سوال درباره ی رشته ی مهندسی صدا دانشگاه صدا و سیما

شروع موضوع توسط Shayan M8 ‏24/11/14 در انجمن آموزش ، سوال و جواب درباره میکس و مسترینگ

تاپیک سوال درباره ی رشته ی مهندسی صدا دانشگاه صدا و سیما تالار آموزش ، سوال و جواب درباره میکس و مسترینگ در persian-music.org.

1. Shayan M8

Shayan M8 عضو سایت

امتیازات:
    +16 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, FLstudio, sonar
    همونطور که میدونید تنها دانشگاهی که رشته ی مهندسی صدا رو داره دانشگاه صدا و سیمای تهران هست. من هم به این رشته خیلی علاقه مندم و سال 95 باید کنکور بدم. سوالاتی درباره ی این رشته در این دانشگاه برام پیش اومده که بدون ترتیب خواصی میپرسم و خواهش میکنم کسایی که اطلاعاتی دارن پاسخ منو بدن.
    من درسای محاسباتیم خیلی خوبه کار های عملی رو هم راحت یاد میگیرم و حفظیاتم افتضاحه. حدودا 8-9 سال هست پیانو میزنم و 1 سال هست کار میکس و مسترینگ و آهنگسازی رو نرم افزاری تمرین میکنم. این رشته مناسب من هست؟
    حدودا چه رتبه ای توی کنکور میخواد (من توی دو تا آزمونی که امسال دادم تراز 5500 و 5700 داشتم)؟ از چه رشته ای ورودی داره هنرستان موسیقی یا ریاضی؟ مصاحبش درباره ی چی هست؟
    اگه توی سایت این دانشگاه برید میبینید که این رشته کاردانی داره و بعدش کارشناسی ارشد. چنین چیزی ممکنه؟ به چه شکل هست؟
    این رشته دقیقا audio engineering هست یا acoustic engineering? علاقه ی من بیشتر audio engineering هست که کلاسهای عملی زیادی داره میخواستم بدونم روش کار این دانشگاه به همین شکله یا کلاسای عملیش کمه؟

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. Shayan M8

Shayan M8 عضو سایت

امتیازات:
    +16 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, FLstudio, sonar
    کسی نیست پاسخ بده؟ :unsure:

3. اقا مصطفی

اقا مصطفی عضو سایت

امتیازات:
    +550 / 1 / -0
    نرم افزار:
    دوست عزیز من اطلاعاتی درباره سوالات شما ندارم. فقط میخواستم عرض کنم این رشته ها رو جون زیاد متاقضی نداره ( ینی دانشگاه هایی که این رشته رو داشته باشن کم هستند و متقضی هم کم داره به تبع) همشه چک کنید و مواظ باشید که هنوز اون رشته وجود داه و دانشجو میپذیره. شاید مثلا یکسال اصلا دانشجو نگرفتند. این فقط یه حدس بود که گفتم و منظورم این نبود که حتما اتفاقی قراره بیفته

بارگذاری...

عبارات جستجو شده:

1. رشته تحصیلی مهندسی صدا

,
  2. رشته کارشناسی مهندسی صدا

,
  3. رشته مهندسی صدا دانشکده صداوسیما