سوال در مورد شروع کار حرفه ای

شروع موضوع توسط ...sina... ‏26/8/13 در انجمن مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی

تاپیک سوال در مورد شروع کار حرفه ای تالار مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی در persian-music.org.

1. ...sina...

...sina... عضو سایت

امتیازات:
    +27 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    با سلام هنرمندان عزیز امیدوارم جای سوالم همین جا باشه من سینا هستم و حدود 4 سال هستش که پیانو و ارگ کار میکنم... من پیانو و ارگ رو اصولی یاد گرفتم (همراه با تئوری موسیقی و نت خوانی) حالا من میخوام آینده نگری کنم... راستش من زیر نظر بهترین استاد ها کار کردم و دوست دارم بتونم این مهارتم رو به جایی برسونم... حالا چه از طریق گرفتن مدرک یا آهنگ سازی یا هر چیزی که من نمیدونم...از شما میخوام به من کمک کنین که چه طور خودمو به جا هایی برسونم؟ مثلا چه طوری میتونم تو موسیقی مدرک بگیرم یا آهنگ سازی که انجام میشه چه مراحلی رو باید بگذرونم؟ ممنون میشم اگه جواب های کاملی بدید...

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. AliRezA Nasehi

AliRezA Nasehi کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +1,761 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio
    پاسخ : سوال

درود بر شما دوست عزیز.
    برای مدرک گرفتن شما می تونید از طریق دانشگاه سراسری کنکور بدید یا از طریق دانشگاه جامع بدون کنکور واحد دانشگاه بشید.

3. ...sina...

...sina... عضو سایت

امتیازات:
    +27 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    پاسخ : سوال در مورد شروع کار حرفه ای

ممنون از تعویض اسم موضوع خودم خواست تغییرش بدم نشد... دوستان پس چی شد لطفا توضیحات بیشتری بدید من حالا باید برای پیشرفت بیشتر و پیدا کردن یه جایگاه تو موسیقی چیکار کنم؟ من دیگه کلاس ملاس برام اثری نداره راستش استاد ها دیگه به قول معروف چیزی ندارن که یاد بدن فقط میگن این کتاب رو بخر بزن خوب اون کارو خودمم میتونم بکنم دیگه نیاز به استاد نیست که... راهنماییییییییی؟!!!

4. alinhovich

alinhovich عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton

برای حرفه ای تر شدن بهتره کمی دستتونو توجیب کنیدو خرج کنید .....
    خوب ماهم ممکنه بت بگیم برو فلان کار و بکن دیگه نیازی به ما نیس خوب!اما ب قول یکی از دوستان اگه کسی واسه موسیقی هزار تومنم خرج کنه حداقل واسه اینکه قدر پولشو بدونه دنبال کار میره....
    در ضمن این رو هم بدونید ک اگه افرادی در این سایت به جایی رسیدن به خاطر شاگردی در محضر اساتید بزرگ این سایته ک با تواضع کامل بدون چشم داشتی به ما اموزش میدن...
    بنابراین نتیجه میگیریم.........
    1:بیست تومن پول کمر هیچکسو نمیشکونه
    2:از همه مهمتر افتادگی اموز اگر طالب فیضی ..........هرگز نخورد اب زمینی ک بلند است
    موفق باشید

5. ...sina...

...sina... عضو سایت

امتیازات:
    +27 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio

ببخشید من متوجه منظور شما نشدم!!!! مگه اینجا صحبت پول بود؟!!! فکر میکنم منظور منو متوجه نشدید...اگه منظورتون پول کلاسه که من 4 سال با شهریه های بالا زیر نظر بهترین استادان پیانو وکیبورد کلاس رفتم... در ضمن من عاشق موسیقی هستم و نیاز نیست که به خاطر پولی که خرج کردم بگم باید ادامه بدم
    امیدوارم راهنمایی های بهتری بکنید...

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏27/8/13
  6. poorya nadery

poorya nadery عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +677 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio

منظور دوستمون این که یکی از مواردی که می تونه موفقیت ساز باشه شهرته حالا که شما
    اطلاعات و علم و اجراش و داری یکم خرج کن که شاید کارت بگیره اگه منحصر به فرد باشی
    دو تا کار رکورد بگیر دوتا کلیپ بده با شرکتها و لیبلها قرار داد ببند البته اینها غیر از اینکه پول می خواد
    اطلاعات کافی و .. رو هم می خواد
    مثلا همین امیرکسی که کارش گرفته و واسه محسن چاوشی اهنگ تنظیم می کنه یه زمانی
    مثه ما بوده اگه اشتباه نکنم اقای امیر خان رو تو میوزیکس که این سایت فعلی مشابه ساییت میوزیکس که قبلنا بود
    میدیدم

7. AliRezA Nasehi

AliRezA Nasehi کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +1,761 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio

اگر می خواین حرفه ای کار کنید اولش باید شاگردی کنید.
    هارمونی بلدید؟
    کنترپوآن؟
    ارکستراسیون؟
    ساز شناسی؟
    نرم افزار؟
    تنظیم؟
    میکس و مستر؟
    هر کدوم رو ندونید به ضررتون هست و علم کم یک جا حال آدم رو می گیره و مانع پیشرفت آدم می شه.
    به امید موفقیتت دوست عزیز.

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  8. ...sina...

...sina... عضو سایت

امتیازات:
    +27 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio

آهان مرسی ممنون این شد یه حرف درست و حسابی خیلی ممنونم دوستان عزیز
    ------------------------------------------------------------------------------------------------
    راستش من با اینایی که گفتید یک آشنایی کوچولو دارم و در حد تخصصی نیست... میرم دنبالشون خوب یاد میگیرم

9. sahda

sahda عضو سایت

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:

اول هدف گذاری کنید زیرا موسیقی گستره ی وسیعی داره و نمی تونید در موسیقی همه کاره باشید ولی بعضی از دروس در موسیقی لازمه مثلا سلفژ لازمه و هر شاخه ای کار کنید به درد میخوره البته 5 سال چیزی نیست که ساز زدید اون هم دو تا ساز
    به نظرم همون ساز رو ادامه بدید سلفژ هارمونی کنترپوان وغیره هم بگذرونید

10. amirali752

amirali752 عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:

برادر من تازه شروع به کار کردم خیلی به این چیزا فکر کردم به این تصمیم رسیدم که به اگه بخوام به یه جایی برسم تو این کار باید از همه چی مایه بزارم از پول بگیر تا غرور تا میتونی با گنده آی موسیقی تو سبکی که دوست داری شروع کن به رابطه گرفتن با اون اشخاص این کار و اگه بتونی بکنی خیلی میتونه بهت کمک کنه .با هاشون کار کن ..اگه هم هدفت بالا رفتن بیشتره در سطح جهانی هر طور که شده خودتو باید برسونی اونور بعد چند وقت کار تو ایران و درست کردن یه رزومه کاری خوب و روبه بالا...برا مثال میتونی خودت اهنگ بسازی تو سایت هایه خارجی . امید وارم بدردت بخوره..خودتم روش فکر کن همیشه در همه حال چون اون موقع س که یه راه حل خوب به ذهنت میرسه..موفق باشی.به امید موفقیت همه ایرانی ها

بارگذاری...