سوال در باره نحوه استفاده از adat

شروع موضوع توسط silath ‏11/4/12 در انجمن آرشیو مطالب قدیمی

تاپیک سوال در باره نحوه استفاده از adat تالار آرشیو مطالب قدیمی در persian-music.org.

1. silath

silath عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام به همه....
    قبل از طرح سوال عذر خواهی میکنم اگه احیانا تکراریه ولی توی پستها خیلی گشتم و جواب خاصی پیدا نکردم...
    و اما سوال...
    من یه کارت صدای focusrite pro24 dsp دارم که همونطور که میدونید 8 کانال ورودیه ADAT اپتیکال داره...
    نیاز شدیدی به مولتی ترک رکورد دارم و میدونید که این کارت صدا 2تا پری امپ بیشتر نداره....
    چطوری میتونم ازین 8تا کانال برای مولتی ترک استفاده کنم؟؟؟؟
    1.. آیا میکسری هست که خروجی ADAT اپتیکال داشته باشه؟؟؟؟
    من در نهایت یک میلیون و پونصد پول دارم اگه همچین میکسری با این رنجه قیمت هست ممنون میشم که کمکم کنین و با ذکر مدل و مشخصات مشکلمو حل کنین...
    اگر همچین میکسری نیست , راهه حل شما چیه که در نهایت به فروش کارت صدام ختم نشه؟؟؟؟
    و اگر این میکسر با شرایط پولیه من موجوده , چطور هر کانالو از میکسر به یکی از ورودی های ADAT کارت صدام بدم؟؟؟؟ منظورم اینه که آیا روی هر لاین میکسر بصورت مجزا , سوییچ یا چیزی موجود هست که مثلا بگه سیگنال این کانال از output ADAT خارج بشه یا مثه mastrr output همه سیگنالها در نهایت از یه output خارج میشه؟؟؟
    که اگه اینجوری باشه بازم نمیتونم مولتی ترک رکورد کنم...
    امیدوارم با همه پر حرفیم در نهایت تونسته باشم منظورمو برسونم...
    از همتون ممنونم که بی توقع و بی منت کمکم میکنین....

2. silath

silath عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    دوستان به کمک احتیاج دارم لطفا کمک کنید ممنون

3. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    .
    با استفاده از میکسر.
    بله هستش اما گرونه ولی ممکنه مناسب با بودجه تون هم گیر بیاد
    میتونید از میکسرهایی که کارت صدا هم دارند و میشه 8 کانال با هم رکورد کرد استفاده کنید.
    کارت صدایی شما فقط دو ورودی داره و مابقی adat هستش ؟
    به نظر من کارت و بفروشید و یه میکسر دارای کارت صدا بخرید البته اگه نیازتون مولتی ترک رکوردینگ هستش.
    و اگه بتونید با این بودجه میکسری دارای خروجی adat بخرید 8 لاین رو با معرفی در میکسر میتونید خروجی بگیرید و اگه میکسر خوب و مدل بالایی باشه میشه پورت adat اضافه تر به صورت اکسپنشن هم بهش اضافه کرد و 8 تا 16 خروجی دیگه هم گرفت به شرطی که کارت صدای شما هم بتونه بیشتر از 8 تا ساپورت کنه.

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  4. silath

silath عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    جناب محبی ممنون از کمکتون....
    من با توجه به پیشنهاد شما یه میکسر پیدا کردم که مدلش : mackie onyx 1620i هست و دارای کارت صدا فایر وایر 24/96k که 8پری امپ و ..... داره
    من بجز مولتی ترک رکوردینگ کار تنظیم هم انجام میدم و علت اصرارم به نگه داشتن pro24 dsp , به خاطر استفاده زیاد من از vst هست...
    به نظر شما چقدر میشه به کارت صدای این میکسر اعتماد کرد از لحاظ کار کردش روی vstها ؟؟؟؟ و در نهایت میشه انتظار پروسس صدا در حد کارت صداهای خوش نام بازار ما که کارت من هم جزوشونه رو ازش داشت؟؟؟؟
    و باز هم تشکر به خاطر وقتی که میذارید برای کمک به من و بقیه....

5. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    خوب وقتی این میکسرها سیستم asio داشته باشند که پر کاربردترین قسمت در ساخت موسیقی در کارتهای صدا هستند. مشکلی نخواهید داشت
    به سایت سازنده این مدل مراجعه کنید و ببینید در قسمت مشخصات دارای asio هستش یا نه ؟ که مسلما باید داشته باشه.

بارگذاری...