سوال درباره یادگیری پیانو

شروع موضوع توسط Anita.a ‏28/1/13 در انجمن مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی

تاپیک سوال درباره یادگیری پیانو تالار مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی در persian-music.org.

1. Anita.a

Anita.a عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام به همه علاقمندان موسیقی ، هنرمندان ، اساتید و ... همه کسانیکه تو این مجموعه عضو هستین ، من تازه عضو شدم سالهاست آرزومه برم آموزش پیانو که یه روزی بتونم برای پدر و مادر و خواهرو برادرام ، دوستام ، کودکان بی سرپرست ، سالمندان و همه اونایی که قلبشون با عشق میتپه یه آهنگ خیلی زیبا رو اجرا کنم و برای لحظه ای یه لبخند زیبا و شادی واقعی رو تو چهرشون ببینم ، اما بخاطر مشکلات کاری و حمایت از خونوادم نتونستم الان سه روزه تو یه آموزشگاه دوره سلفژو میگذروندم یه کیبورد خریدم آخه استادم گفت اول با کیبورد شروع کن من هیچ زمینه قبلی از موسیقی ندارم ، از همه دوستای خوبی که عضو هستن خواهش می کنم اگه کتاب خاصی مدنظرتون یا هر روشی که بتونه سرعت و دقت یادگیری منو بیشتر کنه به من معرفی کنید . روزی که بتونم اولین آهنگ زیبای زندگیمو بنوازم اونو با عشق تقدیم به همه شما می کنم . موفق باشین ممنونم .

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. Ramtin Shabanian

Ramtin Shabanian مدیر تالار آهنگسازی تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    Music producer
    امتیازات:
    +2,092 / 3 / -3
    درود بر شما دوست عزیز.

اگر خواستار یادگیری پیانو هستید شروع کردن موسیقی با دوره سلفژ به شما کمکی نمیکنه ! گرچه که در دوره های بعدی قطعا یادگیری این شاخه از علم موسیقی ضرورت داره اما در این برهه باید تئوری موسیقی از نت خوانی گام و ... فرابگیرید و همچنین یادگیری کار با پیانو نحوه دست گذاری نشتن پشت ساز و ...

معمولا پیانو رو با کتاب بیر شروع میکنند که میتونه بسته به سبک تدریس استاد شما متفاوت باشه. در ابتدا یک کیبرد برای یادگیری اولیه مناسب هست اما بهتره که کلاس رسمی پیانو رو شروع کنید تا سلفژ.
    براتون آرزوی موفقیت دارم.

• خوشم اومد خوشم اومد x 7
  3. Anita.a

Anita.a عضو سایت

امتیازات:
    +3 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام مرسی از پاسختون واقعا خیلی خوشحال شدم که توجه کردین موفق باشین .

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...