUBASE 5 کار نمیکنم ، اما اخیرا مجبور شدم یه پروژه رو در اونجا کار کنم ، اما وقتی یک wave رو باز میکنم و میخوام یه پلاگین روش سوار کنم Preview هیچ صدایی نمیده ، audition هم لاینش بازه....
    مشکل از کجاست ؟

2. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    خیلی از پلاگینها به علت پروسس زیاد Preview نمیدن شما بهتره بجای اینکه افکت مورده نظرت رو پروسس کنی روی ویو توی رک اینسرت قرار بدی و بصورت Real Time تاثیر رو بشنوی اگر مورده پسندت نبود Remove کنی افکتو .

3. Shabahang

Shabahang عضو سایت

امتیازات:
    +107 / 1 / -0
    نرم افزار:
    خوب اینکار به نظر من زیاد منطقی نیس ، بطور مثال من یک کلمه از وکال رو میخوام lowCut کنم ، وفقط همون تیکه رو با این افکت میخوام .... به نظر من درس نیس به خاط اون یک کلمه یک لاین جدید باز کنم ، باید راهی باشه واسنکه preview بشن این پلاگین ها

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,807 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    اون کلمه رو برش بدید و روی اون افکت یا همون lowCut ر وانجام بدبد اگه مناسب بود که هیچ اگه نبود میتونید undo کنید.

5. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    نخیر دوست عزیزم لازم نیست یک ترک جدید باز کنید تو اینجور موارد از Automation استفاده میکنند . اگر خواستید توضیح بدم که چطور اینکار انجام میشه.

6. Shabahang

Shabahang عضو سایت

امتیازات:
    +107 / 1 / -0
    نرم افزار:
    ببینید فک کنم ما همه منظور همدیگرو متوجه نشدیم ....... من کاملا میدونم چجوری با automation کار کنم ، اما مسئله اینه که وقتی ویو رو باز میکنم و یه پنجره جدید باز میشه نمیتونم پلاگین رو پریویو کنم ، من بصورت حدسی تنظیمات رو انجام میدم و پروسس میکنم و کارم انجام میشه ، دقیقا تو همون بازه ای که میخواستم ، اما سوالم اینه که چرا تو اون پنجره جدید وقتی previewرو میزنم صدا پخش نمیشه....... تو کیوبیس 3.4 این مسئله درست بود ... اما با این جدیده فقط این مشکل رو دارم ، ضمنا وقتی تو قسمت pitch warp هم هستم کاملا صدا دارم و درسته .... فقط مسئله پلاگینه

بارگذاری...