سوال در مورد سمپل درامز این قطعه

شروع موضوع توسط avm ‏11/9/10 در انجمن VST Instruments

تاپیک سوال در مورد سمپل درامز این قطعه تالار VST Instruments در persian-music.org.

1. avm

avm عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, sonar
    سلام
    من یه سوال دارم میخواستم بپرسم میدونین یا فکر میکنین که ریتم درامز آهنگ سزاوار توی آلبوم حجم سبز خانم گوگوش چی باشه (الکترونیک هست) جنس کیک اش و کلپی که به جای اسنیر زده شده یه کیت هست یا هر کردوم رو از جاهای مختلف استفاده کرده شده؟ میدونین چی هست؟ و آیا پاساژهایی که توش بکار رفته که حالت ملودیک هم داره که حالتی داره که فکر میشه که سینتی ترکیب شده (منظورم فیلهایی هست بین جملهای قطعه استفاده شده هست) ممنون میشم اگه اساتید کمک کنین که بتونم بفهمم که چجوری میشه ریتمی به این شکل به همراه پاساژهاش در اورد که کیفیتش هم بالا باشه

پاساژها به نظر میاد لوپ باشه که با ریورب بالایی توی کار اومده... من کیک و کلپش رو با ماژول V-Drum Roland TD-12 شبیه سازی کردم (بدون پاساژها) و خوب میخوام بدونم به صورت نرم افزاری چجوری هست.

مرسی ارسلان

2. Porya

Porya عضو سایت Gold User

امتیازات:
    +276 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    سلام ارسلان جان

احتمال داره همه رو زنده گرفته باشن ! معلوم نیست . ولی استایلوس (stylus) کیت های مناسبی مثل این داره .

3. avm

avm عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, protools, sonar
    سلام
    مرسی پوریا جان راستش من تقریبا" 100 مطمئنم که لایو نیست، چون واقعا طوری زده شده که 1 درامری هیچ وقت بعضی چیزها رو اجرا نمیکرد یا خیلی جاها تکتکنهایی اضافه میکرد، راستش چون خودم درامر هستم تقریبا" این برام جالبه که بدونم، در مورد Stylus چیزهایی داره که توی R&B ها و hip hop هایی که داره کیتش رو، در مورد پاساژهاشم دارم به نتایجی میرسم که از پرکاشنهای قدیمی و اپیک درامزها میشه چیزایی کاستوم کرد حالا اگه بقیه چیزی بیشتر میدونن بگن که منم بیشتر بدونم

مرسی ارسلان

بارگذاری...