آخرین ارسال‌ها

سوال درباره مشکل صدا korg pa80

9/11/09
1
سلام ببخشید من به یه مشکلی بر خوردم اینکه من یه ارگ korg pa80 دارم ولوم ست یا همون صداش کار نمیکنه هر چه قدر بالا پایین میبرم تغییر نمیکنه بی زحمت کسی تو انجمن عضو هستش که بی زحمت هر چه زودتر بهم بگه اگه امکان داره ممنون می شم .

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,839
44
بندرعباس
در چه حالتي صدا ندارين و يا اينكه از كدوم خروجي گرفتين كه صدا رو نميتونين كم يا زياد كنين؟
آيا منظورتون اينه كه اصلا از اسپيكر ها صدا نداريد يا وقتي كه اونو كه سيستمتون وصل ميكنيد ؟

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
34
شيراز
سلام ببخشید من به یه مشکلی بر خوردم اینکه من یه ارگ korg pa80 دارم ولوم ست یا همون صداش کار نمیکنه هر چه قدر بالا پایین میبرم تغییر نمیکنه بی زحمت کسی تو انجمن عضو هستش که بی زحمت هر چه زودتر بهم بگه اگه امکان داره ممنون می شم .

اين مسئاله بر ميگرده به تنظيمات Global . شما از اونجا بايد بريد و اين ولوم ها رو تنظيم كنيد . دقيقا اسمشون رو تو ذهن ندارم ولي يه نگاه ميكنم و بهتون ميگم چيكار كنيد .

rajo

عضو سایت
29/9/09
55
سلام

با سلام

دوست عزيز يك بار دكمه سانگ بلي رو بزن و باز دكمه استل بلي

صدا درست ميشه

Khojasteh

هنرمند
4/10/09
134
سپاهان
دوستمون درست گفتند ولی دقت کنین هر بار که روشن میکنین باز صدا تنظیم نمیشه عادت بدین خودتونو که وقتی سازتون را روشن کردین و یک ریتم انتخاب کردین یکبار کلید Song Play را بزنید و دوباره کلید Style Play را فشار بدین همه چیز درست میشه.

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
34
شيراز
آره از اين طريق هم ميتونيد مشكلتون رو حل كنيد ولي اگر ميخواين به صورت كامل و هميشگي از اين مسئاله خلاص شيد بايد از توي تنظيمات اقدام كنيد :smile (61):

Khojasteh

هنرمند
4/10/09
134
سپاهان
آره از اين طريق هم ميتونيد مشكلتون رو حل كنيد ولي اگر ميخواين به صورت كامل و هميشگي از اين مسئاله خلاص شيد بايد از توي تنظيمات اقدام كنيد :smile (61):
میتونین بفرمایین کجای تنظیماته؟ چطور میشه این مشکل را همیشگی حل کرد؟ ممنون

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
34
شيراز
میتونین بفرمایین کجای تنظیماته؟ چطور میشه این مشکل را همیشگی حل کرد؟ ممنون

متاسفانه این مشکل رو من 5-6 سال پیش داشتم . دقیقا یادم نمیاد چه گذینه ای و کجا بود که درستش کردم . الان هم که Pa 800 دارم و نمیتونم اینجوری واستون توضیح بدم . مطمئنا اگر Pa 50 یا Pa 80 سر دست بود ریز به ریز بهتون میگفتم چه طور این مشکل حل میشه . :smile (24):

با سلام به دوستان عزیز
اگه امکانش هست می خواستم بهم بگید چجوری می تونم با pa 80 یه اهنگ رو sequence بکنم.از کدوم منو باید برم؟

ART

هنرمند
28/11/09
235
تهران
منم درست يادم نيست ولي از روي pa800 بهت ميگم .ماهيت نرم افزاريشون يكيه.

Global-general contorols-interfaceقسمت balance sliderرو تغيير بده.ببين چي ميشه.

virtual

VIP
15/1/11
65
iran
باسلام همونطوریکه دوستان فرمودنداین راه حل ها چاره اصلی کار نیست
لطفا این مراحل رو انجام بدید
disk-menu page 8-ERASE
باکمک FD>>SSD..........F1

واردprogram بشید
به جزuser01,user02,userdk همه رو پاک کنید
بریدdisk-menu page09
global protect:eek:ff
global-page04-بعد
sld:kbd expression
اولین ریتم و اولین صدا رو انتخاب کنید
واردglobalبشید
دگمهwriteبزنیدglobalروانتخاب کنید بعد 2 تا enter
دستگاهتون روrestart کنید​
توجه داشته باشیدکه هر زمان که دیسکتی لود کنید همه این تنظیمات به هم میخوره ومجددا این مراحل رو انجام بدید
امیدوارم کمکی کرده باشم​

سلام امید جان .. من یه pa80 هم دارم .. چند وقتی که هحساس میکنم باند سمت راست ضعیفتر عمل میکنه .. وقتی ولوم اصلی رو میبندم و ولوم وسطی رو باز میکنم .. صدای ریتم به صورت خیلی کم از اون میاد.. قاطی کرده؟

Omid-Mohebbi

تیم مدیریت
مدیر کل
29/5/09
7,839
44
بندرعباس
موقع ركورد صدا هم اين ضعيف بودن احساس ميشه ؟ يا وقت از خروجي باندها ؟

8/1/11
58
تهران
سلام و ختسه نباشید . آقا یه سوال هم من دارم اگه لطف کنید و جوابی براش پیدا کنید ممنون میشم. میدونید که میشه در سازهایی با قابلیت GM یا GS یا XG یک سانگ دارای کوک ربع پرده ای داشت و اون رو به صورت فایل Midi ذخیره کرد . مهم اینه که کوک و سایر قابلیلهای ساز به صورت پیغامهای سیستماتیک درون فایل میدی ذخیره میشه ( SYX ) و با لود کردن و اجرای اون فایل Midi همه چیز درست اجرا میشه . اما من نمیتونم روی کرگ Pa 50 خودم این قابلیت رو پیدا کنم . وقتی هم ساز رو کوک میکنم فقط وقتی روی کلاویه ساز میزنم صدای کوک شده میده اما از هر کانالی توسط کابل میدی و کامپیوتر و نرم افزار نت اجرا میکنم ، کوک ربع پرده ای صدا نمیده
بازهم متشـــــــــــــــــکرم

23/3/17
5
32
دوستان سلام
من یه pa80 دارم بالا و پایین بردن مستر ولوم هیچ تاثیری روی باند سمت راستم نداره.همچنین با چپ و راست کردن کلید بالانس تغییری تو قدرت باندهای چپ و راست احساس نمیشه،باید چیکار کنم؟؟؟آیا مشکل نرم افزاریه یا سخت افزاری؟؟؟

20/6/18
1
29
لا سلام و خسته نباشید از سایت خوبتون..دوستان من دستگام وقتی ریتم فلش زیاد میکنم قطع میشه ولی تو ولوم پایین اصن قطع نمیش و با خاموش و روشن کردن باز اوکی میشه..ای سی امپلیو عوض کردم او کی نشد..اخه بنر مغازه موبایل دارم و تعمیر کارمون کیبوردم تعمیر میکنه خواستم بدونم بدونم مشکل از کجاست کسی همچین تجربه ای داشته در ضمن ارگم pa80 هستش ممنون میشم اگه لطف کنید راهنمایی کنید

درود به شما اساتید عزیز و گرامی
یک سوال
آيا میشه ساز PA80 رو جوری تنظیم کرد که وقتی میکروفن به قسمت ورودی وکال پشت دستگاه وصل میکنیم صدا از طریق ولوم مستر کم و زیاد بشه و دیگه از ولوم سخت افزار پشت دستگاه کم و زیاد نکرد؟ يعنی وقتی صدای مسترو کم و زیاد میکنم صدای وکال هم کم و زیاد بشه

22/5/19
1
سلام اساتید بزرگوار، ارگ من pa 80 هستش اکثر مواقع موقعیکه از ریتمهای سمپل هاردش استفاده میکنم، دستگاه اطفال می‌ریزه، یا از آمپلی فایر خروجی نمیده، یا ارگ هنگ میکنه، یا پارازیت خس خس میکنه، وقتی خاموش روشن میکنم ،ی چن ساعت یا کمی بیشتر یا کمتر درست میشه، خواهش میکنم از اساتید راهنماییم کنید، کمکم کنید،چکار کنم، یک دنیا سپاسگزارم ازتون

بالا