1. رد اعلامیه
  2. بخش مرکز دانلود افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه
  3. بخش مقالات افتتاح شد، توضیحات بیشتر را در این لینک بخوانید.
    رد اعلامیه

سوال درباره ی رشته ی مهندسی صدا دانشگاه صدا و سیما

شروع موضوع توسط Shayan M8 ‏24/11/14 در انجمن آموزش ، سوال و جواب درباره میکس و مسترینگ

تاپیک سوال درباره ی رشته ی مهندسی صدا دانشگاه صدا و سیما تالار آموزش ، سوال و جواب درباره میکس و مسترینگ در persian-music.org.

1. Shayan M8

Shayan M8 عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, FLstudio, sonar
    همونطور که میدونید تنها دانشگاهی که رشته ی مهندسی صدا رو داره دانشگاه صدا و سیمای تهران هست. من هم به این رشته خیلی علاقه مندم و سال 95 باید کنکور بدم. سوالاتی درباره ی این رشته در این دانشگاه برام پیش اومده که بدون ترتیب خواصی میپرسم و خواهش میکنم کسایی که اطلاعاتی دارن پاسخ منو بدن.
    من درسای محاسباتیم خیلی خوبه کار های عملی رو هم راحت یاد میگیرم و حفظیاتم افتضاحه. حدودا 8-9 سال هست پیانو میزنم و 1 سال هست کار میکس و مسترینگ و آهنگسازی رو نرم افزاری تمرین میکنم. این رشته مناسب من هست؟
    حدودا چه رتبه ای توی کنکور میخواد (من توی دو تا آزمونی که امسال دادم تراز 5500 و 5700 داشتم)؟ از چه رشته ای ورودی داره هنرستان موسیقی یا ریاضی؟ مصاحبش درباره ی چی هست؟
    اگه توی سایت این دانشگاه برید میبینید که این رشته کاردانی داره و بعدش کارشناسی ارشد. چنین چیزی ممکنه؟ به چه شکل هست؟
    این رشته دقیقا audio engineering هست یا acoustic engineering? علاقه ی من بیشتر audio engineering هست که کلاسهای عملی زیادی داره میخواستم بدونم روش کار این دانشگاه به همین شکله یا کلاسای عملیش کمه؟

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. Shayan M8

Shayan M8 عضو سایت

امتیازات:
    +17 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, FLstudio, sonar
    کسی نیست پاسخ بده؟ :unsure:

3. اقا مصطفی

اقا مصطفی عضو سایت

امتیازات:
    +612 / 2 / -2
    نرم افزار:
    دوست عزیز من اطلاعاتی درباره سوالات شما ندارم. فقط میخواستم عرض کنم این رشته ها رو جون زیاد متاقضی نداره ( ینی دانشگاه هایی که این رشته رو داشته باشن کم هستند و متقضی هم کم داره به تبع) همشه چک کنید و مواظ باشید که هنوز اون رشته وجود داه و دانشجو میپذیره. شاید مثلا یکسال اصلا دانشجو نگرفتند. این فقط یه حدس بود که گفتم و منظورم این نبود که حتما اتفاقی قراره بیفته

4. raminpirdost

raminpirdost عضو سایت

شغل :
    محصل
    امتیازات:
    +11 / 2 / -0
    نرم افزار:
    wavelab
    سلام تو ایران رشته تخصصی نداره ولی صدا وسیما اگه داشته باشه فکر نکنم میکس و مسترینگ باشه چون صدابرداری صدا و سیما برودکست هست و کلا اصلا همه چیش با صدابرداری لایو و استدیو متفاوته چاره ای ندارید مگه مث من بیاد لندن

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. مهندسی صدا