سوال درباره یادگیری خوانندگی

• شروع کننده موضوع saa
  • تاریخ شروع

saa

26/5/10
1
0
0
من از شما دوستان عزیز یک سوال دارم.با اجازه.
من می خوام خواننده شوم اما مشکلی است و اون :1.نداشتن اعتماد به نفس2.به گفته چند تن از دوستانم صدای خوبی دارم اما یک ذره خش داره .ایا این خش صدا به خاطر سن و سال است یا نه
بسیار متشکر میشوم که به این چندسوال یا درد دل پاسخ یا نظر دهید.
پیروز باشید.

mpmsoft

هنرمند
22/2/10
239
28
0
تهران
دوست عزیز برای این که حرفه ای شوید باید حرفه ای فکر کنید و از تجربیات یک استاد حرفه ای تو این زمینه استفاده کنید

اگر در حضور یک استاد به فراگیری درست موسیقی - خوانندگی بپردازید مسیر برای شما مشخص می شود و مطمعنا موفق خواهید شد.

نظر دوستان و آشنایان با نظر یک استاد در این امر بسیار متفاوت است :smile (47):

30/1/10
174
6
18
درود بر شما دوست عزیز ، والا هر صدای برای خودش رنگی دارد و هر رنگی نیز طرفداران خودش را دارد و خش صدای شما به گوش خیلی ها زیبا می رسد در ضمن که برای برخی از سبک های راک نیز مناسب است ولی برای خواننده شدن چیزی که از صدای خوب مهم تر است به نظرمن دانستن علم خوانندگی و سلفژ است پس دنبال یاد گیری اون باشید درضم در اون آموزش ها تمریناتی برای صداسازی و صاف کردن خش شما وجود دارد.
موفق باشید .

Ramtin

Banned
27/8/09
273
19
0
من از شما دوستان عزیز یک سوال دارم.با اجازه.
من می خوام خواننده شوم اما مشکلی است و اون :1.نداشتن اعتماد به نفس2.به گفته چند تن از دوستانم صدای خوبی دارم اما یک ذره خش داره .ایا این خش صدا به خاطر سن و سال است یا نه
بسیار متشکر میشوم که به این چندسوال یا درد دل پاسخ یا نظر دهید.
پیروز باشید.
درود بر شما دوست عزیز ، والا هر صدای برای خودش رنگی دارد و هر رنگی نیز طرفداران خودش را دارد و خش صدای شما به گوش خیلی ها زیبا می رسد در ضمن که برای برخی از سبک های راک نیز مناسب است ولی برای خواننده شدن چیزی که از صدای خوب مهم تر است به نظرمن دانستن علم خوانندگی و سلفژ است پس دنبال یاد گیری اون باشید درضم در اون آموزش ها تمریناتی برای صداسازی و صاف کردن خش شما وجود دارد.
موفق باشید .
به نظرم بهترین جواب رو در این تاپیک ایشون دادند.و منم با ایشون موافقم.
سن شما چقدر هست ؟
. این خش صدایی که گفتید شبیه صدای چه کسی هست که من بشناسم.؟
مرسی.

Ramtin Shabanian

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
11/4/10
2,012
2,463
113
29
G Studio
سلام دوست من.
بنظر من هرکسی میتوه بخونه فقط باید صداش رو پیدا کنه
آقا صدات که دیگه بیشتر از الکس...
ولی اون سبک خودش رو پیدا کرد و به اون جا رسید.
این کارم جز با تمرین حاصل نمیشه.
اعتماد به نفس داشته باش و به دیگران هم گوش نده.
فقط تمرین کن.
از دیگران نظر بخواه ولی نا امید نشو.
سبکت رو با صدات مچ کن این خیلی مهمه
سعی کن کارت رو حرفه ای انجام بدی و سرسری نگیری
من الان نزدیک به 65 ماه هست که دارم یه وکال ضبط میکنم.
تو کارت عجله نداشته باش.
موفق باشی.

DMX

17/9/10
27
4
0
dark city
دوست عزیز شما باید اعتماد به نفس خود را بالا ببرید شما دقت کنید که هر کسی استعداد خوانندگی نداره پس شما تا جایی که امکان داره از صداتون استفاده کنید در مورد خش صدات به نظر من اگه تمرین زیاد کنی درست میشه