سوال درباره کنسرت موسیقی

شروع موضوع توسط mb1375 ‏20/6/15 در انجمن موسیقی ایران

تاپیک سوال درباره کنسرت موسیقی تالار موسیقی ایران در persian-music.org.

1. mb1375

mb1375 عضو سایت

امتیازات:
    +156 / 0 / -0
    نرم افزار:
    adobeaudition, cubase, FLstudio
    سلام به همه دوستان و اساتید محترم

من میخوام به همراه دوستانم یه کنسرت موسیقی بی کلام رو اجرا کنیم اما نمیدونیم از کجا شروع کنیم چقد هزینه بدیم و اینکه باید تمام تجهیزات کنسرت رو داشته باشیم ........تعداد نوازندمون کمه..........بخوایم تو کشور دیگه کنسرت بذاریم چقد هزینه ش میشه؟.
    ممنون میشم کمک کنید.

2. arei

arei عضو سایت

امتیازات:
    +370 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    بیکلام تشخیص من فک در سبک سنتی و ارکسترال هست..چون بدون کلام این اهنگ ها خوبه
    هزینشم بستگگی به جاش داره جایی که میرین اگه خوب باشه تجهیزات داره و یا میتونین اسپانسر پیدا کنین .البته موقع اجرای خودم اسپانسرمون لوازم موسیقی بود که خودش بیشتر وسایل رو اورد.
    شماداخل رو درست کن خارج کشور فعلا بیخیال

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  3. mb1375

mb1375 عضو سایت

امتیازات:
    +156 / 0 / -0
    نرم افزار:
    مرسی که وقت گذاشتی دوست عزیز .......اسپانسر از کجا پیدا کنیم......ن سبک سنتی نیس سبکش فرق میکنه.....من الان 5 تا ساز دوستامم هر کدوم یکی دو ساز دارن فقط میکرفن ها و .. واسه کنسرت نداریم...هزینه ش براتون چقد نشست؟

4. arei

arei عضو سایت

امتیازات:
    +370 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    خواهش میکنم .اسپانسر لوازم موسیقی و استدیو کسی که تمایل داشته باشه همکاری میکنه.
    خوب به دلیل کمبود تجهیزت و مالی شما نمیتونی تحت عنوان کنسرت کارتو انجام بدی
    برای شروع بهتره اگه مراسمی هست (نه عروسی و مجالس عمومی)مثل شبی با موسیقی یا شبی با شعر که تو اصفهان فک کنم برگذار بشع تو اونا باید شرکت کنی
    اینجا از طرف ارشاد 2 بار درسال مراسم موسیقی هست یکی شبی با موسیقی یکی دیگه جشنواره موسیقی
    که کاملا رایگان و همراه با اهدای جوایز

5. mb1375

mb1375 عضو سایت

امتیازات:
    +156 / 0 / -0
    نرم افزار:
    خیلی خیلی ممنونم...ما تجهیزات باند و میکرفن کم داریم .........فکر خیلی خوبیه دقیقا نمیدونید این مراسم ها کی برگذار میشه؟

6. arei

arei عضو سایت

امتیازات:
    +370 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio
    شهر شما رو خبر ندارم اگه واقعا پیگیرش باشی میتونی کمتر از دوهفته بفهمی که زمان مراسم کی هست

7. mb1375

mb1375 عضو سایت

امتیازات:
    +156 / 0 / -0
    نرم افزار:
    باید برم از ارشاد بپرسم ........ممنون

8. akhavan

akhavan کاربر با تجربه عضو سایت

شغل :
    Teacher
    امتیازات:
    +2,545 / 1 / -3
    نرم افزار:
    logic
    اگر خیلی مصمم هستید راههای زیادی برای این کار هست.

میتونید با دفاتر برگزاری همایشها تماس بگیرید و قرار بگزارید. معمولا این دفاتر با روابط عمومی بانکها و موسسات و سازمانها و سفارتخانه ها ... ارتباط دارند و میتونید با این دسته تعامل داشته باشید و چند تا اجرای خوب مناسبت و جشن و .. بگیرید. معمولا با دریافت پورسانت و کمیسیون این کار رو انجام میدهند .
    راه دیگر تماس با موسسات خیریه هست و کنسرتهای خیریه برگزار کنید .
    ستاپ تجهیزات و و تهیه ان برعهده صدابردار هست در کل ایران هم هستند صدابردارهایی که بخوبی از عهده انجام این کار برآیند.
    اگر رزومه قوی ندارید من به هیچ وجه اجرای کنسرت رو پیشنهاد نمیکنم .

توصیه میکنم چندبار اجرای کوچک رو بگیرید و بعد از اینکه شناخته شدید به شکلی مصمم تر فعالیت کنید .
    بعدها میتونید با نمایندگی ها و یا تولیدیهای بزرگ و ... صحبت کنید و اسپانسر بگیرید ولی با وضعیت فعلی به ندرت میتونید کسی رو پیدا کنید که حاضر به ریسک شود و روی یک گروه بی سابقه و کم تجربه سرمایه گذاری کند.
    الان در ماه رمضان بهترین فرصت برای اجراهای مناسبتی هست .

اگر علاقه ای به این کارها ندارید میتونید با بزرگترین و مجللترین رستوران شهر محل زندگیتون تماس بگیرید و پیشنهاد اجرای زنده رایگان بدید .
    بعد از یک مدت که استقبال شد ( که میشود ) درخواست دستمزد کنید ) بعد از شش ماه هم کل شهرتون شما رو شناختند و میتونید به راحتی اسپانسر بگیرید و بصورت رسمی یک کنستر خوب برگززار کنید .

سایت تیکت مستر رو نگاه کنید میبینید که اکثر گروهها در هر نقطه ای از دنیا ماهی چندبار اجرا دارند و اینقدر بزرگ هستند که کنسرت شما در انجا دیده نمیشود. مگر این که خیلی تلاش کنید که دیده شوید .
    یا حداقل نگاه جامعه ایرانی خارج نشین رو به خودتون جلب کنید . در اون صورت بله شما هم میتونید گروهی مثل اریان یا رستاک و.. شوید و برای ایرانیها اجرا کنید .

موفق باشید.

9. mb1375

mb1375 عضو سایت

امتیازات:
    +156 / 0 / -0
    نرم افزار:
    اقا واقعا ممنونم ک وقت گذاشتید مرسی....راستش ما مراسم های کوچیک رفتیم ......ما میتونم واسه کنسرت به جای ساز زنده از اورگ برای هر کدوم از ساز ها استفاده کنیم یا میتونیم قسمتی از اهنگ رو به صورت پلی بک بذاریم ساز های زنده رو روش پیاده کنیم................واسه خارج از کشور این هدف اینده ماست .........بازم ممنونم

بارگذاری...