سوال در مورد اموزش گیتار الکتریک

شروع موضوع توسط Broken-Spades ‏26/9/16 در انجمن گیتار

تاپیک سوال در مورد اموزش گیتار الکتریک تالار گیتار در persian-music.org.

برچسب ها:
  1. Broken-Spades

Broken-Spades عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 3 / -0
    سلام دوستان یه حدود 5 ماهی میشه که اموزش گیتار الکتریکو شروع کردم . چند تا سوال داشتم در مورد ادامه دادن اموزش گیتار الکتریک
    .
    من الان چیزایی که بلدم اکورد ها و پاور کورد هست که البته زیاد کار نکردم فقط در حد دونستن و تمرین ساده (چون فعلا به کارم نمیاد ) و نحوه ساختنشون (تا حدودی )
    مباحث گام های دیاتونیک و پنتاتونیک روتموم کردم و روی دسته دارم کار میکنم هر روز و...
    2 تا سوال پیش میاد این وسط .

1- من با اموزش learn and master guitar پیش رفتم تو این اموزش چند تا فصل داره که نمیدونم یاد بگیرم یا نه چون کمی زمان بره مثلا یه بخش هست که میاد گام بلوز و پنتاتونیک بلوز رو یاد میده و تمرین های مربوط بهش . یه بخش دیگه هست میاد جاز یاد میده . اکورد هاش و تمرین هاش یا تو یه بخش میاد سبک فانک رو یاد میده البته همش به صورت خیلی مقدماتی و اتدایی ولی خوب زمانی که برای یاد گیریش و تمرینش پیشنهاد کرده روی هم بالای 2 ماهه !!! حالا میخوام بدونم من که سبکم قراره متال باشه ایا اینا رو نیازیه بدونم ؟؟
    2- بعد از این که این سریه اموزش رو تموم کردم به نظر شما کدوم اموزش رو شروع کنم چون این نهایت تا 3 ماه دیگه تمومه . اموزش های ریتم و لید تروی استتینا رو شروع کنم ؟ یا ویدیو های اندی جیمز یا کلا چه چیزایی به نظر شما خوبه که کمی پیشرفته تر باشه ؟؟
    ممنون
    --- \پست های متوالی ترکیب شد, ‏27/9/16, تاریخ ارسال پست اول: ‏26/9/16 ---
    Help . i need sombody:)

• خوشبینانه خوشبینانه x 1
  2. Soheil Monfared

Soheil Monfared عضو سایت هنرمند

شغل :
    MusicProducer/SoundEngineer
    امتیازات:
    +1,211 / 5 / -5
    نرم افزار:
    ableton, nuendo, protools, reason
    باید خودت ببینی دیگه.

خود ادم بهتر از هرکسی میدونه که تو چه سطحی هست...

پس خودت بسنج ببین اگه توانش رو داری برو سر تمرینای مشکل تر...

هیچ وقت هم توی تمرین واموزش عجله نکن!

وقتی میگی باید سه ماهه یاد بگیرم قطعا هی عجله میکنی از یسری مباحث سر سری رد میشی و فک میکنی که بی اهمیتن و درصل اونا اصلا با اهمیت بودن! :D

این که ادم به خودش تلقین کنه من سرطان خون دارم باید تا یه هفته دیگه فلان تبلچرو حفظ کنم!! روش خوبیه برای شوق و افزودن پشتکار ( این روش خودمه خخخخ :D) !!!

همین...دیگه خلاصه..

عجله نکن و سر سری رد نشو.. :)

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. Broken-Spades

Broken-Spades عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 3 / -0
    خوب حالا گیریم تموم کردم . غیر از اینا و تروی استتینا دیگه چی مد نظرتونه که پیشرفته تر باشه ؟ :)

بارگذاری...