آخرین ارسال‌ها

سوال برای خرید میکروفون برای نریشین و صدای گرم

17/10/18
3
28
سلام من تازه واردم، میخوام برای نریشین یک میکروفون Rod nt1 بخرم، اصلا موجود نیست تو فروشگاه ها، حالا میخواستم ببینم برای داشتن یک صدای رادیویی و گرم، بجز کارت صدا چیز دیگری مثل پری آمپ هم باید برای این میکروفون بخرم؟
یا شما کلاً چیز دیگری پیشنهاد میدید؟
 

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,788
53
.
Røde NT1 برای این کار نیست. برای کار ووکال استودیویی هست. البته که شما میتونی Røde NT1 رو برای این کار استفاده کنی، ولی حساسیت زیاد و جهت صدایی که از اطراف میگیره، شما رو به دردسر خواهد انداخت. همینطور مجبور خواهی شد که همیشه از پاپ شیلد هم استفاده کنی. میکروفونهایی که برای کار Voice Over ساخته شدند مناسب کار شماست که کاملآً کاردیوید هستند و نیازی هم به پاپ شیلد ندارن. مثلاً Audio Technica AT2020 یکی از معممول ترین این نوع میکروفون هست که قیمت مناسبی داره و معمولاً هم همیشه گیر میاد. این میکروفون نوع USB هم داره که با اون دیگه حتی نیازی به ساندکارت هم نخواهی داشت.
پری امپ هم باز میتونی استفاده کنی، ولی برای کار شما به هیچ وجه ضروری نیست.
 
17/10/18
3
28
Røde NT1 برای این کار نیست. برای کار ووکال استودیویی هست. البته که شما میتونی Røde NT1 رو برای این کار استفاده کنی، ولی حساسیت زیاد و جهت صدایی که از اطراف میگیره، شما رو به دردسر خواهد انداخت. همینطور مجبور خواهی شد که همیشه از پاپ شیلد هم استفاده کنی. میکروفونهایی که برای کار Voice Over ساخته شدند مناسب کار شماست که کاملآً کاردیوید هستند و نیازی هم به پاپ شیلد ندارن. Audio Technica AT2020 یکی از معممول ترین این نوع میکروفون هست که قیمت مناسبی داره و معمولاً هم همیشه گیر میاد. این میکروفون نوع USB هم داره که با اون دیگه حتی نیازی به ساندکارت هم نخواهی داشت.
پری امپ هم باز میتونی استفاده کنی، ولی برای کار شما به هیچ وجه ضروری نیست.
ببخشید جهت صدا منظورتون چیه که منو به دردسر میندازه؟ میشه توضیح بدید ممنون میشم.
 

Farhood

Capo del clan
21/12/11
2,788
53
.
راه حلش رو که گفتم! باید از میکروفون مناسب کار Voice Over استفاده کنی. Røde NT1 مناسب Voice Over نیست و صدای اطراف رو هم میگیره و در سکوت بین کلمات اون صدای ناخواسته شنیده خواهد شد.
 

صفحه ما در اینستاگرام

بالا