سوال درباره east west symphonic choirs

Pedram Pelak

Producer
هنرمند
19/10/09
233
35
28
West Coast
سلام اساتید !

راستش من نمیتونم با word builder کار کنم متاسفانه تمام فایلهای اموزشی تو سایتهای محصولات صوتی درباره نسخه 64 بیتی هست یا خیلی چیزها فرق میکنه مثلا تو فیلمها اینطوری هست که این word builder مثل یه پلاگین هست مثل خود پلاگین اصلی که کنارش قرار میگیره اما چیزی که من میبینم یه برنامه هست که هر چقدر هم تنظیمات رو دستکاری میکنم به چیزی نمیرسم دوستان اگر لطف کنن من رو راهنمایی کنن ممنون میشم ! :smile (18):

Behrooz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
1,076
113
Toronto
www.paygan.net
دوست عزیز برای استفاده از Word Builder باید مولتی های symphonic choirs رو Load کنید با تک Preset ها کار نمیکنه

Pedram Pelak

Producer
هنرمند
19/10/09
233
35
28
West Coast
ممنون دوست عزیز همون موفع که گفتی مولتی متوجه شدم مشکلم این نیست میشه از تنظیمات اپشنت یه عکس بگیری اون تنظیمات اتصال 2 تا برنامه به همدیگه !

Behrooz Paygan

تیم مدیریت
مدیر کل
16/11/09
1,485
1,076
113
Toronto
www.paygan.net
اول VST رو باز کن سیمفونی کر بعد اگه کیوبیس 5 داری مطمئن شو که همه Output های VST فعاله بعد ورد بیلدرو روی MIDI ترکی که خروجیشو به سیمفونی کر دادی Add کن بوسیله ی MIDI - Insert بعد مولتی رو لود کن من همین الان چک کردم مشکلی نبود اینم عکس.
Untitled-1.jpg

Pedram Pelak

Producer
هنرمند
19/10/09
233
35
28
West Coast
ممنون ! اما ببین نشد !

من اومدم تو کیوبیس سمفونی کر و باز کردم بعد از قسمت midi inserts برنامه word builder رو لود کردم ! خوب نتیجه ای نداد ! بعد اصلا یه سوال دیگه این چرا انقدر رم میگیره ! من کلا 3 گیگ رم دارم 2 و نیم گیگ رو بعضی از مولتی هاش اشغال میکنه دیگه عملا نمیشه صدای دیگه ای درست و حسابی اضافه کرد !

حالا اگر یه عکس بزرگ با کیفیت بزاری ممنون میشم عکس قبلی مشخص نیست !

Pedram Pelak

Producer
هنرمند
19/10/09
233
35
28
West Coast
اقا خیلی ممنون شد !!! :smile (7):

یه مشکل کوچیک بود که بهش توجه نکرده بودم اصلا ! اما این رم خورش کمر ادم رو میشکنه !

16/4/09
587
177
0
.::SYNTHTOPIA::.
اگه برآتون مقدور هست میتونید از سیستم عامل 64bit استفاده کنید که بشه از مقدار بیشتری RAM بهره ببرید

Ramin 69

عضو سایت
22/6/10
200
27
28
تهران
اول VST رو باز کن سیمفونی کر بعد اگه کیوبیس 5 داری مطمئن شو که همه Output های VST فعاله بعد ورد بیلدرو روی MIDI ترکی که خروجیشو به سیمفونی کر دادی Add کن بوسیله ی MIDI - Insert بعد مولتی رو لود کن من همین الان چک کردم مشکلی نبود اینم عکس.
مشاهده پیوست 137
یعنی منظوره شما اینه که word builder رو هم از تو داو اجرا کنیم؟
آخه من که با سونار کار میکنم word builder تو لیست vst plugin هام نیومده ولی به صورت stand alone میتونم اجراش کنم و فایل word buldervst.dll رو هم که تو لیست وی اس تی هام کپی کردم بازم تو سونار نبود

17/11/10
55
0
0
تهران
با سلام
مشکل من اینه که وقتی word builder رو توی midi insert مربوط به symphonic choir قرار میدم دیگه کلاویه های میدی کنترولرم از کار میوفته و فقط با کلیک موس صدا دارم.در ضمن لطفا راهنمایی کنین که چطوری بین تایپ کردن توی word builder و صداهای موجود در symphonic choir ارتباط ایجاد کنم

19/7/11
49
2
8
shiraz
دوستان من برنامه نصب کردم الان سریال میخواد ..
کسی کیجنشو داره لطفا بزاره
خوده synphonic choiro کیجنشو میخوام .مرسی

dj unk

هنرمند
16/1/11
220
282
63
25
Tehran
پاسخ : سوال درباره east west symphonic choirs

من این چند وقته خیلی با این وی اس تی کار کردم ولی هرگز نتونستم به اون صدای کر دلخواهم برسم . هر چی میگردم تو صدا هاش نمیتونم صدا هایی رو که تو دمو ها و اهنگ های که قسمت کرشون با این وی اس تی تولید شدن برسم . متطمئنم که این وی اس تی خیلی قوی هست و من نمیتونم با هاش کار کنم . خواهش میکنم دوستانی که اصلاعاتی از این وی اس تی و نحوه ی کار باهاش دارن کمک کنن .
راستی یه چیز دیگه . چجوری باید با worldbuilder کار کنم ؟