سوال در مورد ساخت موزیک ارکسترال در ریزن 5

شروع موضوع توسط pe32_64 ‏12/1/13 در انجمن برنامه ریزون Reason

تاپیک سوال در مورد ساخت موزیک ارکسترال در ریزن 5 تالار برنامه ریزون Reason در persian-music.org.

1. pe32_64

pe32_64 کاربر با تجربه عضو سایت

امتیازات:
    +2,134 / 1 / -2
    سلام بر همه ی شما
    آیا ریزن5 برای ساخت موزیک ارکسترال مناسب هستش؟

و اینکه امکان اجرای key switches مانند بقیه ی نرم افزار ها رو داره؟
    (ریفیل هاش تکنیک ها رو دارند؟)

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏12/1/13
  2. wolf.0511

wolf.0511 عضو سایت

امتیازات:
    +51 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, reason, studio_one
    سلام رفیق اره درسته به نظر خودم مناسبترین هم هست.
    البته دلیل اینکه میگم مناسبترینه اینه که تمامی بانک های صدای ارکسترال از پرکاشن ها بگیر تا ملودیک رو توی بانک اوریجنالش همراه با خود ریزن داره
    اگه بری توی پوشه ی پروژه های ریزن 2 یا 3 تا نمونه ی ارکسترال میبینی که واقعا عالی کار شدن
    برای انجام تکنیک ها باید بگم به راحتی سایر بانک ها مثل Kontakt نیست مثلا برای تکنیک های مخطلف بانک های جداگونه داره یا باید همه ی بانک هاشو لود کنی یا توی یک بانک چندین سمپل رو لود کنی.

- - - - - - - - - -

سلام رفیق اره درسته به نظر خودم مناسبترین هم هست.
    البته دلیل اینکه میگم مناسبترینه اینه که تمامی بانک های صدای ارکسترال از پرکاشن ها بگیر تا ملودیک رو توی بانک اوریجنالش همراه با خود ریزن داره
    اگه بری توی پوشه ی پروژه های ریزن 2 یا 3 تا نمونه ی ارکسترال میبینی که واقعا عالی کار شدن
    برای انجام تکنیک ها باید بگم به راحتی سایر بانک ها مثل Kontakt نیست مثلا برای تکنیک های مخطلف بانک های جداگونه داره یا باید همه ی بانک هاشو لود کنی یا توی یک بانک چندین سمپل رو لود کنی.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. arsalanbeladi

arsalanbeladi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +37 / 0 / -0
    واقعا اصوات ارکستراسیون ورفیل های ریزون بی نظیره...،اصلا ریزون بی نظیره..من با کیوبیس...سونار وپروتولز...و ابلتون وخیلی داو های مختلف اهنگسازی کردم ولی با ریزون راحت تر هستم...اصواتش طبیعی...امکاناتش عالی..کار باهاش راحت...سرعت پردازشش عالی..تنظیم میدی کنترول و دیوایس ای سی او و سرعت اکسپورتش عالیه.و هر کاری رو باریزون ساختم هم خودم وهم مشتری حز کرده...در سونار وقتی هدفون یا میدی کنترولر ناگهان بخاطر خوردن دست و پا ویا تکان قطع میشه برنامه باید دوباره ریست شه..یا خیلی دادهای دیگه..ولی درریزون مانند یه سخت افزار شما سریعا هر کاری و هر اتصالی رو دردست دارید..بانک orcesteral reffil و بانکهای sinfoni reffil. و همچنینstring orchestera reffill های فوق العده ای هست..وتوصیه میکنم اثوات رو از طریق منویcreate instrument بیارید وامتحان کنید بجای آوردن رک سمپلر..چون همراه با اصوات سازها افکت وصدای پرحرارت وگرمی از ساز مورد نظرتون میشنوید،البته به یه نتیجه هم رسیدم که اصلا میکس ومستریگ رو باریزون انجام ندین....مگر اینکه کار با تنظیمات سیم کشی وbus ها وfx send هاش رویاد بکیرین...
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏22/5/16, تاریخ ارسال پست اول: ‏22/5/16 ---
    در قسمت rack سمپلرnnxt شما میتونین از suond font یا sf2ها استفاده کنرن و همون sf2های شاید کم کیفیت با پخش این rack و افزودن افکتهای خاص خودتون کیفیای بی نظیر پیدامیکنه..باور نمیکنید...بنده بجای کنتاکت..استایلوس..واید درام و کلی بانک وسمپل وvst i فقط وفقط از refill ها وsf2 ها و waveوrx2 استفاده نیکنم و باور کنین هیچ احتیاجی به شلوغ کردن درایوهام پراز چند صد کیگ
    vsti

بارگذاری...