1. رد اعلامیه
  2. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  3. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

سوال در مورد خرید هدفون مونیتورینگ

شروع موضوع توسط khajehmiri ‏16/5/18 در انجمن Headphones ( هدفون ها )

تاپیک سوال در مورد خرید هدفون مونیتورینگ تالار Headphones ( هدفون ها ) در persian-music.org.

1. khajehmiri

khajehmiri عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    سلام دوستان عزیز
    من خیلی جستجو کردم و تقریباً دستم اومده که کار میکس و مستر درست رو‌ باید با اسپیکر انجام داد اما من فضای آکوستیک ندارم و از اونجایی که همه‌ی کارم رو‌ می‌خوام توی منزل انجام بدم، ترجیحاً نمی‌خوام از اسپیکر استفاده کنم چون هم صدا بقیه رو اذیت می‌کنه و هم سر و صدای اونا تمرکز من رو‌ به هم می‌‌ریزه
    سوالم اینه که اگه وااااقعا نمیشه با هدفون کار میکس‌ و مستر انجام داد، من الکی هزینه نکنم و با همه‌ی دردسراش برم سراغ اسپیکر (هرچند هزینه‌اش هم برام سنگینه)
    ولی اگر میشه یه هدفون خوب (خودم beyerdynamic dt 770 یا 880 مد نظرم بود) خرید که کار مونیتورینگ کرد، چی‌پیشنهاد می‌کنید؟
    سوال دوم این که تو مرحله‌ی آهنگسازی، یعنی قبل میکس و مستر هم باید از همین هدفون‌ها استفاده کرد؟

2. Farhood

Farhood Capo del clan

امتیازات:
    +7,010 / 8 / -4
    نرم افزار:
    cubase, soundforge
    فکر کنم هدفون/مانیتور تنها مبحثیه که در این سایت بیشترین تاپیکها و پُستها رو داره! با یه سرچ ساده جواب سوالت رو میتونستی در همین سایت پیدا کنی، نیازی به زدن تاپیک مجدد نبود.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. khajehmiri

khajehmiri عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    آخرین تاپیک در مرتبط تو این بخش مربوط به چهار سال پیشه. من سرچ کردم و تقریباً تمام تاپیک ها رو خوندم و این رو اول پست هم گفتم
    حوشحال می شم اگه پست رو حذف کنید. اگه امکانش بود خودم این کار رو می کردم. قبلاً هم پیش اومده خواستم مطلبی رو پاک کنم اما امکانش نبوده
    ممنون که جواب دادید

4. Farhood

Farhood Capo del clan

امتیازات:
    +7,010 / 8 / -4
    نرم افزار:
    cubase, soundforge
    شما همین صفحه رو اگه بخونید، حداقل بخشی از جوابت رو که در مورد تردید از استفاده از هدفون برای میکس هست، میگیری. و این صفحه مربوط به 4 سال پیش نیست، مربوط به همین دو روز پیش (دوشنبه) هست! گرچه تاپیک در مورد استفاده از هدفون نیست، ولی بخشی از سوالت رو جواب میده. برای سایر بخشهای سوالت بحث جدیدتر از 4 سال پیش هم داریم.

5. khajehmiri

khajehmiri عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    ممنون از ارجاع به این مطلب مفید چون بخشی از جوابم رو گرفتم. فکر کنم خیلی باید مهارت جستجو پیدا کنم که بتونم بفهمم جواب سوالم در مورد هدفون مونیتورینگ یا ترکینگ رو باید تو پیج با عنوان «سیستم کالیبراسیون Sonarwork Reference 4» پیدا کنم.

6. Farhood

Farhood Capo del clan

امتیازات:
    +7,010 / 8 / -4
    نرم افزار:
    cubase, soundforge
    در صفحه ی سرچ، در زیر "کلمات کلیدی" نباید "جستجو در عنوانها" رو تیک بزنی.

بارگذاری...