سوال درباره یادگیری آهنگسازی

شروع موضوع توسط gbi ‏25/1/13 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک سوال درباره یادگیری آهنگسازی تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

1. gbi

gbi

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    سلام به همه من تازه اومدم اینجا و از آهنگ سازی هیچی بلد نیستم کسی هست که کمک بکنه من آهنگ سازی رو یاد بگیرم. یک سوال دیگه من نرم افزار کورگ رو دانلود کردم وقتی اجراش میکنم آهنگ فقط با ماوس میزنه ولی با نرم افزار های ساده ارگ با کیبرد میزنه کسی میتونه کمکم کنه؟
    ممنون:smile (70):

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  2. sina sarfaraz

sina sarfaraz عضو سایت

امتیازات:
    +1 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, flstudio
    دوست عزیز شما یه چرخی تو سایت بزنی همچی دستگیرت میشه
    نمیخوام گیجت کنم ولی این سوال صدها بار پرسیده شده
    واسه شروع من برنامه ی اف ال استودیو رو بهت پیشنهاد میکنم به دلیل راحت تر بودن محیطش نسبت به بقیه برنامه ها
    آهنگسازی و تنظیم کاری نیست که یک شبه فراش بگیری و باید زمان زیادی واسش بزاری
    میتونی تو تالارهای مختلف سایت بگردی و از پایه آموزش ها رو پیدا کنی و استفاده کنی
    یادگیری تئوری موسیقی هم فراموش نکن که خیلی مهمه

3. gbi

gbi

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    من با اف ال استو دیو کمی کار کردم ولی ازش چیزی نفهمیدم. یه نفر با این نرم افزار بیس درست کرد وبا Korg آهنگ زد انگار داره با یک ارگ واقعی میزنه، دوست دارم مثل اون بشم.
    آهنگ سازی مبانی داره؟

4. Omid Molavi

Omid Molavi مدیر تالار آهنگسازی و استودیوها تیم مدیریت مدیر تالار

شغل :
    استودیو پاییز
    امتیازات:
    +547 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, logic, sonar
    شما باید ابندا تئوری موسیقی رو در حدی قابل قبول یاد بگیرید و بعد کار با نرم افزار رو

آهنگسازی .. یعنی چی؟

یک نفر با سوت زدن هم میتونه آهنگساز نام برده شه... یا با گیتار !

اگر منظورتون ارنجمنت هست.. یک نرم افزار رو شروع کنید و برید جلو داخل سایت پر از مطالب آموزشیه !... اما نرم افزار به شما کمکی نمیکنه در آهنگسازی یا کامپوز کردن.... نرم افزار برای زمانی هست که آهنگ رو ساختیت و تمام شده... میخواهید اینو ارنج- میکس-مسترینگ کنید یا الکترونیک یا زنده !...و همه چیز مرتب بره جلو.

- - - - - - - - - -

شما باید ابندا تئوری موسیقی رو در حدی قابل قبول یاد بگیرید و بعد کار با نرم افزار رو

آهنگسازی .. یعنی چی؟

یک نفر با سوت زدن هم میتونه آهنگساز نام برده شه... یا با گیتار !

اگر منظورتون ارنجمنت هست.. یک نرم افزار رو شروع کنید و برید جلو داخل سایت پر از مطالب آموزشیه !... اما نرم افزار به شما کمکی نمیکنه در آهنگسازی یا کامپوز کردن.... نرم افزار برای زمانی هست که آهنگ رو ساختیت و تمام شده... میخواهید اینو ارنج- میکس-مسترینگ کنید یا الکترونیک یا زنده !...و همه چیز مرتب بره جلو.

- - - - - - - - - -

در ضمن سوالات مربوط به اون نرم افزاری رو که دارید .. مثل همینی که میگید با موس صداش میاد...!! تو تاپیک مربوط به خودش بدون ایجان تاپیک جدید... سوال کنید... دوستان و من پاسخگو خواهیم بود

- - - - - - - - - -

در ضمن سوالات مربوط به اون نرم افزاری رو که دارید .. مثل همینی که میگید با موس صداش میاد...!! تو تاپیک مربوط به خودش بدون ایجان تاپیک جدید... سوال کنید... دوستان و من پاسخگو خواهیم بود

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...