سوال درباره اعتبار موسسه غزل هنر

شروع موضوع توسط amin8242 ‏1/6/13 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک سوال درباره اعتبار موسسه غزل هنر تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)
  1. amin8242

amin8242 عضو سایت

امتیازات:
    +27 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با سلام به دوستان عزیزم.

اخیرا با چند شرکت فرهنگی هنری ، مثل ترانه شرقی یا غزل هنر و... تماس داشتم که بعضا از این شرکتها با من تماس هم گرفته شده ولی با توجه به اینکه ساکن شهر مشهد هستم و این شرکت ها در تهران هستن، نسبت به جزئیات کاری و اعتبار و اینکه چقدر میشه روی این قبیل شرکت ها حساب باز کرد مطلع نیستم.

از همین جهت از اساتید و هنرمندان دست اندر کار این سایت که پیش تر هم با راهنمایی هاشون یاری رسانم بودن خواهش میکنم اگه توضیحاتی در این زمینه دارن نسبت به چگونگی کسب اطلاعات و یا اطمینان به این شرکت ها توضیحاتی رو در اختیارم بذارن.

و عزیزانی که ساکن تهران هستن و شرکت های معتبر رو میشناسند اسامی این شرکت ها و یا وب سایت هاشون رو بهم معرفی کنن.

هدف من برای برقراری ارتباط با این شرکت ها ، استفاده از پشتیبانی اونها و ساخت آلبوم هست.

قبلا فایل هایی رو برای دوستان ارسال کردم اما اگر نیاز بود و دوست داشتین ، این دو لینک حاوی تنها آثارم تا کنون هستن:

http://s4.picofile.com/file/7762657311/Amin_Khoshniyat_Zire_Sayebune_Mahtab_128_.mp3.html

http://s3.picofile.com/file/7695377204/Amin_Khoshniyat_Shahre_Firooze.mp3.html

2. Barbod_Cigari

Barbod_Cigari عضو سایت

امتیازات:
    +8 / 0 / -0
    نرم افزار:
    اگر اینطوریه که تو میگی خوب این که سوال نداره ...

تو اینترنت یه سرچی کن در باره اسم اون شرکت ...

شرکتی که هدفش کمک به موسیقی باشه و بخواد سرمایه گذاری کنه به نظر ثبت نمیشه ... ؟ !

3. amin8242

amin8242 عضو سایت

امتیازات:
    +27 / 0 / -0
    نرم افزار:
    ممنون ، خوب از کجا بفهمم که ثبت شده یا نه؟

ثبت شدنش کفایت میکنه واسه اعتبارش؟

4. trance music

trance music

امتیازات:
    +6 / 0 / -0
    نرم افزار:
    نه عزیزم به همه اعتماد نکن
    منم چند سال پیش تو یه شرکتی به اسم آوای ترانه دی تو کرج کار کردم که مجوز هم داشتن ولی بعد از دادن یه آلبوم ناموفق کلا ناپدید شدن و میلیون ها پول بی زبون و وقت ما رو به سرقت بردن
    ولی ترانه شرقی شرکت شناخته شده ای هستش

خیلی دقت کن

5. amin8242

amin8242 عضو سایت

امتیازات:
    +27 / 0 / -0
    نرم افزار:
    بله واقعا ممنون از راهنمایی شما.

البته یه شرکت دیگه ای هم هست که اعلام کرده افراد آماده رو برای خوندن انتخاب میکنه به شرط اینکه 90 درصد سود سه آلبوم اول به نفع شرکت باشه هست.

که 50 درصد آلبوم اول و 100 درصد آلبوم های دوم و سوم رو اسپانسر میشه و پشتیبانی میکنه.

بارگذاری...
وضعیت موضوع:
موضوع بسته شده است. (فقط مدیران امکان ارسال پست جدید در ادامه تاپیک را دارند)

عبارات جستجو شده:

1. موسس غزل هنر

,
  2. درباره موسسه غزل هنر ایلیا