سوالات یک تازه واردار باتجربه های سایت

شروع موضوع توسط ashkan-mirzaee ‏19/8/12 در انجمن گفتگوی عمومی درباره خوانندگی

تاپیک سوالات یک تازه واردار باتجربه های سایت تالار گفتگوی عمومی درباره خوانندگی در persian-music.org.

1. ashkan-mirzaee

ashkan-mirzaee عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, studio_one
    سلام به همه.
    من چند روزه با این سایت آشنا شدم وراستشو بخواید از این آشنایی خیلی خوشحالم چون دید منو نسبت به موزیک عوض کرد.
    درباره خودم بخوام بگم :من 18سالمه عاشق سبک پاپ هستم صدام بد نیست شعرایی که میگم حرف نداره(تعریف نیست واقعیه!)یعنی جوری که اگه یه روز بشینم یه شعر کامل میگم البته نه شعری که نه وزن داره نه قافیه نه معنی درست حسابی شعری میگم که تمام ویژگی ها رو داشته باشه .خلاصه کلا خوب شعر میگم .واین که من از بچگی علاقه به موزیک داشتم اما به دلایل شرایط خانوادگی و..... نمیتونستم موزیک رو ادامه بدم ولی الان تصمیمم واقعا جدیه ومیخوام یه خواننده بشم وهرکاریم لازم باشه میکنم استعداد خوبیم تو یاد گیری دارم.حالا به نظر شما منی که 18سالمه واقعا دیره برای شروع کارم ونمیتونم به جایی برسم؟؟؟من حاظرم همه ی زندیگیمو پای موزیک بزرام وحتی روزی 10ساعتم (یابیشتر)کارکنم فقط میخوام شما عزیزان وباتجربه ها نظرات خودتون رو بیان کنید وبگید که برای پیشرفت سریع تر چه کارهایی رو بکنم.
    راستی من میخوام اهنگ سازی ومیکس رو هم یاد بگیرم فقط میخوام بدونم به غیر از روش حضوری آیا فیلم های اموزشی و... میتونن کارساز باشن البته با چند تا برنامه به صورت آماتور کارکردم اما میخوام حرفه ای یاد بگیرم.
    خلاصه هر نصیحتی که میتونید به منه تازه وارد بکنید.
    دارم کلاس گیتار هم میرم چون میگن اگه یه ساز بلد باشی خیلی بهت کمک میکنه تو خوانندگی
    ببخشید که یکم طولانی شد منتظر نظراتتون هستم
    ممنون.

2. koorosh_kabir

koorosh_kabir عضو سایت

امتیازات:
    +351 / 1 / -0
    نرم افزار:
    StudioOne
    سلام
    دوست عزیز 18 سالگی دیر نیست اما ، فکر نمیکنم خیلی زود بتونی به خواسته هات برسی !
    باید خیلی تلاش کنی ...
    به معنی واقعی : خیلی زیاد !!
    چون موسیقی چیزی نیست که بخوای با یه روز دو روز کلاس رفتن ، چیزی ازش یاد بگیری !!
    موسیقی واسه خودش دنیایی داره ! دنیای خیلی بزرگ !
    با فیلم و نوشته و ... هم نمیتونی چیز زیادی یاد بگیری ! باید حتما پیش استاد ، مطالب رو یاد بگیری !!

3. ashkan-mirzaee

ashkan-mirzaee عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, studio_one
    سوالات یک تازه واردار ازباتجربه های سایت

سلامی به گرمی آفتابممنون از آقای koorosh_kabir که راهنمایی کردن اما من انتظار بیشتری ار کاربران سایت داشتم که نظراتشون رو بیان کنن.منم نگفتم میخوام زود به خواسته هام برسم گفتم هرکاری لازم باشه میکنم.اگه دوستان استادی رو میشناسن لطفا معرفی کنن برای اموزش .شهرومکانش مهم نیست فقط بگید هزینه هاشون چطوریه ممنون میشم.لطفا دوستان بیشتر توضیح بدن وبگن دقیقا چه کارهایی باید بکنم وباید از جا شروع کنم.باتشکر

4. ali_hamidi

ali_hamidi عضو سایت

امتیازات:
    +44 / 0 / -0
    نرم افزار:
    اشکان جان خدمتت عرض کنم که هم خود بنده و خیلی از دوستان دیگر موقعیت شما رو درک کردیم کم یا بیش

خدمت شما عرض کنم که حرف زدنش آسون هست که شما بخوای روزی فلان ساعت وقت بزاری . راه ، راه دشواریه !
    بستگی داره هدف شما چی باشه دقیقا ! من این رو به هرکی میاد اینجا میگه تازه شروع میخوام بکنم میگم.

آیا شما میخوای اطرافیان شما رو به عنوان خواننده بشناسن ! چه نوع خواننده ای! آیا میخوای عده ای شما رو بشناسن
    و فن شما باشن و بعضاویدئوکلیپی ، آلبومی ، کنسرتی هم داشته باشی ! یا میخوای در سطح کشور مطرح باشی !!

همه اونایی که دارن خوانندگی کار می کنن همواره به دنبال پاسخی برای این سوالات هستن!

رسیدن به همه این ها بهایی داره که باید سبک سنگین بکنی ببینی کدوم به نفعت هست !

یه نصیحت به عنوان برادر کوچیکترت می کنم داداش : زود تصمیم نگیر و آینده نگر باش ! با هوشیاری راهت رو انتخاب کن و ادامه بده

موفق و سربلند باشی :)

5. benyaminkocholo

benyaminkocholo عضو سایت

امتیازات:
    +49 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, protools, sonar
    اگه جایی علاقه و استعداد در کنار هم باشن میشه غیر ممکن رو ممکن کرد شما وقتی میگی میتونم روزی 10 ساعت واسه موزیک وقت بزارم علاقت و همینطور جسوری خودتو نسبت به موزیک نشون میدی علاقه داشتن به موزیک جزء مهمترین چیزا واسه شروعه کاره اما عجله کردن و جسوری کارتو خراب میکنه واسه شروع کارت هم باید چندتا کارو انجام بدی: 1- فراگیری کامل تئوری موسیقی(سلفژ و هارمونی و گام و اکورد و فاصله ...) 2- آشنایی با ساز خاص (گیتار-ویولون و ...) 3- یادگیری کامل یه نرم افزار حرفه ای موزیک که واسه شروع کار fl بهترینه و واسه حرفه ای تر شدن sonar یا reason و 4-بعد از اینکه اینا مهیا شد حالا باید سبک کاریتو چه تو خوندن چه تو ساخت آهنگ انتخاب کنی و 5-دیگه تو میمونی و دنیا بزرگ موسیقی که حتی حرفه ای ترین ها هم در حال حاضر خیلی چیزاشو نمیدونن و حتی درک نکردن امیدوارم که همه کسایی که معروف شدن یا بزرگ شدن در موسیقی واسشون آرزو شده بهش برسن خود من از 18 سالگی شروع کردم و الان هم گیتار آموزش میدم هم سرم به استودیو گرمه و از زندگیم لذت میبرم

• خوشم اومد خوشم اومد x 1
  6. ashkan-mirzaee

ashkan-mirzaee عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, studio_one
    سلام ممنون از راهنماییت سوال خوبیه من قبلا بهش فکر کردم نمیخوام خواننده ی مجلسی باشم میخوام اکثرا آلبوم بدم بیرون وتو کنسرت بخونم میدونم را هخیلی سختیه وآلبوم دادن به ای سادگیا نیست اما من قصدم اینه که هر 1ماه یه بار یه تک اهنگ بدم بیرون تا تک اهنگام به 10-12 تا برسه بعد که مردم بیشتر باصدام آشنا شدن میتونم یه اسپانسر بگیرم وآلبوم بدم بیرون البته امیدوارم یکمم شانس باهام یار باشه.اگه نظری دارید لطفا بیان کنید ممنون

7. ali_hamidi

ali_hamidi عضو سایت

امتیازات:
    +44 / 0 / -0
    نرم افزار:
    با این اوصاف باید خیلی خیلی کار کنی ! عرصه ، عرصه دشواریه دادا

8. ashkan-mirzaee

ashkan-mirzaee عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, studio_one
    بله منم قصدم همینه تا زحمت نکشی به چیزی که میخوای نمیرسی.دوستان من میخاوم یه استودیو خانگی ساده برای شروع کار بسازم .میخواستم راهنمایی کنید که بهرته چه چیزایی بگیرم از جمله میکروفون وکارت صدا و.... راستی یه چیزه دیگه این کارت صدایی که خوده کامپیوتر داره نمیشه باهش کارکرد؟؟؟اگه نمیشه چرا؟؟؟
    ممنون از راهنماییاتون

9. amirsoltany

amirsoltany عضو سایت

امتیازات:
    +32 / 0 / -0
    نرم افزار:
    logic, protools
    رفیق اعتماد به نفس زیادی داری پس اگه تلاش کنی میتونی به جایی برسی
    منم که دارم این حرف رو میزنم دارم تلاش میکنم به جایی برسم
    اول سعی کن با موسیقی کلا آشنا شی. کتاب تئوری موسیقی بخون (من پیشنهاد میدم کتاب تئوری آقای الهامیان رو بخونی چون مدتی تو کلاسهای ایشون شرکت میکردم و به نظرم تئوریسین خوبیه)
    ولی آهنگسازی کار ساده ای نیست که زود بهش برسی
    پله پله بورو جلو
    سنت هم زیاد نیست که بگیم دیر شده کلی وقت داری ; )

10. ashkan-mirzaee

ashkan-mirzaee عضو سایت

امتیازات:
    +14 / 0 / -0
    نرم افزار:
    flstudio, studio_one
    امیدوارم موفق بشی.راستش اگه مشکلات نبود من از 12-13سالگی موسیقی رو شورع میکردم ولی الانم دیر نیست حتما کتابی رو که گفتی میخرم من معتقدم اگه کسی واقعا چیزی رو بخوادبدون شک به دستش میاره حالا هم موسیقی تنها هدف من توزندگیه.وهمه ی سعیمو میکنم تا بهش برسم امیدوارم تو این راه دوستانی هم پیدا کنم که بتونن کمکم کنن

11. Hamed_abdollahi

Hamed_abdollahi عضو سایت هنرمند

امتیازات:
    +356 / 1 / -0
    نرم افزار:
    FLstudio, nuendo, StudioOne
    خوش اومدی به این عرصه باید بدونی که تصمیم ساده ای نیس.......
    چندتا چیز با اندک اطلاعاتم بهت میگم داداش...........

اول از همه اگه استعداد داشته باشی خیلی بهت کمک میکنه ( خیلی یعنی خیلی) که نمیدونم داری یا نه
    دوم پشتکار پشت پستکار..........یعنی همیشه پی گیرش باشی جزئی از زندگی و کار روز مرت بشه
    سوم صبر.........اینم خیلی مهمه........مثلا میخوای اهنگت پیانوش فلان جور باشه میبینی نمیشه نا امید نباید بشی
    یا برای یاد گیری هم همین طور خیلی صبر میخواد

از این به بعد هم موزیکایی رو که گوش میدی از کنارش به سادگی رد نشو و فقط با کیکش هد بزنی :smile (64)::smile (64)::smile (64):
    سعی کن برا خودت تجزیه تحلیلش کنی اجزاشو تشخیص بدی خیلی کمکت میکنه بعد هاااااااااا
    هرچیزی روهم اصولی یاد بگیر

تا اخر این اعتماد به نفسو داشته باشی حتما موفق میشی
    پیروز باشی................................

بارگذاری...