سوالات و مشکلات عمومی نرم افزار ریزن

• شروع کننده موضوع Ha-MeD
  • تاریخ شروع

danial2

عضو سایت
24/12/11
453
140
43
پشت کوه
من فکر کنم ریزن نرم افزاریه که خیلی ها ازش به عنوان ابزار استفاده میکنند و همین که یه کرک باشه که نرم افزار را باز کنه ( حالا گیر داشته باشه مهم نیست) فوقش کل پروژه را توی ریزن نمیذاریمش.
اگه کرکشو دارید به صورت جدا اپلود کنید حجمش کم میشه اگه هم جایی میشناسید برای دانلود اگه با قوانین این سایت جور باشه لینک بذارید اگه نشد حداقل خصوصی بهم اطلاع بدید

Ha-MeD

ice-vocal
29/1/10
156
57
28
ایران - شمال
در مورد تفاوت ورژن 5 نسبت به ورژن 8 هم اینطور میشه توضیح داد مهمترین بخش اضافه شدن رک اکستنشن بود همونطور که میدونید برنامه ریزن تا قبل از ورژن 6-6.5 از رک اکستنشن پشتیبانی نمیکرد یعنی برنامه با یه سری دیوایس ها که توی خود برنامه موجود بودن ارائه میشد که بعد از اون کمپانی ها ی به نامی مثل کرگ - یو هی - سافت تیوب و ... اومدن و برای ریزن مثل سایر daw ها وی اس تی ارائه کردن البته با کد نویسی خاص برنامه ریزن که رک اکستنشن اسم گرفت و از نظر سرعت اجرا و کیفیت صدای هم به مراتب بهتر عمل میکنن بعد از اون هم مهمترین اتفاق و تفاوت ادغام برنامه ریزن با رکورد بود که باعث شد ریزن از یه برنامه مخصوص ارنج به یک ورک استیشن کامل تبدیل بشه و امکانات دیگه ی که توضیحش از حوصله بحث خارجه در کل اگر از این برنامه به طور حرفه ای استفاده میکنید خرید ورژن اورجینال 8.1 رو بهتون پیشنهاد میکنم چون تفاوت های مهم و مفیدی نسبت به ورژن 5 داره اما اگر مثل بنده از ورژن 7.1 استفاده میکنید توصیه میکنم دست نگه دارید تا امکانات بیشتری برای برنامه ارائه بشه چون یکی از سیاست های قیمت گذاری پراپلرهد همین هست و قیمت آپگرید برنامه به ورژن های بالا تر یکسان هست برای کاربران ورژن 1تا7 برنامه البته تا به امروز که امیدوارم تغییری توی روند کارشون بدن
رضا جان سلام تشریف اوردین . یه ندا بدین برای خرید ریزن . رک ها و اینسترومنس ها
سوال دارم .... دوستان دیگه ای هم اگه تجربه دارن لطفا خبرم کنن ، مزاحمت ایجاد میکنم :)
[doublepost=1452320775,1452320735][/doublepost]
من فکر کنم ریزن نرم افزاریه که خیلی ها ازش به عنوان ابزار استفاده میکنند و همین که یه کرک باشه که نرم افزار را باز کنه ( حالا گیر داشته باشه مهم نیست) فوقش کل پروژه را توی ریزن نمیذاریمش.
اگه کرکشو دارید به صورت جدا اپلود کنید حجمش کم میشه اگه هم جایی میشناسید برای دانلود اگه با قوانین این سایت جور باشه لینک بذارید اگه نشد حداقل خصوصی بهم اطلاع بدید
دوست خوبم . من فعلا ندیدم بعد 5 این نرم افزار کرک شده باشه

arsalanbeladi

هنرمند
عضو سایت
1/5/11
159
74
28
دوستان من یه ریزون نصب کردم هم 5 وهم 6 وکارمیکنه بعد که پروژه روسیو میکنم ومیخوام بازش کنم...اروور میده..وممیتونم بیارمش..بعدشم دیگه تا ریستارت نکنم داو وریزون باز نمیشه..باید هی ریستارت کنم...وبازهم پروژه خودم رو نمیتونم لود یا اوپن کنم
[doublepost=1465527209,1462224047][/doublepost]آقایون ا گه کسی میدونه چجوری میشه صداهاروربع پرده کرد درریزون راهنمایی کنه...من توی nnx-t رفتم یه قسمتهایی داره ولی یخورده گیج کننده است..میخواستم بدونم قسمتی هست که انواع تتظزمات شزقی وربع پرده یا تغیزر زکی از تن های نت هارو داشته باشه؟

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,299
1,744
113
...[doublepost=1465527209,1462224047][/doublepost]آقایون ا گه کسی میدونه چجوری میشه صداهاروربع پرده کرد درریزون راهنمایی کنه...من توی nnx-t رفتم یه قسمتهایی داره ولی یخورده گیج کننده است..میخواستم بدونم قسمتی هست که انواع تتظزمات شزقی وربع پرده یا تغیزر زکی از تن های نت هارو داشته باشه؟
فکر نکنم خود NNXT اینو سپورت بکنه. باید rack Microtune رو اول بزاری و بد پشتش "Bend out " رو به Pitch wheel input سینتی که میخای tune شرقی داشته باشه وسل کنی. tuning scale رو اینجوری میتونی با Microtune عوض کنی. فکر نکنم راه دیگه تو خود Reason داشته باشی یا اگه باشه من نمیدونم

arsalanbeladi

هنرمند
عضو سایت
1/5/11
159
74
28
ممنونم....امتحان میکنم.....من سالی یه بارم کارربع پرده نمیسازم..ولی مجبوری یه کاری روباید بسازم که ربع پرده است...

sam ca

کاربر با تجربه
عضو سایت
8/2/16
1,299
1,744
113
راستش این هیچ به درد من نخورده تا بحال ولی فقط امتحان کردم Reason 8 تا ببینم چه جوری کار میکنه که دیدم میشه.

sans

عضو سایت
15/5/11
34
9
8
شمال کشور
با سلام خدمت دوستان
راستش توی یه پروژه ای یه لاینِ میدی رو به اشتباه حذف کردم و بعدش پروژه رو سیو هم کردم
تو اف ال یه قسمت هست خود برنامه بک آپ میگیره از پروژه...آیا ریزن هم قابلیتی شبیه به اینو داره؟
ریزن ورژن 5 هستش

آخرین ویرایش: