سوال درباره Nocturne No.20 شوپن

شروع موضوع توسط amirirani ‏5/4/14 در انجمن پیانو

تاپیک سوال درباره Nocturne No.20 شوپن تالار پیانو در persian-music.org.

1. amirirani

amirirani

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام دوستان.من دارم رو قطعه Nocturne No.20 شوپن کار میکنم .می خواستم بدونم از نظر نوازندگی این قطعه جزو قطعات سخت حساب میشه یا معمولی.چون برای من هماهنگ کردن آرپژ دست چپش با ملودی که میزنم سخته.می خوام بدون کسی تجربه اجرای این قطعه رو داره؟
    مرسی از توجه تون

2. nooshin27

nooshin27

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    سلام دوست عزیز . من از کتاب ۱۶ والس برای پیانو(شوپن)، اخرین درس کتاب و op.69 No'2 رو کامل زدم ، البته اول که شروع کردم خیلی به نظرم سخت اومد و داشتم ناامید میشدم ،ولی با تمرین زیاد موفق شدم. اطمینان داشته باشید که با تمرین زیاد حتما موفق میشید.

3. nooshin27

nooshin27

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    دوست عزیز. من امروز nocturne20 شوپن رو نگاه کردم ، به نظر من والس های شوپن سختتر هست. دو تا لینک میذارم حتما ببین فکر کنم خیلی بهتون کمک می کنه. البته دیروز که براتون جواب گذاشتم هنوز نشنیده بودمش. ولی امروز هم نت رو گرفتم هم تصویری ، که البته خیلی مشتاقم تمرین کنم و یادش بگیرم چون خیلی زیباست.

4. nooshin27

nooshin27

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    دوست عزیز، من امروز nocturne20 شوپن رو نگاه کردم ، فکر کنم والس هاش سخت تره. دو تا لینک برات میذارم که حتما ببینش ، چون فکر کنم خیلی بهتون کمک کنه.

.البته خودم هم میخوام تمرینش کنم چون خیلی زیباست.

5. nooshin27

nooshin27

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نمیدونم چرا لینک های که میذارم .فرستاده نمیشه.

6. کاوه .کاوه

کاوه .کاوه

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    سلام وقت بخیر دوستان... بنظرتون میشه در سن 33سالگی پیانو آموخت؟ دیر نیس..بخاطر درس خوندن نشد برم دنبالش و امکاناتش نبود تازه شرایطش پیش اومده خیلیم علاقه دارم راهنمایی کنین .

7. nooshin27

nooshin27

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    به نظر من واسه یاد گرفتن هیچ وقت دیر نیست . با پشتکار و اراده قوی و صد البته داشتن استعداد همه چی حله. البته یاد گیری پیانو مستلزم حوصله و تمرین زیاده. موفق باشی.

بارگذاری...