سوال در رابطه با کارت صدای Mbox Pro

شروع موضوع توسط Spe ‏28/7/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک سوال در رابطه با کارت صدای Mbox Pro تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. Spe

Spe عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    reason
    کارت صدای Mbox Pro چند حروجی داره ؟ آیا میشه با این کارت صدا صدای درامز و پرکاشن و ... را از یه میکسر و صدای سازها رو از یه میکسر دیگه خروجی گرفت با توجه به خروجیه کارت صدا ؟
    از دوستان کسی جواب سوالمو بده ممنون میشم و در رابطه با این کارت صدا کلا توضیح بده و Sample Rate این کارت صدا رو هم مورد بررسی قرار بده و در رابطه با Maximum audio resolution 24-bit/192 kHz و 5.3 (Latency performance (96 kHz, 64-sample buffer و Maximum I/O 8/8 توضیح بده.

2. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    برای این به پاسخ نرسیدید که سئوالتون گنگه
    به هر حال پاسخ سئوالتون تا جائیکه من درک کردم از نوع سئوالتون اینه :
    این کارت دارای 8 ورودی هستش که 4 تا از اونها مستقیما به پری کارت متصل هستند :
    Avid | Pro Tools and Mbox Pro 8x8 Audio Interface - Mac and Windows Computer Recording Hardware and Software Bundles from Avid

3. Spe

Spe عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    reason
    f

من سوالم اینه که مثلا در برنامه ی ریزن در قسمت Audio در حالت معمولی master out به شماره های 1 و 2 خورده که Left و Right هستن من میگم میشه با کارت صدای Mbox Pro وقتی یک میکسر ایجاد می کنیم در کانالهای اون فقط صداهای درامز رو داشته باشیم که در قسمت Audio در برنامه ی ریزان هست که سیمها به شماره های 1 و 2 وصل میشه و در میکسر دومی Master Out در قسمت Audio به شماره های 3 و 4 وصل کنیم و در کانالهای آن صدای سازها رو داشته باشیم

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    اگه منظورتون اینه که یک bus ایجاد کنید و مثلا تعداد خاصی از ترکها رو به یه خروجی فرضا 3 و 4 کارت صدا بدید و برخی ها رو به خروجی 1 و 2 بدید. بله امکان پذیره

5. Spe

Spe عضو سایت

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    reason
    بله منظور من همینه. فقط یک سوال که اینکار چه مزیت هایی داره من یه چیزهایی می دونم اما همه در حد حدس زدنه . شما توضیح بدید در رابطه با اینکه اینکار به چه درد می خوره؟

بارگذاری...