سوال در مورد اکوستیک عربی

شروع موضوع توسط Tigh@Rag ‏11/8/10 در انجمن Acoustic ( اکوستیک )

تاپیک سوال در مورد اکوستیک عربی تالار Acoustic ( اکوستیک ) در persian-music.org.

1. Tigh@Rag

Tigh@Rag عضو سایت

امتیازات:
    +4 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ableton
    بخشید دوستان یه سوالی دارم لطفا اگه کسی می دونه جواب بده

یکی از دوستان که تازگی اتاقک اکوستیک ساخته تو توضیحاتی که داده بود در مورد اکوستیکه عربی گفته بود اگه کسی اطلاع داره در این مورد ممنون میشم بگه چون من جز تایل اکوستیک چیزه دیگه ای ندیم که قیمته هر 1 متر مربعش از 5 هزار به بالاس این اکوستیک عربی چیه که هر 10 تاش شده 30 تومن
    توضیحی که در مورد اکوستیک نوشته بود:
    آکوستیک ( در حال انجام ، بعد از اتمام عکسهاشو میزارم) : آکوستیک عربی (پشم شیشه و سنگ فشرده+2لایه مقوا ) 4 جعبه (هر جعبه 10 عدد) به قیمت هر جعبه 30 هزار تومان

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    اگوستیک عربی هم یه نوع اگوستیکه . دلیلی عربی نام نهادنش فقط اینه که به سفارش عربها ( حالا کدو کشور نمیودنم ) ساخته شده. اینجا هم هستش و یک از دوستانم ازش استفاده کرده.
    فرقی که با اگوستیکهای دیگه که من دیدم داره اینه که لایه جلویی یا همون لایه ایی که سوراخ دار هستش کمی نرم تره و به زبری سایر مدلهای نیست.
    در مورد جذبش هم توی محیط دوست من که پاسخگوئیش بد نیست.
    اما در کل خیلی باهاش موافق نیستم. فکر کنم بیشتر به درد سینما و سالن های امفی تئاتر میخوره تا استودیو چون در استودیو نیاز به جذب بیشتر و قدرت دریافت بیشتری هستش.
    قیمتش هم اینقدر که شما گفتین نیست. متری 6000 تومنه اینجا. که هر کارتون اون 11 تا 12 ورقه هستش. ابعادشون هم 60 در 60 هستش.
    برای دوستانی که بودجه کمتری برای عایق کردن دارن خیلی مناسبه.

3. magnetic

magnetic عضو سایت

امتیازات:
    +122 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    به درد آکوستیک اتاق شخصی میخوره؟جوری که صدای گیتار الکتریکو کاملا ساکت کنه که بیرون نره؟
    سوال دیگه اینکه استفاده از این آکوستیکها به تنهایی کافیه؟ یا پشم سنگو موکتو این جور چیزها هم لازمه؟
    لطفا جواب بدین من چنتا سوال در این مورد پرسیدم متاسفانه هرچی منتظر موندم کسی جواب نداده...

4. Mohamad.K

Mohamad.K عضو سایت

امتیازات:
    +305 / 0 / -2
    نرم افزار:
    ableton, cubase
    شما همين اكوستيك ها كاملا جواب ميده تنها چيزي كه مهمه نحوه ي نصب اونهاس اگر بد نصب كنيد صدا بيرون ميره اگر رو اصول نصب كنيد 90% صدا رو ميگيره.فقط زيرشم پشم شيشه يا سنگ بزنيد رديف ميشه من خودم اين كارو كردم و هيچ مشكلي نداشتم.

بارگذاری...