سوال در مورد دانلود پلاگین ها

شروع موضوع توسط m.keeper41 ‏24/1/15 در انجمن برنامه کیوبیس Cubase

تاپیک سوال در مورد دانلود پلاگین ها تالار برنامه کیوبیس Cubase در persian-music.org.

1. m.keeper41

m.keeper41

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    دوستان یک سوال اساسی دارم، اگر کسی تجربه ای چیزی داره ممنون میشم پاسخ بده؛، من آلمان زندگی میکنم و واسه تنظیم با کیوبیس مسلما نیاز به پلاگین دارم... پلاگین های خوب و حرفه ای هم بیرون از ایران ثیمت بالای 200 تا دارن،، به نظر شما اگه کرک شده دانلود کنم مشکلی پیش میاد؟.. نرم افزارای دیگه مثل فتوشاپ و حتی اف ال تا الان چند سال مشکلی نداشته، آیا مثلا میتیو اینسترومنت هم اینجوره ینی؟.. ممنون

2. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درود دوست عزیز ...
    ۹۰ درصد دوستانی که در این فروم فعالیت دارن ( از جمله خود من ) از پلاگین های کرک شده استفاده میکنن . حد اقل تو این چند سال خود من مشکلی با این وی اس تی و پلاگین ها نداشتم . گاهی یخورده موقع نصب اذیت میکنن اما خیلی درصدش کم هستش . با خیال راحت دانلود کنید و لذت ببرید ...
    موفق باشید ...

Sent From My Galaxy Grand 2

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. m.keeper41

m.keeper41

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    ممنون برادر، ولی داستان اینه که من آلمان هستم.. ایران من خودمم همین کارو میکردم.. ولی اینجا نمیدونم چطور میشه.. نرم افزارای دیگه رو کرک میکنم دیگه بیخیال شدم، اتفاقی هم نیفتاده،، مثلا کیوبیسم هم الان کرکه ،، ولی دیگه نمیدونم نیتیو اینسترومنت بگیرم یا همچنان شک کنم!.. آخه تو کشور خود سازندشم!..

4. Dr.Noise

Dr.Noise عضو سایت هنرمند

شغل :
    Music Producer - Dj
    امتیازات:
    +2,568 / 2 / -0
    نرم افزار:
    ableton, cubase, studio_one
    درودی دوباره ...
    داستان کرک شده و غیر کرک همون داستان کد رجیستری و کیجن و ایناست . گمون نمیکنم تفاوت خاصی باشه در نسخه اصلی و کرک شده !! من شخصا حتی اگر کیوبیس 8 هم کرک شده در دسترس باشه ، ترجیح میدم حداقل یه تست بکنم و اگه جواب نداد بعد برم سراغ اصلی ...
    اگر هم منظورتون اینه که احتمال داره براتون مشکل ساز بشه ، من شخصا بعید میدونم !! شما از طرف نرم افزار وقت کانکت بودن به نت ، send ندارید که بخواد براتون مشکل ایجاد کنه . یعنی نمیشه که send داشته باشید . فکر نمیکنم مشکل خاصی باشه ...
    موفق باشید ...

Sent From My Galaxy Grand 2

5. m.keeper41

m.keeper41

امتیازات:
    +21 / 0 / -0
    ممنون.. آره احتمالا مشکلی نداشته باشه..چون بقیه نرم افزارامم کرکن!..گفتم شاید کسی از شخصی خارج کشور خبر داشته باشه.. ممنون به هر روی

بارگذاری...