سوال درباره صدای خواننده

16/8/09
71
8
0
ir.iran
میخواستم بدونم که چطور میشه یه خواننده کل صداشا روی یه نت مثل محسن یگانه روی b می خونه صداش با حس و خوب در میاد ولی اگه من روی b بخونم و فالش گیری کنم صدا حسش گرفته می شه و یکنواخت از آب در میاد؟؟؟

Nima Golestan

Gold User
11/6/09
1,879
333
83
36
شيراز
توی موسیقی اول چیزی که مهمه حس موسیقایی هست . حس نواختن ملودی , حس خوندن و ... بعضی وقتا همون فالش گیری ها حس رو از بین میبره . شما نباید هر قسمت ترک رو فالش گیری کنید . یه زمان توی یهکتاب خوندم که همون فالش هم حس زیبایی به کار میده ( البته نه اون فالشی که از محدوده گام و ... خارج شه )
تمرین , تمرین , تمرین

Ramtin Shabanian

مدیر تالار آهنگسازی
تیم مدیریت
مدیر تالار
11/4/10
2,012
2,462
113
29
G Studio
خب دوست من این مطلب اگه بخوام کامل برات توضیح بدم خیلی مفصل هست ولی به دردت میخوره اگه دوست داری یک تاپیک در رابطه با این موضوع ایجاد کنیم تا کامل توجیحت کنم

10/7/10
7
0
0
اول سلام به مدیر سایت و دوستان محسن یگانه وقتی از یه گامی موزیک میخونه خیلی راحته تسلت داره تمرین کرده ولی وقتی شما نمیتونید رو اون گام تسلت داشته باشید یا تمرین نداشتید یا اینکه اون گام صدای شما نیست امکان داره شما این اهنگو از یه گام دیگه بخونید قشنگتر از صدای محسن یگانه بشه بستگی به این داره که حسو تحریرو ویبرهاتو تو چه گامی راحتر اجرا کنی با تشکر از مدیر سایت