سوال در مورد تفاوت ورژن اصلي نرم افزارها با ورژن كرك شده ي ايراني؟؟؟!!!

شروع موضوع توسط Kebria ‏3/3/11 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک سوال در مورد تفاوت ورژن اصلي نرم افزارها با ورژن كرك شده ي ايراني؟؟؟!!! تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Kebria

Kebria عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    با سلام.
    مدتيه كه قصد خريد پك اصلي يكي از DAW هاي آهنگسازي رو دارم. مي خوام مطمئن شم ارزشش رو داره كه چندصد دلار بابت ورژن اصلي پول بدم يا نه؟
    از دوستاني كه تجربه كار با نسخه ايراني و همچنين نسخه اصلي DAW ها رو دارن تقاضا مي كنم نظرتون رو بفرماييد؟ (به عنوان مثال FLStudio.)
    با تشكر.

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    !!!! مگه نسخه ایرانی هم داریم ؟
    دوست عزیز اگه قصد خرید برنامه اصلی حالا هر کدوم رو که مد نظر دارید در خریدش شک نکنید.

3. Pesar].[Khaleh

Pesar].[Khaleh عضو سایت

امتیازات:
    +54 / 0 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, soundforge, wavelab
    آقا شک نکن که خیلی ارزش داره ، حیف که من پول ندارم وگرنه میرفتم اصلش رو میخریدم ، اگه موردت اف ال باشه میدونی که فری لایف تایم آپگرید هست یعنی یک لایسنز بخر تا آخر عمر استفاده کن البته اگه لایسنز پرودوسر بخری فقط چند تا از وی اس تی ها رو باهاش خریدی و برای بقیه وی اس تی ها باید بازم پول بدی حالا انتخاب کن

در کل یک سر به سایتش بزن همه چیز دستت میاد

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏4/3/11
  4. Kebria

Kebria عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    از اونجايي كه اكثر نرم افزارها در ايران نسخه ي بتا هستند كه توسط خود هموطنان عزيزمون قفلش شكسته مي شه عرض كردم. :smile (77):

5. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    هیچ کدوم از نرم افزارهای آهنگسازی توسط ایرانی ها کرک نشده تماما کار گروه های هکر روسیه ، چین ، هند و بعضی از کشورهای آسیای جنوب شرق هستند و اما در مورد سوالتون اصولا نرم افزارهای اوریجینال مزیت های زیادی نسبت به کرک شده دارن از جمله بدون باگ بودنشون هست چون اکثر هکر ها برای خنثی کردن نرم افزار تغییراتی توی ساختارشون میدن که ممکنه باعث ارور ها و اذیت هایی بشه دوم اینکه خیلی از نرم افزارها مثل کیوبیس فقط نسخه ی 32 بیتشون کرک میشه و این کار رو برای کسایی که میخوان سنگین کار کنن سخت میکنه چون نرم افزار های 32 بیت محدودیتهایی داره مثل محدودیت در استفاده از رم و ... سوم اینکه شما با نرم افزار اوریجینال قابلیت آپدیت آنلاین دارین و همیشه بروز خواهید بود و همچنین ساپورت از نرم افزارتون که توی ایران هم تا حدودی در دسترس هست البته با واسطه مثلا من خودم کیوبیس 5 اوریجینال دارم و برای ارتقاعش به ورژن 6 کافیه 150$ هزینه پرداخت کنم و ورژن 6 رو داشته باشم که توی ایران هم امکان این کار هست و موارد دیگه که وقتی وارد کار بشین با نرم افزار اوریجینال حتما بهش پی خواهید برد.

آخرین ویرایش توسط یکی از مدیران: ‏4/3/11
  6. kamran_omega

kamran_omega عضو سایت

امتیازات:
    +102 / 1 / -10
    نرم افزار:
    cubase
    یعنی این Cubase 5 که گروه Air کرک کردن فقط 32 بیت هستش؟ اگه اینطوره چه هاست دیگه ای سراغ دارین که 64 بیت باشه؟

7. Behrouz Paygan

Behrouz Paygan Gold User

امتیازات:
    +1,065 / 0 / -1
    نرم افزار:
    cubase, logic, protools
    بله فقط 32 بیت هست در حال حاضر سونار x1 و Studio one قابل اطمینان ترین نرم افزارهای 64 بیت کرک شده هستن

بارگذاری...