سوال درباره شروع و یادگیری موسیقی

شروع موضوع توسط پوریا689 ‏15/10/15 در انجمن مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی

تاپیک سوال درباره شروع و یادگیری موسیقی تالار مفاهیم پایه صوت و تئوری موسیقی در persian-music.org.

1. پوریا689

پوریا689 عضو سایت

امتیازات:
    +19 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase, FLstudio, nuendo, protools, renoise, StudioOne
    سلام به دوستای گلم
    خواهشا کمکم کنید من یه پسر15 ساله هستم میخام موسیقی رو به صورت حرفه ای یاد بگیرم کار با اف ال و کیوبیس رو بلدم تجربه خوبی دارم تو اهنگ سازی ولی چون بعضی مواقع یه اهنگ حرفه رو گوش میدم از تمرین و اهنگ سازی منصرف میشم چون تیئوری و هارمونی موسیقی رو بلد نیستم به دلیل درس هام ئ کلاس هام کلاس موسیقی نمیتونم برم قسط خواندن درس موسیقی رو دارم چون واقعا دیوانه وار عاشق موسیقی ام اگه میشه لطف کنید کمکم کنید چیکار کنم چطوری از موسیقی منصرف نشم چطوری تیئوری و هارمونی موسیقی رو یاد بگیرم خاهشا کمکم کنید

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
  2. kasra keshavari

kasra keshavari عضو سایت

امتیازات:
    +82 / 1 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, soundforge
    سلام.من خودم هم مشکل شما رو دارم اما واسه دلگرمی باید به شما بگم شما 5 نرم افزار در موسیقی بلد هستید و این نشانه ی علاقه و استعداد شماست.و اما یک راهنمایی در این زمینه به خودم شما و امثال ما؛
    سعی کن کتاب تئوری موسیقی رو بگیری و اونقدر بخونیش تا صفحه به صفحشو بلد باشی.ممکنه 2-3بار اول خوب سر در نیاری چی میگه نویسنده،اما اولین چیزی که یک اهنگساز یا نوازنده باید بخونه همین کتابه.اساتیدی مانند پرویز منصوری و مصطفی کمال پورتراب به تالیف این کتاب(تیوری موسیقی)پرداختند.
    در اخر بگم رو اینترنت هم هست اما سعی کن کاغذیشو رو داشته باشی... .

• خوشم اومد خوشم اومد x 2
بارگذاری...