سوال درباره تجهیزات استودیو

شروع موضوع توسط saeidasid ‏19/1/11 در انجمن گفتگوی عمومی درباره استودیوها

تاپیک سوال درباره تجهیزات استودیو تالار گفتگوی عمومی درباره استودیوها در persian-music.org.

1. saeidasid

saeidasid

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    باسلام به همه ی شما من تازه با سایت شما اشنا شدم و واقعا سایت بسیار پر محتوایی دارید از زحماتتون متشکرم-من چند وقتی هست که به دنبال ساخت یک استودیو خانگی در زیر زمین خونمون هستم اما چون ما در کرمان زندگی میکنیم امکانات کافی ازهر جهت برای من وجود ندارد به همین دلیل میخواهم سوالاتی را از شما اساتید بپرسم =1-با توجه به جستجو هام در سایت متوجه شدم که این تجهیزات برای یک استودیو خوب کافیند-اما با توجه به برند های مختلف به هیچ نتیجه ای نرسیدم - نظر شما چیه؟ m-audio fast track pro----akg-66----rode nt-2
    2-آیا من به یک میکسر احتیاج دارم باتوجه به این که نرم افزار هایی مانند flstudio هستند؟
    3- یک مانیتور صدا با قیمت زیر 200 به من معرفی کنید؟
    4-با توجه به این که من اهنگسازی میکنم اما با تئوری موسیقی اشنایی کمی دارم ایا این در آینده مرا دچار مشکل میکند؟
    5-ایا برای اتصال کارت صدای fast track pro به کامپیوتر نرم افزار یا سخت افزاری در کامپیوتر احتیاج دارماصلا این wirefire چیه؟
    6-در ضمن من علاوه بر اهنگسازی به خوانندگی هم فکر میکنم من یک تراک 800کیلوبایتی اپلود کردم میخوام اگه براتون ممکنه نظرتون رو راجع به صدام بگید که ایا من به درد خوانندگی میخورم..{البته اولی خودمم ودومی پسرعمم همینتوری تکرار میشه} ...{درضمن این اهنگ رواز امیرمسعود و ساسی مانکن R-vocalکردم}
    http://www.mediafire.com/?8pczvd0s9r70is7
    در پایان به دلیل سوالات زیاد عذرمیخواهم و مشتاقانه منتظر راهنماییتان هستم.

2. saeidasid

saeidasid

امتیازات:
    +0 / 0 / -0
    نرم افزار:
    کسی نیست؟
    :smile (63):

3. defiance bax

defiance bax عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    cubase
    سلام عزیزم اول این که اگه دنبال سیستم صدابرداری هستی که نیاز به میکسر نداری!!چون فانتوم پاور رو میتونی از کارته صدای fast track pro بگیری..

4. Omid-Mohebbi

Omid-Mohebbi تیم مدیریت مدیر کل

امتیازات:
    +7,799 / 2 / -6
    نرم افزار:
    cubase, sonar
    انتخابهای خوبی هستند.
    با توجه به دارا بودن فانتوم پاور در fast track عملا نیازی به میکسر نخواهید داشت پس میکسر از لیست حذف میشه.
    مانیتورهای زیر 400 ارزش خریدن ندارند.
    با شروع کارتون ناچارا باید مطالعات و تمرینهاتون رو بیشتر کنید تا جایی به تکرار نرسید و مایوس نشید.
    موسیقی انتهاش بسته نیست و هیچکس در آخر اون نیست. همیشه باید اطلاعات به روز داشته باشید در همین سایت و در اینترنت مقالات اموزشی زیادی مناسب با کارتون پیدا خواهید کرد.
    این کارت با یو اس بی به سیستم وصل میشه در مورد فایر وایر هم در تالار کمک های اولیه مطلب هستش.
    این کار رو باید در تالار پروژه ها و بعد از معرفی کامل کار طبق قوانین تالار مربوطه قرار بدید اینجا و در این تاپیک دوستان بهتون پاسخ نخواهند داد.

بارگذاری...