سوالی درباره هماهنگ کردن تمپو با ضرب آهنگ

شروع موضوع توسط alirezak ‏24/7/13 در انجمن گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی

تاپیک سوالی درباره هماهنگ کردن تمپو با ضرب آهنگ تالار گفتگوی عمومی درباره آهنگسازی در persian-music.org.

1. alirezak

alirezak عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    اسلام عرض میکنم خدمت همه اساتید
    سوالی داشتم مبنی بر اینکه من وقتی می خواهم موزیکی را رمیکس کنم اول تمپو آکاپلا را بدست می آورم و طبق اون درام را می چینم اما گاهی سر ضرب نیست و جور در نمیاد و حتی گاهی فواصل بین ضرب ها متفاوت میشه

حتی وقتی موزیکی که قبلا ساخته شده را با اف ال لود میکنم و تمپو را بدست می آرم اسنیر ها روی بیت ها نیست اگر میشه راهنمایی کنید برای اینکه بتونم این تمپو را با ضرب هماهنگ کنم باید چکار کنم؟؟ ممنون

2. alirezak

alirezak عضو سایت

امتیازات:
    +2 / 0 / -0
    نرم افزار:
    کسی نبود جواب سوال مارو بده !!
    خیلی ممنون

3. poorya nadery

poorya nadery عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +677 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio
    چرا نیست هست
    درست نگرفتم مشکل اصلی شما چیه اگه یه وکالی رو لود می کنی تو اف بعد می بینی که با مترونم هماهنگ و هم ضرب نیست
    بدون که دو تا مشکل داره یا تمپوش درست نیست یا درس جای گذاری نکردی
    خب اگه تمپو درست نباشه معلومه !!
    اما اگه جا گذاریش رو درست نکردی باید درستش کنی یعنی بدونی که ضربهای اصلیت کجا هستند و با مترونم به یه هم اهنگی در ضرب برسی جا به جاش کن اگه گوش قوی داشته باشی حله
    گاهی اوقات هم ضربها در چند پترن اول خوبه بعد یهو کن یا تند میشه و در قسمتی از اهنگ هی هر چی رو به جلو میره بدتر میشه
    این بدین معنی که تمپویه شما نزدیک به تمپویه وکاله اما خود تمپویه اصلی نیست باید یکم دست کاریش کنی

بارگذاری...